Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by TheZIX90 View Post
    Uf to bi samo prstalo izmedju mene i tebe ;-)))Jel si gledala klip,svima se svidja?
    Nisam, al' evo sada ću, ono sam ušla na blic...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • E moj Novace Djokovicu. pola navijaca otera u alkoholicare a drugu polovinu na robiju
      Salu na stranu ja sam ponosni pripadnik ove sarene grupacije Novakovih navijaca. Toliko raznorodnih likova, karaktera a srodnih zato sto svako makar delic Novakovog ima u sebi. Iz gomile pozitnog sto zraci iz Novaka uvek cete se u necemu prepoznati. Ono sto je najbitnije Novak je pre svega DOBAR COVEK, analogija sledi
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        E moj Novace Djokovicu. pola navijaca otera u alkoholicare a drugu polovinu na robiju
        Salu na stranu ja sam ponosni pripadnik ove sarene grupacije Novakovih navijaca. Toliko raznorodnih likova, karaktera a srodnih zato sto svako makar delic Novakovog ima u sebi. Iz gomile pozitnog sto zraci iz Novaka uvek cete se u necemu prepoznati. Ono sto je najbitnije Novak je pre svega DOBAR COVEK, analogija sledi
        NOVAK kako to gordo zvuči ;)

        Comment


        • Originally posted by Torima View Post
          I ŠTA SAD JA DA KAEM !!!!!

          Kad počnu, te navijači Novaka su ovaki, te onaki.... sve sam psiho i pijanac
          Pa ti sad kaži meni kako neko ovakav...

          može da ima normalne navijače
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by Larisa View Post
            Pa ti sad kaži meni kako neko ovakav...

            može da ima normalne navijače
            evo levom

            Last edited by Torima; 16-10-12, 20:53.

            Comment


            • Originally posted by Larisa View Post
              Pa ti sad kaži meni kako neko ovakav...

              može da ima normalne navijače
              Ovaj post ti je fenomenalan Larisa
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Originally posted by Torima View Post
                Nemoj da se krstis,vidis da je pecaros lepo napisao,svi smo mi makar malcice-Nole
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Originally posted by Petra View Post
                  Nemoj da se krstis,vidis da je pecaros lepo napisao,svi smo mi makar malcice-Nole
                  ma šalo sam se

                  Comment


                  • Originally posted by Torima View Post
                    ma šalo sam se

                    Onda
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Pivo&Novak..
                      Prava "beton kombinacija" koju ponekad pojačavam domaćom šljivom..
                      Nekada se tako pratila Zvezda, sada Novak..
                      Važan je kontinuitet..
                      Gledanje izrazito zabranjujem s' društvom.. Ako baš moram, ne čujem ništa šta se priča..

                      Comment


                      • Mnogo mi se sviđa što kada odem na www.uniqlo.com/smiles odmah mi se otvori, preko celog ekrana deca i Novak.....

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Evo ga klip kao sto sam obecao,nisam spavao koliko sam ga radio.Nadam se da ce vam se svideti ;-)

                          Comment


                          • Bravo ZIX. Sve si bolji naročito za izbor muzike. Uz našeg Novaka i treba da ide brza i energična muzika, baš zbog njegovog karaktera. Po meni čista PETICA.

                            Comment


                            • Originally posted by TheZIX90 View Post
                              Evo ga klip kao sto sam obecao,nisam spavao koliko sam ga radio.Nadam se da ce vam se svideti ;-)
                              Strašan ti je i ovaj video, pravi, šampionski...Ja smatram da svaka zika ima svoj momenat....
                              Ova poslednja allegro ma non troppo odlično pasuje A ona prethodna još bolje,iz jučerašnjeg, ježi kožu, tera na strepnju i na plač mada se stalno neke neočekivane note radosti prožimaju kroz nju.. adagio sostenuto da dočara atmosferu na pravi način.
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by tuta bugarin View Post
                                ef
                                kadme potežeš za jezik
                                ondak datikam kakojeto bilo
                                daklen
                                upalim tija terevizor
                                kadono drugo poluvreme 3:5
                                podviknem seja napre naši
                                upalim i kompjutora
                                vidu došlo mi matori torima poslo poruku: milicija ima dobrih strana oooo
                                i
                                noak dobije servic 4:5
                                ajakam ajdane pomažem noaku neg aj dispilamo mareja
                                i damu pokvarimo igru sneku dosadnu pesmu
                                dabome ture bure valja odonig kengursa
                                kadli
                                stanem
                                predomislu se
                                reko možbi dajeovo prs sudbine šta mije poslo matori torima
                                i ufatim tija da guslam milicia tremira strogoću na 30:0 za mareja
                                noak mu opali kroz noge
                                pasam mu ito nabacijo nekoko puta
                                aon toes marej čoek glup dosadat ion ko ita pesma
                                smal muse pesma i svidela
                                kadli ja
                                i pilaj i pilaj i pilaj
                                sto puta meleon puta
                                i jedva samga savladao
                                inače daje bilo smoju pesmu kozna
                                morbit dabi noak dibijo tanjirić
                                al sjebo gaje matori torima
                                toes merija

                                esad

                                jarsu oni dobri drugari
                                bilobi dobro daga noak upita
                                da sednu negde na neki trosed šta gleda prema jugu
                                i prekoputa ispred da pogleda marej u staklo vitrine isto kona ogledalo
                                a
                                iza njiovi ledža
                                pojaviće se prolaziće jedna dobra i vesela baba pravcem istok zapad
                                i nešta lepo i veselo osrca govoriti
                                a marej će ondak reći
                                dežavi
                                tosam tija novače već jempu video
                                ada neće siroma ni znati dagaje ta dobra baba
                                doduše steškom mukom
                                izbacila izigre
                                a
                                inače
                                ne pomažem noaku uopšte
                                odonog icidenta snekim goranom odove godine pred turnir u monte karlosu
                                samo nisam teo dase narod sekira
                                a torima mi dadnuo pesmu
                                i tako jedno zdrugim:
                                1+1=2





                                lutajući reporter tuta bugarin
                                nežno šapće sneguljici
                                dok patuljci ruju
                                u rudnici
                                E sad, kad sam našla malo vremena za podrobniju analizu ovog teksta... Jel za ovo treba vremena

                                Pasus br 1
                                Torima ti, tuto, na 5:3 poslao poruku (to je bio prst sudbine) a poruka je bila jasna: milicija trenira strogoću - ovo sam, priznajem, morala da izguglam a sad ne mogu da izbacim pesmicu iz glave
                                Pa si ti uz pomoć ove pesmice izbaksuzirao Mareja a Nole počeo da ga rastura nadam se da sam dobro razumela!

                                Pasus br 2 (tu sam zapela pa ne ide dalje...)
                                E, sad, kad Nole i Endi sednu na taj trosed što gleda prema jugu, a iza njih neka baba krene sa istoka na zapad.....Ko je ta baba što je Endija izbacila iz igre?

                                U svakom slučaju, odlično ste vi odradili posao!
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X