Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    sta fali miroslavi

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      [quote author=danilo994 link=topic=478.msg48330#msg48330 date=1233420969]
      ...ali federer previse kratke pauze pravi izmedju 1. i 2. servisa tako da protivnik nema vremena da se spremi za ritern
      [/quote]

      The Godfather i ti FC ne mozete porediti Federerove brze servise izmedju prve i druge serve i odugovlacenje Rafe i Novaka.
      Jer ako Federer zeli da zbrza servis protivnik uvek ima pravo da se ne postavi za servis ili da mu kaze da saceka ili jednostavno da ode po peskir da se obrise i tako dalje sve dok ne bude spreman za servis.A Rafa i ponekad Novak stalno prekoracuju dozvoljenu vremensku granicu prilikom njihovih servisa i na taj nacin protivnik se totalno hladi i dekoncentrise i uglavnom nije spreman da riternira na najbolji nacin.Zato je neophodno kao sto je legendarni australijski teniser Pet Kes rekao da se Rafa i Novak kad god prekorace vreme dozvoljeno za servis kazne opomenom a kasnije i oduzimanjem poena.Jer ovakvo odugovlacenje ne samo da smeta protivnicima i gledaocima vec jednostavno nije po pravilu.Cini mi se da je vreme dozvoljeno za servis na GS turnirima 25 a na ostalim turnirima 20 sekundi.

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        bas sam to htio rec svako moze rec ako se ne spremi na vrijeme da protivnik saceka s servisom

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          [quote author=otpravnik link=topic=478.msg48406#msg48406 date=1233434237]
          [quote author=danilo994 link=topic=478.msg48330#msg48330 date=1233420969]
          ...ali federer previse kratke pauze pravi izmedju 1. i 2. servisa tako da protivnik nema vremena da se spremi za ritern
          [/quote]

          The Godfather i ti FC ne mozete porediti Federerove brze servise izmedju prve i druge serve i odugovlacenje Rafe i Novaka.
          Jer ako Federer zeli da zbrza servis protivnik uvek ima pravo da se ne postavi za servis ili da mu kaze da saceka ili jednostavno da ode po peskir da se obrise i tako dalje sve dok ne bude spreman za servis.A Rafa i ponekad Novak stalno prekoracuju dozvoljenu vremensku granicu prilikom njihovih servisa i na taj nacin protivnik se totalno hladi i dekoncentrise i uglavnom nije spreman da riternira na najbolji nacin.Zato je neophodno kao sto je legendarni australijski teniser Pet Kes rekao da se Rafa i Novak kad god prekorace vreme dozvoljeno za servis kazne opomenom a kasnije i oduzimanjem poena.Jer ovakvo odugovlacenje ne samo da smeta protivnicima i gledaocima vec jednostavno nije po pravilu.Cini mi se da je vreme dozvoljeno za servis na GS turnirima 25 a na ostalim turnirima 20 sekundi.
          [/quote]
          novak vise ne prekoracuje...to je bilo ranije sada je obratio paznju na to i vise to ne radi...
          "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            sad ga brannis a kad napadas federera to je nista

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              ne brannim ga...ja ga branim,zato sto je decko to tapkanje u velikoj meri smanjio zato sto su mu skrenuli paznju na to...ako nisi to primetio,sta da ti radim...
              "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                hajd nema veze nemogu ti objasnit sta hocu da kazem

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  objasni...sta ???
                  "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    nemogu bgm nemoguce

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      sve se moze kad se hoce...aj reci radoznao sam...
                      "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        bgm nemogu al nista posebno nemam rec ba haj zavrsimo s ovim

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          Odlucio sam da vise ne navijam za Djokovica, iz vise razloga.
                          1. Pocelo je opasno da me nervira njegovo predavanje meceva, povrede i ostale fore. Da li to radi namerno ili ne, to me ne interesuje, cinjenica je da me nervira.
                          2. Pare su ga opile, i time je pokazao da nije pravi i istinski sampion. Ne grize da pobedi i nema onaj instikt pravog sampiona, recimo Dzordana, koji je osvojio 5 titula i igrao jos jednu celu sezonu da osvoji i sedmu. Ili Federer koji uvek igra maximalno.
                          3. Ono sto me je najvise iznerviralo (razocaralo, odbilo od njega), je sraman podatak da upraznjava jogu. Srbin a sektas. Volina.

                          Sto se mene tice, za mene vise ne postoji. Da ga vidim ne bi mu se ni javio.
                          Cekamo novog Srbina sampiona a do tada navijam za J.J.

                          Naravno da i dalje najomrazeniji lik za mene ostaje "upale mi gace u guzu" Rafa.

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            mozda tebi najomrazeni lik,ali je on najbolji teniser svjeta............

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              [quote author=mr.gold link=topic=478.msg48679#msg48679 date=1233508240]
                              Odlucio sam da vise ne navijam za Djokovica, iz vise razloga.
                              1. Pocelo je opasno da me nervira njegovo predavanje meceva, povrede i ostale fore. Da li to radi namerno ili ne, to me ne interesuje, cinjenica je da me nervira.
                              2. Pare su ga opile, i time je pokazao da nije pravi i istinski sampion. Ne grize da pobedi i nema onaj instikt pravog sampiona, recimo Dzordana, koji je osvojio 5 titula i igrao jos jednu celu sezonu da osvoji i sedmu. Ili Federer koji uvek igra maximalno.
                              3. Ono sto me je najvise iznerviralo (razocaralo, odbilo od njega), je sraman podatak da upraznjava jogu. Srbin a sektas. Volina.

                              Sto se mene tice, za mene vise ne postoji. Da ga vidim ne bi mu se ni javio.
                              Cekamo novog Srbina sampiona a do tada navijam za J.J.

                              Naravno da i dalje najomrazeniji lik za mene ostaje "upale mi gace u guzu" Rafa.
                              [/quote] Goldi,mog'o si dok ne nadjes tog pravog muskog Srbina da navijas za Roger-a.Jesi vidio kako covjek place?Kaze:"Gold,molim te navijaj za mene!"
                              Oznoji se Tata sav,
                              bekendi ga strasno muce,
                              borio se kao lav!
                              al' mu ipak g.za puce!

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                bila sad peta tema u "piramidi" o predaju meca rodiku ...dvojica ga branila a ova jedna ga napadala sto je to uradio...heh...
                                "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                                Comment

                                Working...
                                X