Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by TheZIX90 View Post
    Danas krecem da radim Azijsku turneju,samo se razmisljam da li da sacekam da prodje Parzi i London.Ali misim da cu uraditi posevno samo Peking i Sangaj,nekako su ta dva turnira zasluzila to :-)Igrao je nenormalno ta dva turnira pa cu ga uraditi.Stize za dan,dva klip ;-)))
    Ne,ne cekaj Pariz i London,Azijska turneja je zasluzila poseban klip
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Originally posted by Petra View Post
      Ne,ne cekaj Pariz i London,Azijska turneja je zasluzila poseban klip
      U redu u redu,stize Azijska turneja nemoj samo da me bijes :-)))

      Comment


      • Originally posted by TheZIX90 View Post
        U redu u redu,stize Azijska turneja nemoj samo da me bijes :-)))
        Jel ja licim na nekog ko ce da se bije
        Samo bih volela poseban klip Azijske turneje,zasluzio je to Nole a i mi njegovi navijaci
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Originally posted by Petra View Post
          Jel ja licim na nekog ko ce da se bije
          Samo bih volela poseban klip Azijske turneje,zasluzio je to Nole a i mi njegovi navijaci
          Salim se bre ;-))))Vazi stize klip za vas moje vrene drugare koji me smiruju tokom meceva :-)

          Comment


          • Originally posted by TheZIX90 View Post
            Salim se bre ;-))))Vazi stize klip za vas moje vrene drugare koji me smiruju tokom meceva :-)
            Vidi, ima recept za miran ritam prilikom praćenja meča,

            jedno sat-dva pre meča popiješ pivce, onako lagano da ne udara
            pa klopaš, lagano da ne zaspiš ukoliko se opteretiš

            ondak pred početak, drmneš iz dvaput, jedno pivce za zagrevanje, i odmah otvoriš sledeće ali ga ostaviš, ne piješ! sve dok Nole igra dobro, gustiraš to pivce laganica

            sa svakim pogoršanjem igre Noleta, opališ jedno na eks. da udari odmah.

            PS udaljiti sve osobe suprotnog pola, jer komentarima potpuno nebitnih detalja i sitnica, garant kidaju živce, a još ako su potajne navijačice Zeke Rodžera, onda je taj dan zabranjeno druženje u potpunosti

            Comment


            • A nikako da napravis klip o drustvu sa 25og.


              A ovaj ne lici na Novaka, prvo i vrlo upecatljivo, ogroman nos.

              Comment


              • Originally posted by Torima View Post

                sa svakim pogoršanjem igre Noleta, opališ jedno na eks. da udari odmah.

                A kako sprovodiš taj sistem tokom taj brejka? (a da se ne kontuzuješ mislim...)

                Baš me interesuje....



                Meni ništa ne vredi, moram da oteram sve što dalje od sebe da me ne nerviraju, da mogu da cičim, urlam, cupkam nogom, lupkam rukom i skačem dok menjam mesto s jedne fotelje na drugu. Oni bi natenane, da bace pogled dok pijemo kaficu i ćaskamo o glupostima

                Ja posle meča popila jedno pivo, i mogu ti reći da mi je bilo još gore.... Oni postavili da se jede, ma kakav crni ručak posle onog meča Bože me sačuvaj!

                Meni alkohol ne pomaže
                Last edited by Larisa; 16-10-12, 13:32.
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Originally posted by Larisa View Post
                  A kako sprovodiš taj sistem tokom taj brejka? (a da se ne kontuzuješ mislim...)

                  Baš me interesuje....



                  Meni ništa ne vredi, moram da oteram sve što dalje od sebe da me ne nerviraju, da mogu da cičim, urlam, cupkam nogom, lupkam rukom i skačem dok menjam mesto s jedne fotelje na drugu. Oni bi natenane, da bace pogled dok pijemo kaficu i ćaskamo o glupostima

                  Ja posle meča popila jedno pivo, i mogu ti reći da mi je bilo još gore.... Oni postavili da se jede, ma kakav crni ručak posle onog meča Bože me sačuvaj!

                  Meni alkohol ne pomaže
                  pa ti onda udri po slatkisima ako ne pomaze alkohol

                  Comment


                  • Too nikako!!! Onda ću pre na neku žestinu pa nek ide sve....
                    Mislim ajd nek idu živci i da postanem alkos, al kilaža ima da bude pod kontrolom, čak ni Nole nije toga vredan
                    Last edited by Larisa; 16-10-12, 13:47.
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Originally posted by Larisa View Post
                      Too nikako!!! Onda ću pre na neku žestinu pa nek ide sve....
                      Mislim ajd nek idu živci i da postanem alkos, al kilaža ima da bude pod kontrolom, čak ni Nole nije toga vredan
                      pa ne traba pretevirati u slatkisima a ni u zestini

                      Comment


                      • Prva k'o trnje, druga k'o slama, treca ide sama...

                        Comment


                        • Originally posted by Torima View Post
                          Vidi, ima recept za miran ritam prilikom praćenja meča,

                          jedno sat-dva pre meča popiješ pivce, onako lagano da ne udara
                          pa klopaš, lagano da ne zaspiš ukoliko se opteretiš

                          ondak pred početak, drmneš iz dvaput, jedno pivce za zagrevanje, i odmah otvoriš sledeće ali ga ostaviš, ne piješ! sve dok Nole igra dobro, gustiraš to pivce laganica

                          sa svakim pogoršanjem igre Noleta, opališ jedno na eks. da udari odmah.

                          PS udaljiti sve osobe suprotnog pola, jer komentarima potpuno nebitnih detalja i sitnica, garant kidaju živce, a još ako su potajne navijačice Zeke Rodžera, onda je taj dan zabranjeno druženje u potpunosti
                          E brate moj da ti znas da sam ja isterao devojku iz sobe kada je bilo polufinale Rima 2011 Djokovic-Marej.Letela je naglavacke,pa ti vidi :-))))Posle sam i brata isterao :-)))

                          Comment


                          • ja sam odlucio kad su onakve ne izvesne situacije kao u Tie brejk krecem sa slatkisima samo kad je Novak u pitanju i po koju ljutu

                            Comment


                            • Hahahah vidim ovde se fino društvo okupilo, iskusno što se doza alkohola i situacija za preživljavanje tiče A pomalo smo i psihosi, sve nam nešto smetaju ljudi i drage osobe u "kritičnim" situacijama.
                              E moj Nole vidi šta si napravio od nas!
                              Last edited by Larisa; 16-10-12, 14:02.
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Ma, sve je to uredu, drmne se koja po afinitetu za stres-off. Zabrinjava sto krenu da trnu i kljun, i krilca i nogice, a podstanari u glavi i dalje luduju...

                                Comment

                                Working...
                                X