Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Torima View Post
    @Larisa

    e sad više ne mogu da kažem "očajan" jer je opet ona čuka preuzela mesto od stegnutosti u njegovom karakteru
    Šta da ti kažem, ja se nadam, da će uspeti da održi ovakav stav uvek, sve, ali sve mu je u glavici, pritisak je strašan, baš se videlo kako puca po šavovima.... Sve sam razmišljala jaoj da mogu da mu priđem i da ga šutnem, da mu se neke kockice slože u centrali.....Ti si najbolji, imaš neviđen dar, strašan talenat, imaš igru za sve i apsolutni si favorit.. Al džaba sve to ako čovek ne veruje, onda ništa ne vredi.
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • uz tebe smo olja

      a kad već pominješ pemziju, i ja se javljam...

      Comment


      • Ma idi begaj, kad nisam umrla danas posle prvog, a i drugom sam natenane.....


        Last edited by miloolja; 14-10-12, 18:12.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Larisa View Post
          Šta da ti kažem, ja se nadam, da će uspeti da održi ovakav stav uvek, sve, ali sve mu je u glavici, pritisak je strašan, baš se videlo kako puca po šavovima.... Sve sam razmišljala jaoj da mogu da mu priđem i da ga šutnem, da mu se neke kockice slože u centrali.....Ti si najbolji, imaš neviđen dar, strašan talenat, imaš igru za sve i apsolutni si favorit.. Al džaba sve to ako čovek ne veruje, onda ništa ne vredi.
          Tacno tako,odlican post!
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Ja se priključila "navijanju" (došla da kukam sa forumom) pred kraj drugog seta...I eto dok smo mi tu malo plakali.....
            Bogami, jel verujete da me boli glava morala sam kafetin da popijem, i ja sam sumnjiva
            Težak je ovaj navijački život! ;)
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • ja sam gledao u jednoj prostoriji, pa sam u toj prostoriji sva mesta za stajanje i sedenje izmenjao, reko da nisam ja nešto izbaksuzir'o
              pa pređem u drugu prostoriju, pa se isključim sa foruma jer je Zix sa Vladanom krenuo sa negativom...
              uglavnom je vrh bio ona mreža pre lomljenja reketa, puk'o sam ko letva

              onda je počeo da diže servis i tako i moja očekivanja, a nakon hot-doga sam rekao, e sad i da izgubiš nek ide život..

              tako da pemzija bogami izaziva i moju pažnjicu

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ma idi begaj, kad nisam umrla danas posle prvog, a i drugom sam natenane.....


                Meni je TB bio najgori,setila se se nama recenice-od ovog moze da se rikne. Dobro ce doci sad ova pauza do Pariza
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • @Petra
                  Pardon, pobrljavila sam :-)
                  Last edited by Larisa; 14-10-12, 18:26.
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Da, da, Pariz i na kraju London.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nema reprize na SK+,a najavili suonda u pola jedanaest na SK,lepo da odgledam s merakom
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Originally posted by Big Nole View Post
                        Je l treba registracija?

                        Ne mogu da napipam kursorom klik za download
                        Treba,al'isplati se!

                        Comment


                        • Originally posted by Torima View Post
                          ja sam gledao u jednoj prostoriji, pa sam u toj prostoriji sva mesta za stajanje i sedenje izmenjao, reko da nisam ja nešto izbaksuzir'o
                          pa pređem u drugu prostoriju, pa se isključim sa foruma jer je Zix sa Vladanom krenuo sa negativom...
                          uglavnom je vrh bio ona mreža pre lomljenja reketa, puk'o sam ko letva

                          onda je počeo da diže servis i tako i moja očekivanja, a nakon hot-doga sam rekao, e sad i da izgubiš nek ide život..

                          tako da pemzija bogami izaziva i moju pažnjicu

                          Pazi, juče ZIXa sirotog zaboleo zub, teško mi je zamisliti u kakvom je stanju danas,
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by Larisa View Post
                            @Petra
                            Pardon, pobrljavila sam :-)
                            @Larisa,ne se sekiraj i ja sam,sad se odbrljavam,da mi je jedan reket da ga onako izlupetam
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Ljudi, još malo pa skače Feliks, pažnja
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Pozdrav svima,odo da veceram,rucala sam sve na preskokmalo kuliranja pa gledanje meca,uzivancija
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X