Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sara View Post
    Koji kraljevi ovi kinezi

    Fenomenalno!
    sigpic

    Comment


    • še še Miljane
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • ljudi moji, preživesmo i ovo..
        ne znam za Noleta, ali mene bi još jedan tanjir skroz ubio u pojam..

        živeo ti nama Nole i još nam kidao živce.. pa da sledeće godine kompletiramo masterse..
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Nole
          E pa znate šta, ne kažu tek tako da se trud isplati! Večeras sam ostavio srce na terenu i do kraja verovao da mogu da pobedim, i isplatilo se. Nekada uspem, nekada ne, ali naučio sam da se nikad ne predajem i da se uvek borim do poslednjeg trenutka. Nema mesta za predaju. Svaka čast i Endiju koji me je naterao da pomerim granice. Uživao sam u svakom trenutku u poslednje dve nedelje a nadam se da ste i vi i da će vas nasmejati još jedno moje izvinjenje što sam vam po hiljaditi put pokidao živce u svom prepoznatljivom stilu. Verujte mi ne radim to namerno Ipak, molim vas da mi obećate da ćete uzeti malo vremena da se odmorite posle ova tri sata vatrenog uzbuđenja. Hvala Bogu pa je nedelja A ovaj trofej posvećujem svima vama koji nikad ne odustajete! Hvala vam mnogo, primio sam toliko ljubavi od vas - i zajedno stvarno pomeramo granice!
          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

          Comment


          • ma
            štaće škoti
            numeju škoti
            usvari
            kad mal bolje razmislu
            numu škoti španci ni švajcarci
            procto numeju digraju lopte
            jaltako jalda
            itakoto





            lutajući reporter tuta bugarin
            nežno šapće sneguljici
            dok patuljci ruju
            u rudnici

            Comment


            • Jašta, ko im kriv kad pojma nemaju
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • ......nadam se da će vas nasmejati još jedno moje izvinjenje što sam vam po hiljaditi put pokidao živce u svom prepoznatljivom stilu....
                Id u peršun
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Originally posted by davidliga2 View Post
                  Je l treba registracija?

                  Ne mogu da napipam kursorom klik za download

                  Comment


                  • da mi je znati kako li je Novak proslavio ovaj master sa svojom ekipom

                    i opet ispocetka CRVENOOOOOOOOOOOO

                    Comment


                    • Sta napisati posle ovakvog meca,jos sam u blagom soku,premotavam po glavi mec i cekam reprizu,cini mi se da je u 19 i 15 repriza na SK+.
                      Nole,svaka cast_posle onakvog prvog seta pa sve do onog nestvarnog poena i tvog iskrenog osmeha,sam bila ubedjena da gubis mec.Izgleda da mi tvoji navijaci nismo verovali u tebe ali vazno je da si TI verovao u sebe i pokazao po ko zna koji put da za tebe ne postoje granice.
                      Zasluzio si ovu titulu,toliko ti je bila potrebna,posebno da pobedis Mareja.Uspeo si- to je vazno,strasno vazna je ova danasnja pobeda a samim tim i titula.
                      Cestitke Mareju,borio se do poslednjeg atoma snage,nije mogao da te pobedi jer si bio izdrzljiviji,mentalno jaci,ostavio si srce na terenu i to je donelo rezultat.
                      BRAVO NOLE

                      tu je tuta,vratio se taman kad je Nole osvojio Sangaj
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Originally posted by Petra View Post
                        Sta napisati posle ovakvog meca,jos sam u blagom soku,premotavam po glavi mec i cekam reprizu,cini mi se da je u 19 i 15 repriza na SK+.
                        Nole,svaka cast_posle onakvog prvog seta pa sve do onog nestvarnog poena i tvog iskrenog osmeha,sam bila ubedjena da gubis mec.Izgleda da mi tvoji navijaci nismo verovali u tebe ali vazno je da si TI verovao u sebe i pokazao po ko zna koji put da za tebe ne postoje granice.
                        Zasluzio si ovu titulu,toliko ti je bila potrebna,posebno da pobedis Mareja.Uspeo si- to je vazno,strasno vazna je ova danasnja pobeda a samim tim i titula.
                        Cestitke Mareju,borio se do poslednjeg atoma snage,nije mogao da te pobedi jer si bio izdrzljiviji,mentalno jaci,ostavio si srce na terenu i to je donelo rezultat.
                        BRAVO NOLE

                        tu je tuta,vratio se taman kad je Nole osvojio Sangaj
                        E, vidiš, to su bila ta dva ključna momenta, jedan: kad sam videla Noleta da je počeo da se zeza (iskren osmeh posle hot doga) i dva: kad se pojavio Tuta da navija, sve je postalo jasno kao dan!
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • @Larisa

                          e sad više ne mogu da kažem "očajan" jer je opet ona čuka preuzela mesto od stegnutosti u njegovom karakteru

                          Comment


                          • ...i da će vas nasmejati još jedno moje izvinjenje što sam vam po hiljaditi put pokidao živce u svom prepoznatljivom stilu.
                            Ma crkoh od smeha.
                            Al' ajde, oprošteno ti je, ovoga puta, naravno.

                            Ja hoću beneficiran radni staž, il' na Bali (i to svaki put posle ovakve predstave), sve jedno. Izvini, inače ovako neću moći još dugo da ti služim: navijam i borim se sa ovdašnjim alama i nemanima, psujem, bacam sve po kući, svađam se na forumu, treskam slušalicom (uvek se neko pametan nađe da me zove tada), želudac mi je u peti ili van pete...
                            I to ću da zahtevam od R.Srbije, a ti da me podržiš, jer kako si zalužio ovu zemlju u svakom smislu i kako trenutno na sportskom nebu jedan od veoma retkih doprinosiš nečemu lepom (sve ostalo je sr*nje)... Srbija je dužna da brine o svojim grđanima... i molim lepo ... gde treba da se potpiše?

                            A kada Feliks skoči da odgledam normalno 2. i 3. set.





                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Larisa View Post
                              E, vidiš, to su bila ta dva ključna momenta, jedan: kad sam videla Noleta da je počeo da se zeza (iskren osmeh posle hot doga) i dva: kad se pojavio Tuta da navija, sve je postalo jasno kao dan!
                              To sam bas i Htela da kazem,mada je tutin povratak mozda presudniji,oma svanulo Noletu,tuta mu talican+Noletovo zezanje,dobitna kombinacija
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment

                              Working...
                              X