Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U covece jedva da stignem malo nesto da reknem...Cestitke Noletu,nadam se da ce nastaviti ovim tempom.Ej ljudi pa pozdrav za vas...nema vas nesto.

    Comment


    • Da nesto reknemugrabila malo vremena
      Nole sutra igra s onim bugarinom,nek mu je sa srecom
      Nego nema tute bugarina,lutajuceg repotera,fale oni njegovi postovi,bas
      idemo Nole
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • evo ja i Oljica smo dosli do zakljucka da Novak cita nase postove ovde i to smo sigurni cim je Olja trazila crvenu majicu na OI pa je napokon uslisio njenu zelju
        da li se zna kad Novak igra sa Bugarinom t.j u koje vreme?

        Comment


        • Cita Nole cita,zato crvena majica,sutra igra valjda oko pola deset
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • ma idemo bre po titulu i naravno crvena majica samo dolazi u obzir

            Comment


            • Laku noc,vreme za spavanje,treba poraniti,kafu popiti pa Nole,a i rucak skuvati
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Ne znam za vas, ali meni je poraz od Mareja uzasno tesko pao. Cini mi se vise nego svi porazi zajedno u Novakovoj karijeri. To kazem jer mi je i dalje mucno kad pomislim na finale u Nju Jorku.

                No medalja nikada nema samo jednu stranu. Moguce je da je taj bolni poraz preraste u stimulans koji ce Novaka naterati da ugazi sve dok se ne docepa prvog mesta.

                A bilo bi lepo da se to sto pre desi i da posle najbolje sezone u open eri, covek zadrzi prvo mesto na kraju godine i na papiru potvrdi da je i u ovoj bio najbolji.

                Comment


                • Originally posted by Big Nole View Post
                  Ne znam za vas, ali meni je poraz od Mareja uzasno tesko pao. Cini mi se vise nego svi porazi zajedno u Novakovoj karijeri. To kazem jer mi je i dalje mucno kad pomislim na finale u Nju Jorku.

                  No medalja nikada nema samo jednu stranu. Moguce je da je taj bolni poraz preraste u stimulans koji ce Novaka naterati da ugazi sve dok se ne docepa prvog mesta.

                  A bilo bi lepo da se to sto pre desi i da posle najbolje sezone u open eri, covek zadrzi prvo mesto na kraju godine i na papiru potvrdi da je i u ovoj bio najbolji.
                  Meni je najteze pao poraz od Nadala u Madridu pre par godina,ali vidis kako se posle sve okrenulu,7 puta ga dobio u finalu.
                  Naravno,da svaka medalja ima svoju stranu,doci ce red i na Mareja,samo polako,slozice se kockice,Nole ce pokazati da je najbolji kao sto je vec pokazao u 2011 i imao sezonu koji mnogi mogu samo da sanjaju,uz duzno postovanje.
                  Tada je Nole podigao visoko lestvicu, sto se igre tice to su svi priznali,bice Nole opet prvi
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • To je samo Novak mogao da dozvoli, preko njega je Andy i uzeo prvi Masters i postao igracina. Cisto sumnjam da bi Roger ili Rafa dozvolili da preko njih osvoji prvi Major, moguce je, ali malo vjerovatno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Petra View Post
                      Nego nema tute bugarina,lutajuceg repotera,fale oni njegovi postovi,bas
                      idemo Nole

                      Tuto, plizzz
                      Neće Nole moći bez tvoje podrške!
                      Ajmo delijo
                      ajmo ajga sadga sadmuga
                      Tuto vrati se dimbiduz si naš broj
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Dok nije poceo novi turnir da cestitam na osvojenoj tituli Jos Sangaj i da pokorimo Kinu potpuno Steta sto se jedan Slem ne igra u Aziji. Trebalo bi o tome razmisliti.
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • Originally posted by ledeni 80 View Post
                          evo ja i Oljica smo dosli do zakljucka da Novak cita nase postove ovde i to smo sigurni cim je Olja trazila crvenu majicu na OI pa je napokon uslisio njenu zelju
                          Ljubomorna sam Olju čita a mene ni 0,2 % ...
                          Neka neka....
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Takodje mi je taj poraz u finalu USA opena tesko pao, ma sve u tom mecu,pogresna taktika, tvrdoglavost, nemogucnost da se prilagodi,one beskrajne razmene..pocepana kolena..br...Ali zato je Beijing odradio sampionski,tacno onolko kolko je bilo potrebno
                            Nole idemo
                            Nedostaju Tutine opservacije, jedinstveni humor, pa se pridruzujem apelu
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Kad vec covek doziva Tutu, moram da dodam da osvojeni Peking nema tu draz bez bugarina
                              Vrati se tuto vrati, ne daj da forum pati

                              Dodji ikono da proslavimo Sangaj, Boze zdravlja
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Kad vec covek doziva Tutu, moram da dodam da osvojeni Peking nema tu draz bez bugarina
                                Vrati se tuto vrati, ne daj da forum pati

                                Dodji ikono da proslavimo Sangaj, Boze zdravlja
                                QF granica , pustice to brat Nole Jankeli
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X