Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Još jedna pobeda i titula... Znate nastavak..
    Danas Novak jako dobar..
    Idemo u Šangaj..
    Uzdravlje i živeli!

    Comment


    • Bravo Noki, BRAVO !!!
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Duboki naklon i postovanje ! ! !

        Comment


        • Ko zna-zna!
          Veliki pecaros - Novak Djokovic!
          sigpic

          Comment


          • Nastup na ovom Pekingu je bio na nivoju, i ne bih imao nikakvu zamerku ako se ovakva igra ponovi na Šangaju

            Comment


            • Bravo Nole,cetvrta titula ove sezonea sad juris na titulu u Sangaju,dosad 2 polufinala,red je za finale
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Originally posted by Petra View Post
                Bravo Nole,cetvrta titula ove sezonea sad juris na titulu u Sangaju,dosad 2 polufinala,red je za finale
                ma kakvo finale ide Novak po masters koji mu ne dostaje u vitrinama

                Comment


                • Nole
                  Uz vašu podršku, poruke i poklone moijih fanova ovde, uživao sam u sjajnoj nedelji! Uživao sam i u svakoj sekundi turnira u Pekingu, a i Džo je bio zaista veliki izazov i čestitam mu na sjajnoj igri! Pozdravljam vas sve iz Šangaja
                  http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                  Comment


                  • Originally posted by ledeni 80 View Post
                    ma kakvo finale ide Novak po masters koji mu ne dostaje u vitrinama
                    Ja napisala-juris na titulu,a da bi osvojio Sangaj mora igrati finale
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Max Mirnyi of Belarus, ATP Executive Chairman & President Brad Drewett, Novak Djokovic of Serbia and Nenad Zimonjic of Serbia applaude during the keynote address at a reception for the Shanghai Rolex Masters at the Hilton Hotel on October 8, 2012 in Shanghai, China.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Petra View Post
                        Ja napisala-juris na titulu,a da bi osvojio Sangaj mora igrati finale
                        vidi se da mi posao koji radim previse smeta i nisam procitao kako treba
                        jel Novak u sredu igra svoj mec 2 kola?

                        Comment


                        • Najjaci agresor se sigurno vraca na tron!


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa gdje si ti Duka? Nema te 100 godina, umor od foruma ili neka opasna kazna.Ko je ovdje agresor?

                            Comment


                            • Originally posted by ledeni 80 View Post
                              nemam reci za naseg sampiona i sve cestitke na osvojenoj tituli i Oljice izgleda da je crvena majca prevagnula i mora da te je poslusao kad si na OI trazila tu famoznu majicu
                              "Crveno, crveno, crveno... crveno je boja ljubavi!"
                              I pobede, naravno, znate ono ... na radost... doduše ne i kod fudbalera (ono je njihova pesma), ali ko zna, imaju šansu da promene to... no to je neka druga tema.

                              Samo da se vratim koji dan ranije... i naš Nao Lai

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X