Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas los Novak danas,ali ae da mu opravdanje bude pauza od 20-ak dana.Opet ista prica u Tie Brejku,servis odjednom stane ali ovog puta proyiv Berrera,lika koji je tezak kao kauc :-).Bekend je dosta odlazio u aut i taj udarac mu je najveca boljka ove god u svim mecevima,jedino je kretnja danas bila solidna.Nadam se da je samo zbog pauze ovo,ali nikako nije dobro...

    Comment


    • Olja, solidan meč obzirom na pauzu i to da je start turnira. Prvi set dobar, u drugom pad, dosta grešaka i nikako nije uspevao da nađe ritam. TB po mojem mišljenju glupo izgubljen što već neko vreme stoji kao problem. No, nije baš sve bilo tako crno i loše kao što neki drugari ističu, bilo je i dobrih poena, nekoliko Novakovih lobova, pasinga, kao što rekoh na početku solidan meč

      I još malo naše crvene boje









      sigpic

      Comment


      • Uvek se malo plasim prvog meca,narocito posle duze pauze,jos kad su kfalifikanti u pitanju,nemaju sta da izgube,vec su odigrali par meceva,osetili teren.Mozda nije lose što je Berer malo razdrmao Noleta jer posle US Opena nije odigrao ni jedan zvanican mec.Vazno je da je Nole pobedio,nije lose sto se igralo u tri seta,malo vise uigravanja,jedino brine TB,ranije mu to nije bio problem,valjda ce biti i u Tb bolji,smireniji,potpuno koncentrisan.
        Vazna je pobeda,idemo dalje Nole
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Originally posted by MiljanVR View Post
          Jos uvek ne verujem sta mi je Nole napisao u poruci na fb-u
          Sad ovo procitah.Mnogo lepo,drago mi je da ti je Nole odgovorio,i zelim ti da se licno upoznas Noleta,verujem da hoces
          ps.pozdravi ga
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Oprema - 10+! Pantalone na Oljinoj slici - 20+! Ponekad stvarno pozelim da sam zgoljavac.

            Comment


            • Originally posted by Vanja #66 View Post
              Ponekad stvarno pozelim da sam zgoljavac.
              E vala baš, mršavim ljudima sve dobro stoji
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • To Nole,malo jaci trenining,pobede se broje,idemo dalje
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Originally posted by Larisa View Post
                  E vala baš, mršavim ljudima sve dobro stoji
                  ? Moi?

                  Opet sam propustio mec, ali vidim da je bio neki laksi trening. To nikad nije lose...

                  Comment


                  • Originally posted by Vanja #66 View Post
                    ? Moi?
                    Ma jok Moi!!
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Eh i ja propustih oba meča, nije se to odavno desilo.
                      Da pronađem prvo žreb...

                      Idemo majstore!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Larisa View Post
                        Ma jok Moi!!
                        Steta, taman sam se ponadao da imamo sukob misljenja. Ovako, moramo da se slozimo da mrzimo zgoljavce... Pfff, kako je dosadan ovaj svet.

                        Comment


                        • pozz svima, da li neko zna da mi kaze da li i kad Nole igra hvala
                          Ispisuje istoriju srpskog tenisa zlatnim slovima.

                          Comment


                          • Originally posted by okisha View Post
                            pozz svima, da li neko zna da mi kaze da li i kad Nole igra hvala
                            Pa igra sutra, a sad, u koliko sati, ne znam!
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Evo se Novak druzio sa fanovima u Kini

                              http://t.qq.com/DjokovicNole

                              Vise followera ima nego na fbu i twu zajedno
                              sigpic

                              Comment


                              • Nao Lai?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X