Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by asprilja View Post
    Koliko si drugacija licnost kad pravis te klipove, odmah ti taj podstanar izadje iz glave.
    Jbg taj ,,podstanar'' mi je u glavi nekih dva sata posle meca,samo sto je ostao malo duze posle ovog finala.Jos ne mogu da verujem da je izgubio,ali sta ces.Valjda ce izleciti te psihicke padove,drzim mu palceve.Mora da osvoji 10 GS u karijeri,ne sme manje :-)))

    Comment


    • Originally posted by TheZIX90 View Post
      Jbg taj ,,podstanar'' mi je u glavi nekih dva sata posle meca,samo sto je ostao malo duze posle ovog finala.Jos ne mogu da verujem da je izgubio,ali sta ces.Valjda ce izleciti te psihicke padove,drzim mu palceve.Mora da osvoji 10 GS u karijeri,ne sme manje :-)))
      Ti rece skoro da vise GS u karijeri nece videti i da ce sve dublje i dublje da pada? Menjas misljenje ko kameleon boje.

      Comment


      • Originally posted by Skrillex View Post
        Ti rece skoro da vise GS u karijeri nece videti i da ce sve dublje i dublje da pada? Menjas misljenje ko kameleon boje.
        I dalje tvrdim da ako nastavi sa onim padovima da nece videti vecu titulu u skorije vreme,nadam se da nece to biti nikada.Jbg nema pobedu bas dugo protiv prve trojke.Ovi klipovi ne menjaju moje misljenje,ja ih pravim jer volim da pravim,a i jbg njega gotivm ga najvise od svih nasih sportista.Ali kada poludim od nervoze ja ga pljujem,mada samo kada zasluzi stavrno :-)))

        Comment


        • Originally posted by TheZIX90 View Post
          I dalje tvrdim da ako nastavi sa onim padovima da nece videti vecu titulu u skorije vreme,nadam se da nece to biti nikada.
          1.
          Pravis odlicne klipove, malo je muzika preglasna, treba da se cuju udarci i publika, i malo vise treba da se koncetrises na pricu. Ali stvarno su dobri. Imas dara.

          Ali nemoj da komentarises meceve. Pa Novak bi trebao da ostavi tenis kad bi ti bio u pravu.

          2.
          Ocigledno si malo pesimista po prirodi, koliko god ne volim pretjerani otimizam, ni pretjerani pesimizam nije dobar. Ne povecavas Novakove sanse time sto stalno crtas sve najtamnijim bojama.

          3.
          Znaj da Novak moze zavrsiti karijeru sa samo 5 GS-ova a moze i sa 20. Ni jedno ni dugo nije vjerovatno. I jedno i drugo bi me iznenadilo.

          Isto tako znaj moguce da smo vidjeli najbolju Novakovu sezonu 2011. a moguce je i da je njegova najbolja sezona tek pred nama. Ne bi me iznenadilo ni jedno ni drugo. Draz je da vidimo kako ce se razvijati.

          4.
          Koliko kod je ova sezona razocaravajuca ona je ucinila Novaka ponovo gladnim a i prisilice ga da i dalje popravlja svoju igru.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            1.
            Pravis odlicne klipove, malo je muzika preglasna, treba da se cuju udarci i publika, i malo vise treba da se koncetrises na pricu. Ali stvarno su dobri. Imas dara.

            Ali nemoj da komentarises meceve. Pa Novak bi trebao da ostavi tenis kad bi ti bio u pravu.

            2.
            Ocigledno si malo pesimista po prirodi, koliko god ne volim pretjerani otimizam, ni pretjerani pesimizam nije dobar. Ne povecavas Novakove sanse time sto stalno crtas sve najtamnijim bojama.

            3.
            Znaj da Novak moze zavrsiti karijeru sa samo 5 GS-ova a moze i sa 20. Ni jedno ni dugo nije vjerovatno. I jedno i drugo bi me iznenadilo.

            Isto tako znaj moguce da smo vidjeli najbolju Novakovu sezonu 2011. a moguce je i da je njegova najbolja sezona tek pred nama. Ne bi me iznenadilo ni jedno ni drugo. Draz je da vidimo kako ce se razvijati.

            4.
            Koliko kod je ova sezona razocaravajuca ona je ucinila Novaka ponovo gladnim a i prisilice ga da i dalje popravlja svoju igru.
            Ne kazem da sam ja u pravu za sve,ali ti si mi rekao sada da ne komentarisem meceve kao da sam neko ko tenis gleda od prosle god,a nije tako.Ja tvoje postove cenim i citam stalno,ni jedan do sada nisam preskocio,ali dobro moji postovi i nisu neki kada su odmah posle meca jer tada i ne razmisjam sta pisem kada se iznerviram.ONo sto si rekao za Novakove titule je tacno,mada se ja nadam nekom lepsem epilogu,ali stvarno za sada ne vidim kako ce to biti bolje,ali nadam se da ce se vratiti agresivna igra na brejk loptama i da mu nece serva nestajati u velikim mecevima...

            Comment


            • TheZIX90,

              Ne sumnjam da pratis tenis, ne sumnjam da poznajes tenis jer tvoji postovi nas nikada ne bi toliko tangirali da ih pisao neko ko ne razumije tenis. U odgovoru meni su barem pokusao da budes malo pozitivan (masna slova):

              ...ali stvarno za sada ne vidim kako ce to biti bolje,ali nadam se da ce se vratiti agresivna igra na brejk loptama i da mu nece serva nestajati u velikim mecevima...
              Ali opet kao da te je strah da si previse pozitivan morao je ici uvod (podvuceno).

              Ti si ocigledno mastovit momak. Ne moze se napraviti onakav klip bez maste. Upotrijebi tu mastu da zamislis kako bi stvari mogle da se razviju povoljno za Novaka.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                TheZIX90,

                Ne sumnjam da pratis tenis, ne sumnjam da poznajes tenis jer tvoji postovi nas nikada ne bi toliko tangirali da ih pisao neko ko ne razumije tenis. U odgovoru meni su barem pokusao da budes malo pozitivan (masna slova):



                Ali opet kao da te je strah da si previse pozitivan morao je ici uvod (podvuceno).

                Ti si ocigledno mastovit momak. Ne moze se napraviti onakav klip bez maste. Upotrijebi tu mastu da zamislis kako bi stvari mogle da se razviju povoljno za Novaka.
                Naravno ja mu zelim sve najbolje.Bilo bi super da odigra dobro Azijsku turneju,jer moze biti kljucna za mesto br 1.Sve mislim da mu treba makar jedna pobeda protiv Federera i Endija,makar bila na turniri serije 500 i dosta toga bi mu se vratilo.Mnogo se toga promenilo od Monte Karla.Nekako mi je taj turnir bila prekretnica za ovu sezonu.Da li zbog smrtnog slucaja ili zato stoga je Nadal konacno pobedio,pa je Novak poceo da sumnja u svoju igru i resio da nesto drasticno menja.Ne znam zasto gubi setove na 5-5,i zasto u vecini meceva ulazi sa velkim deficitom u setovima,tek kada bude u izgubljenoj situaciji krene da igra svoj najbolji tenis.

                Comment


                • MC-Beograd-Madrid-Rim su oznacili ovu sezonu.

                  Zbog spleta okolnosti Novak je kasnio u pripremama za RG sto mu je nagrizlo samouvjerenje. U sezoni u sa manjim ciljevima, to vjerovatno ne bi bilo presudno. Ovako se sve jedno na drugo nadovezivalo pa ga jos nije povratio.
                  Last edited by NI; 15-09-12, 10:29.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    MC-Beograd-Madrid-Rim su oznacili ovu sezonu.

                    Jednostavno je zbog spleta okolnosti kasnio u pripremama za RG sto mu je nagrizlo samouvjerenje. Jos ga nije povratio.
                    A sto se tice Novakove serve.Ja mislim da on ima najtezi motion za serviranje od svih na ATP-touru.Stekao sam utisak da je imao drugaciji nacin serviranja da bi bio jos veci igrac.Mnogo na njegovu servu uticu vremenske prilike,zbog tog viskokog izbacaja i mislim da mu ledja trpe ogorman napor kod njegovog serviranja.Ali kasno je menjati bilo sta,secamo se svi Toda Martina i njegove ideje.Ne znam da li bi Novak mozgao da navikne sebe na manje izbacaj loptice,mozda bi mu bilo bolje,ko zna?

                    Comment


                    • Odlican je servis sad, napredak ogroman! Nema vise pritiska na ledja;)

                      Comment


                      • Tačno tako shminka, manje je torzije leđa sada nego pre. Više su opterećene ruke.

                        Samo ako se koncetriše, može se uočiti veća razlika između podlaktice leve i desne ruke. Iako igra dvoručni, razlika u podlaktici u 2011-12 ukazuje na veće trenažno opterećenje ruku. Zato servis nema brzinu kao kod nekih, ali kad je samouveren taj servis je veoma precizan, a o raznovrsnosti da ne pričam.

                        Comment


                        • Po meni je i previse opterecena ta ruka! Gotovo je sva snaga na njoj trenutno
                          Zato i ne prebacuje cesto 210 km/h...cini mi se da se i njegovi servisi sad vrte oko 200 kao Rogerov...nisam bas pratio previse, sigurno vi bolje upratite
                          Bazirao se i on na jednostavniju petlju, i gadjanje linija

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Po meni je i previse opterecena ta ruka! Gotovo je sva snaga na njoj trenutno
                            Zato i ne prebacuje cesto 210 km/h...cini mi se da se i njegovi servisi sad vrte oko 200 kao Rogerov...nisam bas pratio previse, sigurno vi bolje upratite
                            Bazirao se i on na jednostavniju petlju, i gadjanje linija
                            Najveći "problem" po meni je što Novak "najviše"(od prva 4 igrača), igra poene na svoj servis.. Malo je tu as udaraca, malo service winner-a itd.. A to znači dodatno trošenje snage(i veća šansa za protivnika)..

                            Potrebna je bolja koncentracija prilikom serviranja u prvom gemu seta.. Možda i promena taktike, u smislu da prvo bira da prima servis( mada mislim da ne bi valjalo)..

                            Comment


                            • Originally posted by Panchev9 View Post
                              Najveći "problem" po meni je što Novak "najviše"(od prva 4 igrača), igra poene na svoj servis.. Malo je tu as udaraca, malo service winner-a itd.. A to znači dodatno trošenje snage(i veća šansa za protivnika)..

                              Potrebna je bolja koncentracija prilikom serviranja u prvom gemu seta.. Možda i promena taktike, u smislu da prvo bira da prima servis( mada mislim da ne bi valjalo)..
                              Brate on kada juri gemove po setu,gotovo automatski gubi servis gemove.To je za njega agonija.Mada mislim da bi bilo bolje da je u 5 setu u finalu servirao prvi Endi,a ne Novak,mada tu nije mogao da bira.

                              Comment


                              • Originally posted by TheZIX90 View Post
                                Sve lipove pravim sam,ne kradem ideje ni od koga :-)
                                Svaka čast, impresivno!
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X