Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drugari pravim novi klip za Novaka,jbg jkace je to od mene :-) Nego zelim da vas pitam da li imate neki predlog za ime klipa i koje poene da stavim iz ove god od Wimbledona do Us opena.Stavicu neke starije poene i neke iz 2011 god.Saslusacu svaki predlog,ako uopste i neko predlozi nesto :-)))

    Comment


    • Vanja . Sve si rekao...
      Sve je ovo otišlo daleko od teme u kojoj pišemo, ali kada smo već počeli.
      Za ono što se ranije dešavalo tj. prije nego što sam shvatio da postojim, jednostavno neću da komentarišem, jer ne znam kako je bilo. Čitao sam i slušao mnoge priče, ali opet svaki čovjek ima svoju tačku gledišta. Ipak ono što sam vidio je to da je i ranije Zapadu smetalo to da neko sa Istoka uspije. Iako im smeta naš uspjeh, iako se dive našim načinom života tj. uživanjem u društvu, provodu (svi stranci su oduševljeni kada dođu kod nas u Guču, kada odu uveče u provod u BGD), ono što mi smeta je to što mi sve više težimo da budemo kao oni. Umjesto da iskoristimo sve ove ljepote prirode, ljudi, čitavog okruženja i uživmo u njima još više, mi hoćemo da imamo vještački život, da gledamo kako se neki "debili" izležavaju u kući, kako spavaju, jedu i sl. Jednostavno treba da više posvetimo život nama i ljudima oko nas tj. onima koji su uvijek tu da podijele i sreću i tugu. Bojim se da pripadam zadnjoj generaciji koja je uživala u djetinjstvu bez kompa, virtualnih prijatelja, generaciji koja je još uvijek više voli otići da igra basket ili da vozi bajs nego da sjedi po čitav dan isped "mašina". Bojim se kada vidim kako danas klinci pričaju šta rade na časovima u osnovnoj školi, ja sam iz te škole izašao prije četiri godine što i nije neko veliko vrijeme, ali mi nismo smijeli ni da pomislimo da pobjegnemo sa časa ili da se deremo na nastavnike i činimo razne gluposti. Ne kažem da smo bili anđeli, ali smo bar poštovali te ljude. Nove generacije imaju sve manje poštovanja i kulture, ali ipak tu su veliki krivci i roditelji. Možda je sve ovo daleko o priče, ali to je bit svega..

      Kao što kaže jedna pjesma:
      "Život je maskenbal, svako se krije, ako u sebe siguran nije. Život je maskenbal, ljudi su krivi, sa tuđom maskom lakše se živi."
      Bolje je ipak ovako: ;)
      "Nemoj da skrivaš lice malo, pusti ga neka sja. Nikome do nas nije stalo, sami smo samo ti i ja."
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Prvo da ispravim jednu stvar kao novinar. RTS bi i da je Novak pobedio to javio kao cetvrtu vest zato sto nema prava prenosa i direktiva tamo je da se vesti o bilo kakvim rezultatima na velikim takmicenjima koja ne mogu da prenose idu kao poslednja fioka. Preslikavanje Tijaniceve sujete.
        Prica je bila da od Novaka ne moze da se zivi jer je svaki njegov pokret udarna vest u medijima, a na ovom primeru RTS-a se vidi da nije bas tako. Koji su razlozi ne znam, nije ni bitno, jer je poenta skroz drugacija. Prava prenosa sa USO-a od televizija sa nacionalnom frekvencijom otkupila je Prva, i to od QF-a, prenosili su ukupno 3 ili 4 meca. I pazi sad: prenosen je Tipsarevicev cetvrtfinalni mec, Djokovicev nije. Da je bilo obratno mogu da zamislim kakva bi lavina krenula, ovako je to proslo manje-vise neopazeno.

        A da je Srbija bolesno opterecena Djokovicem, jeste. On je kao individualni sportista (a i nije bilo nekih vanserijskih individualaca kroz istoriju) dosao u vreme kada su nam kolektivni sportovi retko neuspesni i kada tamo nema nekih zvezdi tipa Divac. I jeste, njegovi uspesi sluze za lecenje frustracija dobrog dela ljudi, a neuspesi za prelivanje istih i pljuvanje na normu, kao sto su za to nekada sluzili kosarka, rukomet, a jos uvek sluze fudbal i vaterpolo. Nemam pouzdane podatke, ali empirisjski je dosta lako zakljuciti. Radio sam mini eksperiment na sajtu Blica, gde su isti komentatori svrsavali u fazonu ,,Nole majstore`` kada je pobedjivao, a onda bili prvi u pljuvanju, pre svega na Olimpijadi, one fore o nezalaganju kada nema para i sl I ovde ne govorim o nikome na ovom forumu, mada ima onih koji su deo tog talasa, i kojima je prvi mec koji su gledali u zivotu bio finale AO sa Congom.
        Ovde cu da se slozim, ali cu zahvatiti malo sire. Ako posecujes druge forume, znaces da je na jednom bila tema(mislim da je jos ziva), negde prosle godine u vreme najvecih uspeha, pod naslovom “Zasto Novak ne voli Srbiju“ i ispisane su stotine stranica. Za ono sto je tu napisano bolest je previse blaga rec, a najpogubnije od svega sto je to dolazilo od ljudi koji se predstavljaju kao intelektualci( sto verovatno i jesu) i iz nekog razloga sebe smatraju boljim delom ovog drustva.

        Sto se tice drugog dela, da, stoji da sport jednom delu ljudi sluzi kao sredstvo za lecenje frustracija i to je takodje bolesno, ali nikako se ne mogu sloziti da je to odlika vecine, a narocito je pogresno vezivati to iskljucivo za Djokovica kao sto neki rade. Ne mislim na tebe, naravno, pricam uopsteno. Komentari sa sajta Blica i uopste komentari po raznim portalima nikako ne mogu da posluze kao reprezentativan uzorak i ne mogu se preneti na drustvo u celini. Pogresan je pristup. Ja najpre polazim od ljudi iz svog okruzenja, mogu reci da poznajem dosta ljudi iz razlicitih bransi, jedan deo se bavi i novinarskom profesijom, i niko od njih ne dozivljava sport na gore opisan nacin.

        Da je stanje drustva u Srbiji porazno, to je prosto cinjenica meni dobro poznata, ali to najmanje veze ima sa Novakom, na njega, kao i na sport uopste, to se samo preliva. Izmedju dva pola stoji citav korpus normalnih ljudi koji na sport gledaju na ispravan i zdrav nacin, ali ostaju u senci ovih drugih, ne zbog njihove brojnosti, vec zbog buke koju prave.
        Last edited by Navras 16950; 13-09-12, 13:32.
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment




        • Još sličica sa dobrotvorne večere
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ma on je jedna uobražena seljačina, koja ne plaća banke poreza ovde, a tamo kao fol prikuplja sredstva.
            Sve je to pranje para, ja da vam kažem.
            Nije ga sramota, izgubio neki dan k'o zadnja cupi, a ovde šenluči k'o zna s kakvim svetskim barabama i lopovima

            Ja bih to po kratkom postupku: sve uza zid pa metak u čelo

            Hapsana čim sleti u Beograd sledeći put, nego šta!!!!

            Comment


            • Ova prva je stravaaaaa, obožavam je you can not be serious maaaaaan

              Last edited by Larisa; 13-09-12, 14:27.
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • A da li ovo Džon ima tri ruke?



                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • U vid ti njega.....
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • umalo da nas prevari sram te bilo te sede kose

                    Comment


                    • Tako je i igrao, k'o da ima tri ruke. Bio je zakon

                      Comment


                      • Aaa, meni jedna od najlepsih manekenki, Natasha Poly:



                        Spoiler

                        Comment


                        • Originally posted by TheZIX90 View Post
                          Drugari pravim novi klip za Novaka,jbg jkace je to od mene :-) Nego zelim da vas pitam da li imate neki predlog za ime klipa i koje poene da stavim iz ove god od Wimbledona do Us opena.Stavicu neke starije poene i neke iz 2011 god.Saslusacu svaki predlog,ako uopste i neko predlozi nesto :-)))
                          Jesi odabrao ziku?
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by Larisa View Post
                            Jesi odabrao ziku?
                            E izvini ali ziku ne dajem nikome da bira,tu imam talenta.Uvek biram tipa two stpers from hell,immediate music,audiomachine.Imam vec mjuzu nego sada skidam silne meceve sa neta,skinuo sam vec 20-at.Razmisljam da napravim dva klipa,ali finale us opena necu da stavim,jos nisam preboleo poraz a i sranje su poeni realno bili.Napravicu drugi deo onog mog starog klipa Hardcourt masterclass i jos jedan klip,ali kazite neke ideje ako imate neki poen upamcen,slobodno.

                            Comment


                            • Kladionice i dalje vide Novaka kao glavnog favorita za Australian Open.
                              Novak 32.2%
                              Mari 25.4%
                              Federer 15.9%
                              Nadal 13.5%
                              ostali 13.3%

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Kladionice i dalje vide Novaka kao glavnog favorita za Australian Open.
                                Novak 32.2%
                                Mari 25.4%
                                Federer 15.9%
                                Nadal 13.5%
                                ostali 13.3%
                                Pa logično, čovek ima najviše poena i tri titule tamo

                                Comment

                                Working...
                                X