Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postoji odredjena doza mrznje izmedju Top 3, neka neki misle sta god hoce, da su oni dobri prijatelji i slicne stvari, ali nema tu prijateljstva. Cao, zdravo, i to je to.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ništa tu nema čudno. Nikada nije rekao da su super prijatelji, zna se ko su to... uglavnom ljudi iz detinjstva ili bliskog okruženja. Sa njima je u dobrim i korektnim odnosima verovatno više nego sa nekim drugim teniserima, koji su (odnosi) puni poštovanja i respekta i to je sve.
      Da ali ne treba pricati onda da mu je Endi odlican prijatelj i Rafa.Ja znam da tu nikada prijateljstva nikada nije ni bilo,pogotovo ne izmedju Rafe i Rodzera.To mi je komicno kako se ljudi pale.Realno po mom misljenju Rafa i Endi su jednini prijatelji tamo i to je to.

      Comment


      • Originally posted by Ivan Piper View Post
        Postoji odredjena doza mrznje izmedju Top 3, neka neki misle sta god hoce, da su oni dobri prijatelji i slicne stvari, ali nema tu prijateljstva. Cao, zdravo, i to je to.
        Pazi ne znam da li se mrze,mozda je to malo gruba rec,ali postoji neka netrpeljivost izmedju Novaka i Federera.JBg meni je krivo zbog toga ali sta ces.

        Comment


        • To što pročitaš u novinama i portalima pola baciš u vodu. Njega nikada nisam čula da je rekao kako su mu oni odlični prijatelji.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • @Zix90

            Za to je Nokijeva mama Dijana kriva
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by TheZIX90 View Post
              Pazi ne znam da li se mrze,mozda je to malo gruba rec,ali postoji neka netrpeljivost izmedju Novaka i Federera.JBg meni je krivo zbog toga ali sta ces.
              Vjeruj mi, kada cuju ime nekog od preostala 3 (iz top 4), zgroze se. Ali bukvalno se zgroze. Mogu oni da glume pred kamerama da su dobri prijatelji, ali jok.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • ^ Dobro nije bas da mrze Mareja. Covek jos nema GS, svi ga vole
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  To što pročitaš u novinama i portalima pola baciš u vodu. Njega nikada nisam čula da je rekao kako su mu oni odlični prijatelji.
                  Ma nisu portali nije to sada ,,decko iz kafica'' :-) Slusao sam izjave kako je pricao da su mu pored Tipsarevica i Troickog najbolji prijatelji Bagdatis,Marej i Nadal.Cini mi se da je taj intervju dao Milanu Boskovicu.Evo kako je to bilo,bila je anketa gde ostavljas pitanja koje ce mu Milan postaviti i ja sam ostavio to pitanje i zamolio B92 i rekao da bi svi to voleli da znaju.E sada da li je bas to moje pitanje bilo procitano,mozda je jos neko to postavio...

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan Piper View Post
                    Vjeruj mi, kada cuju ime nekog od preostala 3 (iz top 4), zgroze se. Ali bukvalno se zgroze. Mogu oni da glume pred kamerama da su dobri prijatelji, ali jok.
                    Ma ja znam da nisu prijatelji.Da su oni prijatelji izlazili bi stalno zajedno i isli na vecere i pica.Samo mislim da ne misle zlo jedno drugom i neke povrede da prizeljkuju.

                    Comment


                    • Ja sam cuo da pre nego sto pocne mec bockaju vudu lutke u obliku protivnika
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by TheZIX90 View Post
                        Ma ja znam da nisu prijatelji.Da su oni prijatelji izlazili bi stalno zajedno i isli na vecere i pica.Samo mislim da ne misle zlo jedno drugom i neke povrede da prizeljkuju.
                        Ok, evo konkretno na primjeru Nadala, vjerovatno im je zao zbog te povrede s jedne strane, ali i drago s te druge, takmicarske strane, ako shvatas sta hocu da ti kazem. Kad je Rafa ispao sa W-a, Federeru je laknulo samo tako. Kakvo su tek olaksanje osjecali na narednim turnirima, pogotovo na OI.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan Piper View Post
                          Ok, evo konkretno na primjeru Nadala, vjerovatno im je zao zbog te povrede s jedne strane, ali i drago s te druge, takmicarske strane, ako shvatas sta hocu da ti kazem. Kad je Rafa ispao sa W-a, Federeru je laknulo samo tako. Kakvo su tek olaksanje osjecali na narednim turnirima, pogotovo na OI.
                          To si potpuno u pravu,jos mi je najjace kada kao glume smorenost zato sto nema Nadala,a ispod stola pesnica stegnuta samo tako :-))))Jbg rivalitet je to ogroman.

                          Comment


                          • To je sasvim normalna stvar.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Play resumes at 11am @Usopen semis. Here is a look at @DjokerNole warming up! Beautiful day here in Queen!
                              http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                              Comment


                              • Covjek izjavio da mu nije najbolji prijatelj, a ti kazes da jeste

                                Comment

                                Working...
                                X