Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ja stvarno ne mogu da poverujem vise u ove domace novinske naslove kada je u pitanju Novak.Ovo sa testerom je prevrsilo svaku meru....Sada su sa hvalospeva presli na cudesa, svasta, sta je sledece, nosi traktor u torbi i preore travnjak na W...Ostavite bre coveka na miru , pokusajte da radite ono za sto ste placeni....Zivelo novinarstvo..
    sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

    Comment


    • Odlicna je oprema

      Ne prokomentarisah ovu odluku da od sledece godine opet igra DC. Uopste mi se to ne dopada. Prosle godine je upropastio ostatak sezone odlukom da rovit i emotivno potuno ispraznjen nakon osvajanja US Opena nastupi u mecu protiv Argentine, sto ga naravno nije postedelo kritika javnosti. Ima mnogo vaznijih stvari od DC-a, njemu prioritet treba da budu Slemovi. I bez njega je to sasvim solidana ekipa koja, ako nista drugo, moze barem da obezbedi opstanak u svetskoj grupi. On je sasvim dovoljno uradio, prakticno je sam doneo trofej, usrecivsi kako one koji ga zbog cetvrtog mesta na OI vec uveliko pljuju, tako i one koji ne navijaju za njega ali eto navijaju za Srbiju. Dokazivati patriotizam onima koji taj pojam tumace po iskrivljenom sistemu vrednosti Sizifov je posao i samo ce ga kostati ponovnog razvlacenja po medijima. No, znamo da, bez obzira na sve, njemu dosta znaci igranje za Srbiju i da voli da je reprezentuje na takav nacin, pa se ova odluka mora postovati, mada mi se licno ne dopada.
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • Evo komsija mi trazi ko ce mu drva iscijepa,ja cu mu reci da se Djokovicu obrati,ako moze rekete moze i drva Oplakao sam majke mi

        Comment


        • Stani u red, prvo mora Fladanu.
          Ali tuga od novinarstva i naslova i vijesti.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ovo nosi u torbi

            Head mu poklonio

            Znaci Vladan prvi,ok

            Comment


            • Originally posted by Navras View Post
              Odlicna je oprema

              Ne prokomentarisah ovu odluku da od sledece godine opet igra DC. Uopste mi se to ne dopada. Prosle godine je upropastio ostatak sezone odlukom da rovit i emotivno potuno ispraznjen nakon osvajanja US Opena nastupi u mecu protiv Argentine, sto ga naravno nije postedelo kritika javnosti. Ima mnogo vaznijih stvari od DC-a, njemu prioritet treba da budu Slemovi. I bez njega je to sasvim solidana ekipa koja, ako nista drugo, moze barem da obezbedi opstanak u svetskoj grupi. On je sasvim dovoljno uradio, prakticno je sam doneo trofej, usrecivsi kako one koji ga zbog cetvrtog mesta na OI vec uveliko pljuju, tako i one koji ne navijaju za njega ali eto navijaju za Srbiju. Dokazivati patriotizam onima koji taj pojam tumace po iskrivljenom sistemu vrednosti Sizifov je posao i samo ce ga kostati ponovnog razvlacenja po medijima. No, znamo da, bez obzira na sve, njemu dosta znaci igranje za Srbiju i da voli da je reprezentuje na takav nacin, pa se ova odluka mora postovati, mada mi se licno ne dopada.
              Sve napisano-istina.
              Meni se takodje ne dopada sto je odlucio da igra DC,prvo sto ga to umara u vec onako preopterecenoj sezoni,vazniji su GS-movi. Drugi razlog si napisao,ne treba da igra zbog necijeg iskrivljenog patriotizma,dosta je uradio za Srbiju,salatara je osvojena,dosta od Noleta.Nek se okrene sebi,osvajanju turnira,u ovoj Srbija mnogima ne valja,sta god Nole uradi.

              Originally posted by majabl View Post
              Stani u red, prvo mora Fladanu.
              Ali tuga od novinarstva i naslova i vijesti.
              Sto je tugaNije lose ,kad ga sledeci put budu pitali-sta nosi u torbi,a Nole kaze,izmedju ostalog i testeru,onako da drugi znaju

              Originally posted by Vule_89 View Post
              Pa ne leci valjda tako frustracije..
              Jok,to mu dodje mesto teretane

              Ivanisevic i Mac prognoziraju da Marej osvaja US-open.volim njihove prognoze
              Last edited by shminka; 22-08-12, 16:52.
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Frizura na zadnjoj slici malo gej
                Pa nije

                Meni najlepsa ona sa postera, i gornji i donji deo teget, pravaaaava fotka onako, sampionska!
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Da, nije imao nista prece, dos'o kuci i testerisao rekete Kako je ovo smesno

                  Comment


                  • Originally posted by Larisa View Post
                    Pa nije

                    Meni najlepsa ona sa postera, i gornji i donji deo teget, pravaaaava fotka onako, sampionska!
                    Vladan ima aspiracije prema ljepšoj i ružnijoj polovini, i on najbolje zna kakva je frizura Divac ponovo briljira, testera

                    Comment


                    • Ma nije ih on u svlacionici sek'o...otisao covek nabavio testeru i rezi do ujutru Svi sampioni i genijalci su malo ,,otkaceni''. A brat Divac Vlade pre 3-4 dana u kaficu u Kraljevu purnja cigare samo nisam uspeo da vidim koje su... Mozda su mnogo jake pa udarilo u glavudzu.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Ne znam da li je neko objavljivao ovaj tekst...

                        http://www.6yka.com/novost/27373/kad...ovic-zanijemio

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Ko će čitati toliki tekst ccc. Otkud toliki odmor da uzmu Vajda i kompanija, kada su imali i odmor nakon Wimbledona kakav odmor dok on igra velike turnire, neka se odmaraju kad i on i neka vraća doktora

                            Comment


                            • Oces li da Vajdu ostavi zena i uzme mu djecu?
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja procitala.
                                A bolji je od onog s testerom sigurno.

                                Vratili su se Vajda i ekipa, postavio je Djokovic prije par dana fotku s timom...

                                Comment

                                Working...
                                X