Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miljanče, umesto ona pitanja što postavljaš majstoru reci mu da vraća doktora u tim podhitno.
    Sva su zvona za uzbunu odzvonila, a on je u glavi sve gore i gore ;)

    Svi smo razočarani današnjim pristupom igri ali ako je već morao da se desi poraz možda je bolje što se desio danas pred poslednji najvažniji test u sezoni. Iskreno verujem da će se trgnuti posle ovoga, krenuti da sređuje glavu, svoj privatni i profesionalni život i da se nismo džaba radovali prelasku na gospodsku podlogu.

    Preguraćemo i ovo nekako

    Rafarules, dobrodošla na našu stranicu
    Novak jeste legenda, uvek je ispred svih koje nabrajaš i sve što majstor uradi je gušt
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by milicica View Post
      Miljanče, umesto ona pitanja što postavljaš majstoru reci mu da vraća doktora u tim podhitno.
      Sva su zvona za uzbunu odzvonila, a on je u glavi sve gore i gore ;)

      Svi smo razočarani današnjim pristupom igri ali ako je već morao da se desi poraz možda je bolje što se desio danas pred poslednji najvažniji test u sezoni. Iskreno verujem da će se trgnuti posle ovoga, krenuti da sređuje glavu, svoj privatni i profesionalni život i da se nismo džaba radovali prelasku na gospodsku podlogu.

      Preguraćemo i ovo nekako

      Rafarules, dobrodošla na našu stranicu
      Novak jeste legenda, uvek je ispred svih koje nabrajaš i sve što majstor uradi je gušt
      Rekao je on pre neki dan na press-u da Cetojevic jeste doprineo rezultatima,ali da on nije nikakav madjionicar i da je to samo jedan deo cele slagalice.Mada mi ne mislimo tako.
      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

      Comment


      • Ide se dalje, desavale su mu se i gore stvari, a desavale su se gore stvari i drugima... Sta je problem, nadam se da zna. Ispravka, verujem da zna, ali nisam siguran da zna kako da ga resi. E, to je ono sto brine. Ali ostajem pri recenom pocetkom godine. Nista vise da ne uradi, dovoljno je kako jeste. Proslom sezonom je premasio sva moja ocekivanja, a AO ove godine je to zacementirao. Ako ostane tako, necu sa setom pricati o tome.

        Miljane, poslusaj milicicu i reci mu da zove Cetojevica! Doca je zakon! Ako 100 puta treba, a ti mu reci 1000 puta...

        Comment


        • rafinica pravilica
          Zanimljiva si pojavica na fan strani..
          Treba neko da nas zasmejava..
          U prvom razredu se kreće sa matematikom pa "presaberi se" i vidi kakav je rezultat između RF i RN..
          Obzirom da je ovo fan page, Novak je daleko iznad njih.. Jer meni(nama) i prvi trofej iz Amersforta više vrede nego sve titule RG koje ima RF..

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Federer u dva.
            Molim te Vladane da preuzmeš svoj deo odgovornosti i proveriš šta ne štima sa ovim tvojim prognozama.Zašto ne rade...tj.rade...

            Comment


            • Ne znam sta se desilo, posle pobjede Delpa nad Viktorom kad je bio u bas ocajnom stanju sam napisao nece ni Chardy bolje proci, naravno bio sam ironican jer Jeremyu nisam davao ni promil sanse protiv Andya. Medjutim znamo sta se desilo i trebao sam da znam da se nesto u univerzumu promijenilo cim sam stvarno poceo da pogadjam. Da sam napisao Djokovic u dva sad bi sve bilo drugacije
              sigpic

              Comment


              • Trebalo bi na drugom mestu, ali pošto ovde postujem, onda ću ovde da iznesem stav..
                Novak se posle prošle godine PRVI put susreo sa pritiskom broja 1.. I to u vreme kada su ispod njega bili RF i RN.. To je veliki uspeh..
                Realno se nije moglo očekivati uspeh iz prošle godine.. Ali sama pomisao ne istu je neverovatan osećaj..
                Ono što nije dobro kod Novaka je ravnodušnost.. Ne može da mu bude svejedno kada izgubi(i to 1/2f i f).. Mora da grize ceo meč i svaki meč.. Danas je imao priliku da po prvi put osvoji Cincinnati.. Kao što sam prošle godine rekao da ima šansu za sledeću, tako ću i sada.. Jedino je pitanje do kada..
                Saradnja sa doktorom je bila uspešna.. Dostigli su cilj i razdvojili se.. Sada je opet potreban neko sa strane da uđe u tim.. Da promeni nešto.. Da podari neke nove pozitivne stvari.. Dušan Vemić je Novakov prijatelj.. Ali bih voleo da znam njegovu ulogu.. Obzirom da sam ga gledao kao igrača, on mu ne može biti ozbiljan ni kao sparing partner..
                Iako je imao neuspeha ove godine, sve ukupno je godina sasvim Ok..
                Kao što je ponekad bio miljenik sreće, tako ga ona ove godine zaobilazi u širokom luku..
                Osvojen AO.. Kapa dole..
                Monte Carlo je bila idealna prilika.. Privatna stvar i nije se moglo..
                Rim je bio sledeća šansa.. Do sudijske greške bilo dobro.. Onda pad i predaja..
                I vrhunac sezone.. RG.. Prvi prekid koji mu je odgovarao.. A onda drugi.. Imao je šansu života.. Onda prekid i ništa..
                Wimbledon je bio korektan do 1/2f.. Onda je RF bio nepremostiv..
                OI su druga strana teniskog sporta.. Igra se pod zastavom.. I igralo se na travi.. Nije bila povoljna situacija..
                Uvek treba gledati napred.. I Novak to radi..
                U nadi i sa verom u nove uspehe, uvek uz Novaka..
                Uzdravlje

                Comment


                • Evo citam Novakovu izjavu i ista je kao i uvek sto me sada plasi jos vise nego pre.Treba da izjavi da ima velike probleme a ne da se pravi kao da je sve ok,a nije.Lose je stvrno,mnogo je lose.Da li ce se ikada povratiti njegova snaga,zelja da osvaja titule i bekend paralela sa kojom je sve bilo bolje.Za sada izgleda da se nece uskoro vratiti i ne treba ocekivati nista na US openu,ako dogura do polufinala bice super.Svaka cast Federeru,nemam reci za tog coveka.Stvarno je otac tenisa.

                  Comment


                  • Zix, sve si to već rekao hiljadu puta tamo na temi i samo vrtiš u krug jedno te isto ;)

                    Svi mi vidimo da ne valja ovo ništa, da ne ide i da treba nešto podhitno da promeni. Nije baš sve tako negativno kao što ti kažeš, daj malo vere da se možda baš na sledećem turniru sve preokrene i ponovo krene uzlaznom putanjom. Sport je to, krenuće sigurno

                    A i ako ne krene nikad više, retko ko će za njega reći i deo od onoga što si ti izrekao na njegov račun. Pretpostavljam da je tebi tako lakše tj da se na taj način nosiš sa porazima.

                    I za kraj malo osmeha kojeg će u nastavku biti više, ja verujem i dalje





                    sigpic

                    Comment


                    • Sve, sve, ali bagel Nisam gledao mec, kao ni veci deo turnira, pa ne mogu da komentarisem, ali izgubiti set sa nulom protiv jednog od najvecih rivala je nesto sto uzasno iritira. Bas sam razocaran. Ne znam sta se desava u njegovoj glavi, ali ovo je sigurno frustrirajuce i veliko je pitanje kako ce se odraziti pred USO, nesto nisam siguran da ce to uspeti da kanalise na pravi nacin. Gledajuci celu sezonu uopste nisam optimista i moja ocekivanja svode se na to da ne dopusti sebi blamazu kao danas, a sve sto uradi preko bice cist dobitak. Krajnji je cas dosao kada sam to morao da napisem, ali igracko-psiholoska degradacija i ruiniranje mukotrpno stecenog oreola sampiona nastavljaju se iz turnira u turnir i treba se lagano privikavati na nove okolnosti te shodno tome formirati i ocekivanja. Uzasno je tesko sve to posmatrati, ali takva nam je sudbina da delimo dobro i lose. Dosao je red na lose.
                      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                      Comment


                      • E moj Nole, Djole, Djoko, Dzokeru, Novace Djokovicu!
                        Porazi su sastavni deo sporta i kao takvi neminovnost, ali na koji nacin...?
                        Mrzovolja, malodusnost, odsustvo zelje za pobedom nisu osobine koje su te do nedavno krasile.
                        Profesinalac si i kako si sam rekao to ti je posao.
                        Profesionalac na poslu zaboravlja i ostavlja sve iza sebe, sve licne probleme i fokusira se na to sto radi.
                        Gde nestade onaj borbeni duh, zelja i volja koji su bili tvoj zastitni znak.
                        Nisi ti juce igrao samo za sebe, vec za pun stadion i milione ljubitelja tenisa.
                        Sve vreme tokom meca nisi pokazao ni nagovestaj emocije, a emocije su jedan od razloga koji su te doveli u vrh svetskog tenisa.
                        Zaboravio si svoje navijace, kojima poraz nije smak sveta, ali na koji nacin?
                        Ugasio sam tv i komp. posle meca ne zeleci da cujem ni izvinjenja ni opravdanja, i do ovog trenutka ne znam da li ih je bilo, a i ako ih ima za mene, ne vrede, jer bolje da nisi ni izasao na teren, nego sto pokaza ovu bruku.
                        Navijacu i gledati i dalje tvoje meceve, jer volim tvoj tenis, voleo sam /do ovog meca/ tvoj borbeni duh, zelju za nadmetanjem i pobedom, tvoje vaspitanje i licnost, jer kraj tvog imena stoji zastava moje zemlje.
                        Ostade nazalost gorak ukus, toliko gorak da ne znam ni kada, ni kako ce se isprati.
                        Bistro!
                        Last edited by pecaros; 20-08-12, 08:50.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sećam se prošle godine u ovo vreme, na dodeli pehara posle finala Montreala, Mardi Fiš je simpatično rekao:
                          -Znaš,Novak, pomalo si nam dosadio...
                          Bila je to već ne znam koja Novakova pobeda po redu.
                          I meni je to skroz ok.
                          Pa zamisli tenis u kome Novak ( ili bilo ko drugi ) uzima deset mastersa svake godine.Ubilo bi nam volju totalno...

                          Mi svi treba da se izlečimo od te 2011.
                          Bila je, prošla je.Ne mora da se ponovi nikad više.I ne treba.
                          Zato što je to bila godina Novakovog upisa u istoriju.To je bila njegova stranica, jedinstvena i drugačija od Rafine, od Rodžerove, od Endijeve.
                          A svako piše svoju.
                          Pustimo Novaka da bude to što jeste, da bude drugačiji, da piše kako on misli da treba, da pobedjuje na svoje načine, pa i da kiksira autentično. Da lupa svojom glavom o svoje zidove.Da traži i nalazi igru, da uči poraze, da uči kako biti vrh i na vrhu...
                          Uživajte u tenisu veličanstvenih .Oni jedan drugog potapaju, ali i vuku , inspirišu i jačaju.

                          Ne treba nam još jedna 2011.
                          Poželimo samo još puno 2012-ih u kojima Nole igra gomilu finala i osvaja nekoliko pehara.
                          Nije blistav, ali je odličan.
                          A i odlikaš mora ponekad da dobije keca...hoću reći, nulu.
                          ;)

                          Comment


                          • Originally posted by Borderka View Post
                            Sećam se prošle godine u ovo vreme, na dodeli pehara posle finala Montreala, Mardi Fiš je simpatično rekao:
                            -Znaš,Novak, pomalo si nam dosadio...
                            Bila je to već ne znam koja Novakova pobeda po redu.
                            I meni je to skroz ok.
                            Pa zamisli tenis u kome Novak ( ili bilo ko drugi ) uzima deset mastersa svake godine.Ubilo bi nam volju totalno...

                            Mi svi treba da se izlečimo od te 2011.
                            Bila je, prošla je.Ne mora da se ponovi nikad više.I ne treba.
                            Zato što je to bila godina Novakovog upisa u istoriju.To je bila njegova stranica, jedinstvena i drugačija od Rafine, od Rodžerove, od Endijeve.
                            A svako piše svoju.
                            Pustimo Novaka da bude to što jeste, da bude drugačiji, da piše kako on misli da treba, da pobedjuje na svoje načine, pa i da kiksira autentično. Da lupa svojom glavom o svoje zidove.Da traži i nalazi igru, da uči poraze, da uči kako biti vrh i na vrhu...
                            Uživajte u tenisu veličanstvenih .Oni jedan drugog potapaju, ali i vuku , inspirišu i jačaju.

                            Ne treba nam još jedna 2011.
                            Poželimo samo još puno 2012-ih u kojima Nole igra gomilu finala i osvaja nekoliko pehara.
                            Nije blistav, ali je odličan.
                            A i odlikaš mora ponekad da dobije keca...hoću reći, nulu.
                            ;)
                            Odlican post,od prve do poslednje naapisane reci.
                            Tacno,uzivajmo u tenisu velicanstvenih
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              E moj Nole, Djole, Djoko, Dzokeru, Novace Djokovicu!
                              Porazi su sastavni deo sporta i kao takvi neminovnost, ali na koji nacin...?
                              Mrzovolja, malodusnost, odsustvo zelje za pobedom nisu osobine koje su te do nedavno krasile.
                              Profesinalac si i kako si sam rekao to ti je posao.
                              Profesionalac na poslu zaboravlja i ostavlja sve iza sebe, sve licne probleme i fokusira se na to sto radi.
                              Gde nestade onaj borbeni duh, zelja i volja koji su bili tvoj zastitni znak.
                              Nisi ti juce igrao samo za sebe, vec za pun stadion i milione ljubitelja tenisa.
                              Sve vreme tokom meca nisi pokazao ni nagovestaj emocije, a emocije su jedan od razloga koji su te doveli u vrh svetskog tenisa.
                              Zaboravio si svoje navijace, kojima poraz nije smak sveta, ali na koji nacin?
                              Ugasio sam tv i komp. posle meca ne zeleci da cujem ni izvinjenja ni opravdanja, i do ovog trenutka ne znam da li ih je bilo, a i ako ih ima za mene, ne vrede, jer bolje da nisi ni izasao na teren, nego sto pokaza ovu bruku.
                              Navijacu i gledati i dalje tvoje meceve, jer volim tvoj tenis, voleo sam /do ovog meca/ tvoj borbeni duh, zelju za nadmetanjem i pobedom, tvoje vaspitanje i licnost, jer kraj tvog imena stoji zastava moje zemlje.
                              Ostade nazalost gorak ukus, toliko gorak da ne znam ni kada, ni kako ce se isprati.
                              Bistro!
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment

                              Working...
                              X