Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I Novače da zapamtiš ovo što ne spavam zbog tebe, pa da mi vratiš...

    Pošto Blic portal još uvek nije objavio intervju sa Pilićem, pretpostavljam jer ne zvuči tako senzacionalistički kao sa Jelenom, pa ukoliko to ne urade ni sutra, potrudiću se da ga u toku dana ja prebacim ovde.
    Zbog NI.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Novinari kao novinari, ali nije ni Jelena od jucer. Tu mi je nesto sumnjivo, ali necu da spekulisem.



      Nema sestu brzinu, to je jasno. Zanima me sto jos Pilic kaze. (Nije mi doduse jasno koja su to cetiri meca.) Ja mislim sljedece:

      1.
      I bez seste brzine je Novak najbolji na svijetu. Ali ne uvjerljivo najbolji nego prvi medju jednakim.

      2.
      Razozi da je Novak bez seste su psiholoske naravi. Preopteretio je sebe.

      3.
      Ako igra onako kako je igrao protiv Marija na Olimpijadi, Djokovic ce dobiti 50% njihovih medjusobnih meceva na travi, 70% na hardu i 85% na zemlji.
      Ovo za meceve si super rekao.Na betonu bi trebalo dosta toga da bude bolje.Prvo mislim na NOvakov odgovor na Endijeve slajs udarce i Rodzerove.Tu je Novak vec pola posla uradio.

      Comment


      • Olja, nije nas mnogo majstor mučio, sem malo na početku, i ubrzao je taman koliko treba da lepo spavamo

        Sve u svemu solidan meč, dobro bi bilo da prođe kroz ovaj turnir i makar malo sredi glavu, značilo bi mu to dosta pred nastavak sezone. A i svima nama
        Lepo je videti ponovo ove boje i omiljenu nam podlogu





        sigpic

        Comment


        • miloolja,

          Pogledao sam Blic. Nikako da postave intervju sa Pilicem.

          Comment


          • Nikola Pilić:

            Novak svoje probleme preživljava u sebi

            Novakov prvi učitelj Jelena Genčić nagovestila je za Bllic da bi razlog za nešto slabije partije mogli da budu privatni problemi koji ga muče u poslednje vreme.

            Nikola Pilić, proslavljeni teniski stručnjak, kaže za Blic da nema ideju šta bi to moglo da muči srpskog asa. Kod njega je u akademiji bio nekoliko godina, tamo se formirao kao igrač i ako ga neko dobro poznaje, to je svakako Pilić.
            - Apsolutno ne znam šta bi moglo to biti, ali sumnjam da i Jelena Genčić zna sto posto šta je u pitanju. Znajući Novaka on i da ima neki problem ne bi razglasio na sva zbona. On je takav, svoje probleme preživljava u sebi.
            Može se svašta spekulisati, ali povući paralelu između ove i 2011. godine je nemoguće. To je bila zlatna godina, kakva se više ne ponavlja - smatra Pilić.

            Kao jedan od razloga što u Londonu nije osvojio medalju, Pilić vidi u Đokovićevoj ogromnoj želji.
            -On je jednostavno precvikao ili bolje rečeno, pregoreo od želje. Videli ste kako je u Pekingu posle poraza od Nadala plakao, tada sam ga prvi put video u takvom stanju. Čuo sam se sa Novakom pre odlaska u London, dok je bio na odmoru na Krfu i rekao mi je da ide u London željan zlatne medalje, da mu je to jako važno. Strašno je to želeo, ali nije uspeo - kaže teniski stručnjak.

            Novak je sve navikao na pobede i osvajanje titula, ali ne može uvek biti najbolji.
            - Kod takvih sportista postoji nešto što se zove G forma. Jednostavno, ponekad se stagnira. Pogledajte Federera. Da protiv Del Potra nije dobro servirao, izgubio bi. Imao je 42 grške iz forhenda! I to šampion Vimbldona. Pa gubio je 6:1, 5:0 od Mareja u finalu. Strašno. Po meni, Novak osim onog meča sa Federerom na Vimbldonu, nije bio toliko loš. Sve se to moglo progutati.

            Za Novaka je dobro što sledeće mečeve igra na betonu.
            - Po meni, ove sezone nema onu šestu brzinu iz prošle godine. Ako igrač sa najboljim riternom u četri bitna meča, ne napravi brejk, onda nešto nije u redu. Imao je par puta 6:5 i nije završavao set u svoju korist, a malo je i slabije servirao.
            Ali sada ide na beton, gde može mnogo toga da popravi - poručio je Pilić.

            Z. Kecman
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ne zelim da djelujem neskromno, ali ovo sto je Pilic rekao nije daleko od onoga sto ja trubim citavo vrijeme. Pogotovo:

              Kao jedan od razloga što u Londonu nije osvojio medalju, Pilić vidi u Đokovićevoj ogromnoj želji.
              -On je jednostavno precvikao ili bolje rečeno, pregoreo od želje.
              Po meni, Novak osim onog meča sa Federerom na Vimbldonu, nije bio toliko loš. Sve se to moglo progutati.
              =====================

              Sto se Jelene Gencic tice ona je veliki pedagog i trener juniora, ali cini mi se da ne razumije dovoljno sto se desava u vrhunskom tenisu i sto su problemi u vrhunskom tenisu.

              Pilicu ne pada na pamet da kritikuje odmor. Pa najveci problem top teniser ja upravo odmor. I potpuno mu je prirodno da ima perioda stagnacije. Nisu to juniori koji svakih 6 mjeseci odu 30% naprijed.

              Mislim da je Pilic pravilno procijenio da treba da da izjavu i umiri duhove.
              Last edited by NI; 09-08-12, 14:54.

              Comment


              • Djokovic: "I prefer not speaking about my personal problems. Everybody has one, so it's normal."

                Comment


                • taman krenem da postavim neki tvit, a vidim da si ti to vec uradila
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • To ti meni non stop radis

                    Comment


                    • Q. Your old coach, Jelena Gencic, after Wimbledon or the Olympics came out and said she felt like there were some personal problems that were affecting you. Could you speak about that?
                      NOVAK DJOKOVIC: No. I prefer not speaking about my personal problems. Everybody has one, so it's normal. You're going through ups and downs and through difficult stages in your life and something that is a challenge in life, and you need to overcome it and try to become even stronger after that.

                      Rogers Cup August 8 Novak Djokovic

                      Comment


                      • Sve je pocelo od MCa znamo zbog cega, pa ona vijest da Goran vise nije direktor turnira ili je to bilo prije MC ne sjecam se sad...
                        sigpic

                        Comment


                        • ovako ja vidim igru naseg sampiona

                          DANCING IN THE RAIN

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Sve je pocelo od MCa znamo zbog cega, pa ona vijest da Goran vise nije direktor turnira ili je to bilo prije MC ne sjecam se sad...
                            A sve je nastavljeno Srđanovom političkom podrškom određenih, neobjavljivanje Novakovog demantija i ograde svega, pod izgovorom predizborne tišine (na šta je posebno ogorčen),
                            pa pre toga opet ona smejurija od voštane figure gde je iskorišćen u te nepopularne političke svrhe....
                            Evidentan je izostanak porodice u njegovom boksu u poslednje vreme i teško je to... ali prevazići će Nole. On je naš šampion.

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pa onaj glupavi Srdjanov intervju koji je Novak morao da pegla.

                              Izgleda da stvari dolaze na svoje mjesto i da je Jelena ucinila uslugu Novaku. Za samog Novaka bi bilo jako tesko da SAM kaze da ima privatni problem. U tom slucaju bi morao reci o kakvom se problemu radi. Ovako je Jelena rekla da postoji problem, a Novak da nece da razgovra o problemu ali ga i ne porice. Dakle obavijestio je javnost a opet nista nije rekao. Pametno!

                              Posumnjah u Jelenu a ona se zrtvovala.

                              Comment

                              Working...
                              X