Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • citam vase komentare,a ni sam nzm sta da napisem jako mi je zao sto je nas sampion izgubio,ali svi znamo njega da ce naci neku motivaciju za to 3 mesto,a po meni Del Potro nece moci dugo vremena da se sabere posle onog poraza,a tako sam navijao od sveg za njega ;)

    Comment


    • Napisao sam vec tamo u temi OI,ali ponovicu da bolje da se vise nista ne planira.Odose nam OI i RG.On je covek koji ne sme pricati o svojim planovima...sve se izjalavi.E sad je najteze,teze cak i od ovog poraza,sakupiti mentalne snage,motivaciju i zelju za nesto po cega nisi dosao na turnir,a to je bronza.O igri je mislim suvisno pricati.Udarci su mu svi funkcionisali kako treba,igra je bila tu,jedino je glava ta koja pravi problem.Ali svi smo mi ljudi pa imamo svoje lose,losije i najlosije periode.Prepisacu to ovoj situaciji i cekati samo taj jedan klik koji nedostaje,pa da se ponovo vozimo.

      Koliko nam je ta 2011 usla u glavu da se jednostavno mora nesto porediti sto se nje tice.Mislim da mu je ove godine najveci problem procena situacije na terenu sto 2011 nije bio slucaj.Jednostavo je znao kad,sta i kako...(stavi pravu stvar na pravo mesto i u koje vreme).Ove godine(bar meni tako lici) dosta toga ostavlja za kasnije,tipa,ako sad nije uspelo uspece sledeci put ili mozda cak i onaj naredni...Nekad to trebalo odmah saseci u koren,a ne cekati drugu sansu.Ne znam kako to da nazovem...lezernost sa malo drskosti.
      Last edited by draza; 04-08-12, 13:16.

      Comment


      • Ja nisam poznavalac tenisa ali uopste, ali redovno gledam Novaka, i u poredjenju sa onom igrom od prosle godine kao da mu fali agrsivnost u pravom momentu..Nekako mi je sav plasljiv, nesiguran.. Ne znam.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Olja,

          Sigurno i DP ima tesku noc. Ali DP-ova reakcija, osim ako nije jako nerealan, mora biti povrsna. Njemu se u trenutku iza meca ucinilo da je imao sansu. Na osnovu cega? Koji mu je rezultat sa Federerom ove godine.
          Delpo se takmiči ne za sebe, već za svoju zemlju i grb koji nosi na grudima, tako da je njegova reakcija bila realna i samim tim ne može biti površna, ma ko bio sa druge strane mreže.
          Da ne pričamo da je ipak bio na domaku pobede ili mu se bar tako učnilo, svejedno i utoliko je razočarenje veće.

          Naravno da se Novak neće oslanjati na to kako se oseća Depo i koliko je skrhan. On to zna uostalom.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • I posle prespavane noći knedla ne prolazi, pokušavam da se saberem i kažem koju pametnu al' mi slabo ide ;) Nema šta, dobar meč, Murray je od samog starta otvoreno svima pokazao da je motivisan, spreman (čini mi se kao nikada do sada) i da ga ovde samo pobeda interesuje. Novak dobar, nešto slabije otvaranje prvog, ali kasnije sredinom oba seta u pojedinim momentima odličan. U završnicama nijanse su odlučile da ga nema, na našu žalost, u finalu. Nisam odgledala snimak, jer još nemam nerava za to, ali utisak koji sam stekla u onom grču u kom sam gledala ceo meč je da je tenis bio odličan, dobre razmene udaraca, protivnik odličan, po neka greška očekivana usled važnosti meča

            Novak - nema tu neke prevelike mudrosti, pritisak i prevelika želja su ga slomili, u najvažnijim (prelomnim) momentima je odigrao najgore, jednostavno birao najgora moguća rešenja. Najgore od svega je to što je na identičan način ispustio oba seta. Još gore od najgoreg je što se to ponavlja u poslednja 3/4 najvažnija meča ove sezone. Psihologija mi nije jača strana, ali ono što vidim jeste da prevelika želja, bes, inat i velika tvrdoglavost više ne donose povoljne i očekivane rezultate po njega i nas. Ali, isto tako verujem da ako mi koji ga pratimo vidimo u čemu je problem i gde škripi da će to primetiti i neko iz njegovog tima i dovesti sve na svoje mesto, ponovo. Igra je tu negde, glava je veći problem, ali jedan dobar turnir ili meč može preokrenuti stvari u pozitivnom smeru. Ne zameram mu ništa jer mi je previše radosti doneo, razočarana jesam uostalom kao i on ali prebrodićemo i ovo nekako. Sve prođe pa će i ovo. Glavu gore majstore i svi mi zajedno sa njim.

            Miljanče, nema potrebe za takvim izrazom lica, budi pozitivan i svu svoju pozitivnu energiju prenosi na našeg šampiona, sad mu je to najpotrebnije....
            Lepo je biti navijač kada sve ide kako treba a još lepše kad si tu i onda kada ne ide!

            Odužih malo nakupilo se..............Idemo dalje!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by milicica View Post
              I posle prespavane noći knedla ne prolazi, pokušavam da se saberem i kažem koju pametnu al' mi slabo ide ;) Nema šta, dobar meč, Murray je od samog starta otvoreno svima pokazao da je motivisan, spreman (čini mi se kao nikada do sada) i da ga ovde samo pobeda interesuje. Novak dobar, nešto slabije otvaranje prvog, ali kasnije sredinom oba seta u pojedinim momentima odličan. U završnicama nijanse su odlučile da ga nema, na našu žalost, u finalu. Nisam odgledala snimak, jer još nemam nerava za to, ali utisak koji sam stekla u onom grču u kom sam gledala ceo meč je da je tenis bio odličan, dobre razmene udaraca, protivnik odličan, po neka greška očekivana usled važnosti meča

              Novak - nema tu neke prevelike mudrosti, pritisak i prevelika želja su ga slomili, u najvažnijim (prelomnim) momentima je odigrao najgore, jednostavno birao najgora moguća rešenja. Najgore od svega je to što je na identičan način ispustio oba seta. Još gore od najgoreg je što se to ponavlja u poslednja 3/4 najvažnija meča ove sezone. Psihologija mi nije jača strana, ali ono što vidim jeste da prevelika želja, bes, inat i velika tvrdoglavost više ne donose povoljne i očekivane rezultate po njega i nas. Ali, isto tako verujem da ako mi koji ga pratimo vidimo u čemu je problem i gde škripi da će to primetiti i neko iz njegovog tima i dovesti sve na svoje mesto, ponovo. Igra je tu negde, glava je veći problem, ali jedan dobar turnir ili meč može preokrenuti stvari u pozitivnom smeru. Ne zameram mu ništa jer mi je previše radosti doneo, razočarana jesam uostalom kao i on ali prebrodićemo i ovo nekako. Sve prođe pa će i ovo. Glavu gore majstore i svi mi zajedno sa njim.

              Miljanče, nema potrebe za takvim izrazom lica, budi pozitivan i svu svoju pozitivnu energiju prenosi na našeg šampiona, sad mu je to najpotrebnije....
              Lepo je biti navijač kada sve ide kako treba a još lepše kad si tu i onda kada ne ide!

              Odužih malo nakupilo se..............Idemo dalje!
              Ne mogu nista da pisem,jos je knedla u grlu
              Lepo napisan post,a ovo valja citirati-Lepo je biti navijač kada sve ide kako treba a još lepše kad si tu i onda kada ne ide!
              Ajde Nole,glavu gore,tvoji navijaci su uvek uz tebe
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Originally posted by draza View Post
                Napisao sam vec tamo u temi OI,ali ponovicu da bolje da se vise nista ne planira.Odose nam OI i RG.On je covek koji ne sme pricati o svojim planovima...sve se izjalavi.E sad je najteze,teze cak i od ovog poraza,sakupiti mentalne snage,motivaciju i zelju za nesto po cega nisi dosao na turnir,a to je bronza.O igri je mislim suvisno pricati.Udarci su mu svi funkcionisali kako treba,igra je bila tu,jedino je glava ta koja pravi problem.Ali svi smo mi ljudi pa imamo svoje lose,losije i najlosije periode.Prepisacu to ovoj situaciji i cekati samo taj jedan klik koji nedostaje,pa da se ponovo vozimo.

                Koliko nam je ta 2011 usla u glavu da se jednostavno mora nesto porediti sto se nje tice.Mislim da mu je ove godine najveci problem procena situacije na terenu sto 2011 nije bio slucaj.Jednostavo je znao kad,sta i kako...(stavi pravu stvar na pravo mesto i u koje vreme).Ove godine(bar meni tako lici) dosta toga ostavlja za kasnije,tipa,ako sad nije uspelo uspece sledeci put ili mozda cak i onaj naredni...Nekad to trebalo odmah saseci u koren,a ne cekati drugu sansu.Ne znam kako to da nazovem...lezernost sa malo drskosti.
                Da,ta 2011 nam ne izlazi iz glave,u pravu si.
                Nole je ipak covek,nije robot,ne moze uvek pobedjivati.
                Bice bolje,uverena sam da ce Nole smoci snage da prebrodi ovaj poraz i donese nam jos mnogo radosti,kao sto je proteklih godina
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Novak sutra igra od 13:00h(po nasem)protiv Del Potra na terenu broj jedan.Samo da se nekako psihicki sredi.Idemo Nole!
                  http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                  Comment


                  • Je li moguce da ce Novak, Mari i DP da igraju Toronto?

                    Comment


                    • Ne mora da igra.

                      Ocigledno je da mu je cilj da se sto prije vrati na broj jedan poziciju. Vazno je zapravo ko ce biti broj jedan na kraju godine.

                      Pitanje je da li ce biti previse umoran za Toronto. Ako bude previse umoran samo ce napraviti gore. S druge strane ako bude igrao to je znak zelje i determinisanosti.

                      Comment


                      • On je posle meca sa Murray-om izjavio da nije umoran,i da se fizicki oseca odlicno.Nesto mozda drugo bude problem,ali fizicko stanje ne verujem.

                        Comment


                        • Ode prvi setVidi se po Noletu da se nije oporavio od poraza u polufinalu,prosto mu se na licu vidi razocarenje i da je jos u onom mecu.
                          Nadajmo se da ce uspeti da osvoji bronzu.
                          Ajde Nole,i bronza je medalja,ima vremena za zlato
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Ne pamtim kada sam bila ovoliko razočarana, pre svega stavom i samim ponašanjem na trerenu.
                            Ovo nije kriza, ovo je već ozbiljan problem.
                            Sada ga je beba toliko izbacila iz takta, da od savršenih servisa i gemova napravi raspad sistema, ne znam šta da pametno na to kažem...
                            Onomad je to slično bilo u Rimu, kada ga je jedna pogrešna odluka pomoćnog sudije (pri čemu je Rafi vraćen prvi servis)...toliko izbacila iz koloseka, da je do kraja tonuo i tonuo, dok nje potonuo...

                            I da mi neko objasni ovoliku dramu kada protivnik pogađa linije? Zar to ne radi i Novak, zar to nije cilj svih?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Dva teska poraza u karijeri naseg sampiona, prvenstveno za njega, a onda i za armiju njegovih navijaca sirom planete....
                              Svaka cast Mareju, Svaka cast Delpu, u odlucujucim trenutcima meca su bili bolji, tako da je Novak ostao bez medalje
                              Sta je tu je, glavu gore idemo u nove pobede... treba biti optimistican, praditi malo na psihi, i sve ce doci na svoje..... NAPRED NOLE!
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment

                              Working...
                              X