Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    a ja mislim da je pocetak sezone i nema niko maksimum kondicije pa na vrucini pogotovu kad ti je prvi sezonski mec ne vrucini vecina ne izdrzi

    Comment


    • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        pa neznam

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          desilo se to novaku zato sto je njegove telo bilo "rovito"...i hvala za plusice
          "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

          Comment


          • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Danilo,evo ti jedan plus,ali ja ne bih da pravdam Novaka,jer niko to od vas ne radi kad Roger izgubi!!! 8)
              Oznoji se Tata sav,
              bekendi ga strasno muce,
              borio se kao lav!
              al' mu ipak g.za puce!

              Comment


              • Comment


                • [/quote]
                  evo sad cu vama fedovcima malo da se ulizujem :P...Rogerovi porazi su toliko casni da nema osnova za opravdavanje...
                  "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                  Comment


                  • [/quote]
                    evo sad cu vama fedovcima malo da se ulizujem :P...Rogerovi porazi su toliko casni da nema osnova za opravdavanje...

                    [/quote] Ovo mi ne lici na ulizivanje,vise na neku podmuklu provokaciju! ??? ??? ??? ;)
                    Oznoji se Tata sav,
                    bekendi ga strasno muce,
                    borio se kao lav!
                    al' mu ipak g.za puce!

                    Comment


                    • [/quote]
                      evo sad cu vama fedovcima malo da se ulizujem :P...Rogerovi porazi su toliko casni da nema osnova za opravdavanje...

                      [/quote][/quote]
                      iskreno,nesto je izmedju ;D
                      posto si ovo svatila kao provokaciju iskupicu se sa jednim plusicem... ;)
                      "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        Ajde,oprosteno ti je,ako za sat stavis jos jedan,da se zaokruzi na 50. :-*
                        Oznoji se Tata sav,
                        bekendi ga strasno muce,
                        borio se kao lav!
                        al' mu ipak g.za puce!

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          ;)

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            [quote author=Patriota link=topic=478.msg47286#msg47286 date=1233059057]
                            ;)
                            [/quote] :-*
                            Oznoji se Tata sav,
                            bekendi ga strasno muce,
                            borio se kao lav!
                            al' mu ipak g.za puce!

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              Realno je da je bio fit 100% Novak sto kaze Danilo Roddick bi vec bio na pola puta ka Tampi da gleda SuperBowl. I istina je da i nije neko opravdanje, ali stvarno su mogli da ga stave u vecernji termin ako im je vec zatrazio. Fed igrao 4 od 5 meceva u vecernjem, ali mu se bas pogodilo da najduzi i najtezi igra po suncu, ali dobro uslovi su za sve isti...
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                nisi u pravu,ovo mu je 5. mec i igrao je naizmenicno,dan,noc...sto znaci 3 nocna i 2 dnevna termina. A Djokovica nisu stavili jednom u nocni termin posto su tad igrali Dokic protiv ne znam koga i Tomic protiv Mulera,ja mislim.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X