Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E tako se nosi zastava svoje zemlje!

    Oko filma: nije Novak kriv što je uradio dobro delo ljudima koji to nisu zaslužili.. Pucačka komedija.. Pozvali čoveka koji ima zgusnut raspored( sećam se da je iz BG-a produžio za Bugarsku) i na kraju ga zavrnuli.. I trebali su Rodika da pozovu.. Mogao je servisom da zvekne nekoliko "terorista"..

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Novaka nema u finalnoj verziji The Expendables 2
      Film je smece, i bolje sto ga nema u takvom filmu!

      Comment


      • Al bas,ja ne znam nijedan dobar film gde glumi Chuck Norris..

        Comment


        • Brisi to ako ti je zivot mio!
          sigpic

          Comment


          • Nole
            Sinoćnji događaj nikad neću zaboraviti! Uzbuđenje, adrenalin, atmosfera koje je bila neverovatna. Svuda se osećala snažna pozitivna energija i među olimpijcima, kao i među mnogobrojnom publikom. Tako nešto dugo nisam osetio i još sam pod utiskom! Injekcija dodatne motivacije za sve nas: prvi dan i prva medalja: bravo Andrija! Idemo Srbijo!!!
            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

            Comment


            • Što se navrzli ovi Argentinci.



              #COMANDOPICO with Nole... Great person and one of the funniest guys in the tour!



              @gidulko: Otra foto impresionante, Nole gracias!!
              Moooreee
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Au koja je agonija posto Djokovic,sta mu se to desava.Plasim se da ce ovo sve cesce i cesce da se desava...

                Comment


                • Viško je reko posle W da bi Novak pristao da ispadne u prvom kolu u zamenu za zlatnu medalju na OI. I slažem se potpuno.
                  Međutim, želje su jedno, a okolnosti sasvim drugo. Teren je jako loš, njegovom stilu pogotovu ne odgovara, vremenske (ne)prilike, a i njegova igra van svakog ritma (ovo se posebno odnosi na prvi), kasnio na udarce ili žurio, ma kao da je pauzirao dva meseca.
                  E, to sada ništa ne mora da znači, setite se (još jednom ... ovo sam već napisala danas) kako je dobro igrao na W, najbolje i najsigurnije od svih, kako je podizao formu, pa kako je prošao preotiv Feda, tačnije koliko je loše odigrao.
                  Tako da, idemo meč po meč... mada brine me ovo klizanje...
                  Last edited by miloolja; 29-07-12, 20:08.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Viško je reko posle W da bi Novak pristao da ispadne u prvom kolu u zamenu za zlatnu medalju na OI. I slažem se potpuno.
                    Međutim, želje su jedno, a okolnosti sasvim drugo. Teren je jako loš, njegovom stilu pogotovu ne odgovara, vremenske (ne)prilike, a i njegova igra van svakog ritma (ovo se posebno odnosi na prvi), kasnio na udarce ili žurio, ma kao da je pauzirao dva meseca.
                    E, to sada ništa ne mora da znači, setite se (još jednom ... ovo sam već jednom napisala danas) kako je dobro igrao na W, najbolje i najsigurnije od svih, kako je podizao formu i kako je prošao preotiv Feda, tačnije koliko je loše odigrao.
                    Tako da, idemo meč po meč... mada brine me ovo klizanje...
                    NOvaku jednostavno ne odgovara travnata podloga,on je osvojio Wim 2011 jer je igrao najbolji tenis u istoriji.Ova trava je jos gora,loptica jedva odskace a za novakove udarce je to nocna mora.Federer udara sa kuka e ne savija se uopste pri udarcu kao Novak i kretnja mu je mnogo manja zato se i ne kliza nego na prstima jedva da trckara.Slab je Novak mnogo na travi i steta sto je OI na Wim,da je na betonu imao bi ogromne sanse za zlato,a ovako su minimalne.Nadam se samo da je ovo los dan,ali ti losi dani su sve cesci i cesci...

                    Comment




                    • Lepe boje...
                      Last edited by miloolja; 29-07-12, 20:28.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Bravo Noleprvi set ispusten greskama,posle lakse,ali mora to bolje,a i brine ovo silno proklizavanjesamo da se niko ne povredi.
                        Sad mogu i da pevam na kisi
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Najvažnije je da se ovo mučenje danas završilo kako treba a ostalo će se valjda popravljati iz meča u meč. Mora







                          EDIT: Dobrodošla Petra
                          Last edited by milicica; 29-07-12, 20:48.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Lepe boje...
                            Crvena majica bi jos bolje legla...

                            Petra, !

                            Comment

                            Working...
                            X