Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako mu sada ne proradi inat, moze da okaci reket o klin. Ima igru za svakog trenutno, zasto u poslednja 3 velika meca to nije i pokazao, mora da sazna i razradi... Svejedno, rekoh i na pocetku sezone da je nakon prosle godine svaki novi turnir, a narocito GS samo bonus.

    Comment


    • Pričao sam sa Novakom posle duela. Iako je savladao kontrolu emocija nakon mečeva, naročito onih koje izgubi, razočaranje je dokazao netipično kratkim odgovorima. Ali on više nije klinac. Zna da je, u tenisu je to najlepše, nova prilika za pobedu odmah iza ugla. Konkretno u njegovom slučaju to su Olimpijske igre i ja sam siguran da bi pristao i na poraz u prvom kolu Vimbldona za zlato u Londonu. Ja sad, posle ovoga, još više verujem u to zlato.
      Ne znam zašto, ali često Viško kaže baš ono što treba ili ba ono što volim da čujem.

      Može to Nole!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ne sekirajte se, najverovatnije ce Nole biti prvi posle OI. Ipak, onda ce pasti do ili posle USOa. Onda bi do kraja godine trebalo da se vrati. Zanimljiva vremena

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Zanimljivo je da je promenjeno u odnosu na 2008, tako da Roger brani 100 poena, a Novak 205 (valjda se i sa OI brane poeni?)
          Ne brane se bodovi sa prosle olimpijade. Oni se samo brisu naredne godine, kad prodje godinu dana

          Comment


          • Lud je ovaj Stojanovic

            Comment


            • A najjace sto mu persira
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ovo je staro i više puta postavljeno.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by zdravkelja View Post
                  Ne sekirajte se, najverovatnije ce Nole biti prvi posle OI. Ipak, onda ce pasti do ili posle USOa. Onda bi do kraja godine trebalo da se vrati. Zanimljiva vremena
                  Da li ti ne vjerujes da Rodzer mose osvojiti USO? Ili sto?

                  Na USO ce Federer uci sa 1000-1500 poena vise od Novaka. Ako pobijedi USO, cak ako Novak udje u finale to je oko 2000 poena viska. To se moze stici do kraja godine ali Federeru odgovaraju dvoranski uslovi. Sanse da zavrsi godinu kao broj jedan su prilicne. Rekao bih barem 50%.

                  Comment


                  • Sve te kalkulacije NI su možda i malo nerealne, kako god da ih postavimo. Vreme i predstojeća takmičenja će tek pokazati.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • E ako ovo ne probudi inat Novaku i ako sad ne pocne da igra kako zna i ume onda ne znam kad ce,ajde bre Nole!!!
                      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                      Comment


                      • miloolja,

                        Procjene su procjene ali nisu cinjenice. Ove procjene koje sam dao nisu nerealne. Novak gubi 3600 poena do USO a Rodzer 1000. Dakle ako ni jedan nista ne osvoji, Rodzer ce imati iza USO 2600 pena vise. Da li je realno da Novak do krja USO osvoji 2600 poena vise? Definitivno nije!

                        Do kraja godine ce obojica da izgube po otprilke 4000 poena. Znaci bice prvi onaj ko osvoji vise od sada pa do novembra. Federer je odlican u dvoranskim uslovima ali USO nosi najvise poena. Dakle pobjeda na USO bi Federeru dala velik sanse da bude prvi na kraju godine.

                        Comment


                        • Prvo mesto je poslednja briga i svim tim bodovima i racunicama ne treba se previse opterecivati. Sa Wimbldonom zavrsen je znacajan deo sezone i kada se podvuce neka konacna crta, Novakovim igrama, kao i rezultatima, ne mozemo biti zadovoljni, narocito ako se zna da je sljakasti deo sezone apostrofiran kao najvazniji i da se forma tempirala bas za taj period. Na W je to izgledalo dosta bolje, ali se u polufinalu videlo da u glavi nisu sve kockice bas najbolje poslozene. Kao posledica svega navedenog dosao je i gubitak prvog mesta, ali to je najmanje vazno. Mentalno, pa i igracki daleko je od zeljenog nivoa i apsolutni prioritet u nastavku treba da bude popravljanje igre i ispravljanje nedostataka, kao i podizanje samopouzdanja koje je ocito na nesto nizem nivou. Sve te stvari su medjusobno povezane i svaki naredni turnir je prilika da se ceo taj uzrocno-posledicni mehanizam pokrene. Dva najvaznija meca sezone je izgubio i sigurno da ce i Novaku biti potrebno izvesno vreme da sve to ostavi iza sebe. Bas iz tog razloga ne treba ocekivati mnogo na OI. Vise nema pritiska 4 uzastopna Slema, nema tereta koje nosi prvo mesto, i nadam se da ce ga to na neki nacin rasteretiti i omoguciti da gledamo mnogo bolja izdanja u nastavku. Ove godine jos uvek nije pokazao sve sto zna, nema one strasti, zelje, gladi ili ih vidjamo tek na momente. Mozda ima i malo zasicenja, sve je to razumljivo nakon onakve sezone i epskog finala na AO, moguce da mu treba mali predah i odmor od svega. Sta ce nam doneti nastavak tesko je u ovom momentu reci. Sto se mene tice ne mora do kraja godine nista da osvoji, neka odigra za svoj cef, bez moranja i bilo kakvog rezultatskog imperativa. Neka malo uziva na terenu, a onda cemo uzivati i mi.
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • Inace Novak je trenutno u Beogradu,evo jedne slike
                            Last edited by MiljanVR; 08-07-12, 23:02.
                            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                            Comment


                            • Za Novaka bi bilo bolje da trenira i da se uozbilji ako misli nesto da napravi na OI, posle toga je trebao doci u Srbiji, nego kako god, to je njegova stvar, ali ona ce mu skoditi.

                              Comment


                              • poštovata gospodo
                                od momenta kad je navodno noak odbijo moju saradnju
                                a toje monte karlos 2012
                                aod nekog gorana - toes snjegove atrese poclato
                                neznam lično čoveka paine garantujem
                                al
                                e
                                otog momenta naovamo
                                nije dobro
                                nije nije
                                ipak
                                medžutim
                                iako je sad situvacija mnogo zajebatija i ozbiljnija
                                mi isad idalje imamo
                                toes ja
                                plan
                                kako dostanemo na prvome mestu
                                ito bogamo zadugo
                                alda ne objašnjavam
                                da ne budem baš preterato dosadat
                                pa
                                ako neki odvas zna
                                kako da dodžemo direktno do noaka
                                čisto dobjasnim čoeku od čemu se radi
                                bilobi lepo da mise javu na privatnu poštu
                                tolko
                                i
                                fala


                                reko
                                da ne duljim ovde
                                jar boim
                                malo bito koji i svatijo






                                lutajući reporter tuta bugarin
                                nežno šapće sneguljici
                                dok patuljci ruju
                                u rudnici

                                Comment

                                Working...
                                X