Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dusan View Post
    Trebao si da bacis komentar kao za RG.
    Podsvesno zelim da Nole izgubi jer zbog posla necu moci da gledam mec u nedelju
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • A da ti sredimo otkaz..Dobro ajde,slobodan dan.
      Last edited by draza; 06-07-12, 12:58.

      Comment


      • Evo ovako...

        Nista nije valjalo ali nema veze, sve sto je do sada uradio niko mu ne moze osporiti, ali kao da nema vise te gladi, te zelje u ocima... To nije nas Nole.
        Mnogo puta u zivotu, kada se vracas kuci a zivis nekoj ulici punoj rupa i izbocina, bez osvetljenja (sto i jeste teniski svet) zapnes i polupas se kao pi***, vremenom naviknes se na te rupe( Federer, Nadal) znas da su tu znas kako da ih zaobidjes, da ih preskocis da jednostavno prodjes bez ogrebotine.
        Ono na sta ne racunas je da se te rupe vremenom mogu promeniti, kao sto se sve stvari menjaju vremenom, postanu vece, dublje, nezgodnije i onda kada treba da ih preskocis naletis na takvu provaliju da ti ni Boing 747 ne moze pomoci da je predjes neko upadnes lagano u nju, izlomis kosti i sve te boli. To se desilo Novaku danas.

        Ali ipak je dao toliko toga srpskom sport da bih trebao biti budala da ga pljujem.
        Valjda sam i ja odrastao pa mogu da prihvatim poraz, nije toliko tesko kada je neko toliko bolji.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Umal da zaboravim! Miljane, kako znas i umes da Novaku na svim mogucim mrezama kazes da kako zna i ume vrati Cetojevica u tim! Od kad je covek otisao, Novak je poceo da se zestoko glupira i psihicki pada kao pre nego sto je Dr. Cetojevic dosao...

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            Umal da zaboravim! Miljane, kako znas i umes da Novaku na svim mogucim mrezama kazes da kako zna i ume vrati Cetojevica u tim! Od kad je covek otisao, Novak je poceo da se zestoko glupira i psihicki pada kao pre nego sto je Dr. Cetojevic dosao...
            Expert has spoken.

            Comment


            • Pravo da vam kažem ne razmišljam o OI uopšte (to se ja nastavljam na komentare iz teme Uživo..)
              Novak pokazuje velike probleme i u taktici i ključnim elementima koji su mu doneli prevagu i nadmoć u odnosu na ostale. Ne govorim samo u odnosu na W, već i RG.
              Ima nekih problema kojih ili nije svestan ili ne ume da ih reši, ali ovakva igra, u polufinalu, najgora na W, gora i od finala RG ne da mi da razmišljam o OI.
              I činjenica da se prvi put susreo sa Fedom na travi, nije opravdanje za mnoge manjkavosti.

              Idemo dalje.Korak po korak, videćemo. Samo da je zdrav.
              Last edited by miloolja; 06-07-12, 17:04.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ebg..
                Nisam gledao meč.. Ako budem mogao videću reprizu.. Mada sumnjam..
                Čestitam Federeru vrhunski rezultat i dostignuće.. Ovaj trofej će mu doći kao šlag na torticu..
                Pozdrav za Novaka i idemo dalje!

                Comment


                • Nisam ni ja optimista pred OI.. a tek kakav me strah hvata za ostatak sezone.. dosta bodova se brani na USO, mada je glupo da pričamo o odbrani bodova i prvom mestu.. ono što se pamti to su trofeji..
                  a opet, da nam je neko pre dve godine ponudio jedan osvojeni, jedno finale i jedno polufinale GS, da li bi prihvatili?
                  idemo Nole, sredi se malo, pa polako nazad do nepobedivog moda..
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Ne brine ni los servis,bh ili to sto je odigrao prvi mec na travi sa Rogerom,ne brine ni gubitak prvog mesta,titule,ali taj mentalni pad i utisak da se predao u odredjenim momentima,e to itekako brine,jer mi je to netipicno za Novaka.Ne znam kako ce se iscupati iz kandzi da ne gubi te bitne meceve,kad se nizu neki rekordi,titule...To je u glavi,znamo svi.Pitanje samo kad ce to prevazici.

                    Comment


                    • Baš komentarišem kako više nije naša mentalna gromada. Ali i to je valjda normalno.. sa pobedama i trofejima raste i samopouzdanje i "porazi" protivnika još u svalčionici se samo gomilaju...tako da... doći će i to na svoje.
                      Verujemo, jel da?
                      I pravo da vam kažem mene taj prvi servis brine. Kad god treba da bude na vrhunskom nivou, on zakaže.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nemojte da zalujete previse zbog ovoga. Nije neko opravdanje, ali ipak, protiv Rodzera, prvi put na travi, na turniru na kom se on najbolje oseca i plus je maksimalno motivisan. Izvucice Nole sigurno neke pouke iz ovoga i bice bolje vec na OI! Idemo na zlato majstore!

                        Comment


                        • Draza je rekao sve, potpis. Nekako mi mrsko da analiziram bilo sta vezano za igru kada je evidentno da je kljucni problem u glavi. Fantasticno je igrao ceo turnir i s pravom su nam porasli apetiti, ali eto opet se desilo da najvazniji mec odigra ubedljivo najlosije. Ali ne treba praviti dramu, najbitnije da se sredi i poradi malo na tim problemima. Ovim porazom otislo je i prvo mesto kao i sansa za jos jedan slem, plus jos neke stvari, ali to je u ovom casu najmanje bitno. Izgubio je tu mentalnu ostricu koja ga je krasila tokom prethodne sezone, pa i na pocetku ove, i njen povratak treba da bude prioritet u nastavku sezone. To se najlakse postize pobedama, a sve to u zbiru donece nove titule, slemove, prvo mesto...
                          Pa ajde da pocnemo od
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • Originally posted by draza View Post
                            Ne brine ni los servis,bh ili to sto je odigrao prvi mec na travi sa Rogerom,ne brine ni gubitak prvog mesta,titule,ali taj mentalni pad i utisak da se predao u odredjenim momentima,e to itekako brine,jer mi je to netipicno za Novaka.Ne znam kako ce se iscupati iz kandzi da ne gubi te bitne meceve,kad se nizu neki rekordi,titule...To je u glavi,znamo svi.Pitanje samo kad ce to prevazici.
                            Tipicno je za 2010 do RG i W. I sve pre toga osim pocetka 2008...

                            Comment


                            • Najgore je što se ponavlja i ponavlja... http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post775272
                              Ali mora i to da se promeni...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Sa konferencije http://2012.wimbledon.com/en_GB/inte...Oaqf1ytLbl4d6D

                                Roger Federer has beaten the defending champion, Novak Djokovic, 6-3, 3-6, 6-4, 6-3, to reach his eighth Wimbledon singles final.
                                “If he wins and becomes No. 1, it’s going to be well deserved,” Djokovic said. “He’s played fantastic this year. He’s been so consistent. If he wins, he wins. There’s nothing I can do about it. The best player will win this tournament. I’m out.”
                                “(I) had unfortunately a bad service game on 5-4, and obviously he uses his opportunities when they’re presented,” said Djokovic, who had reached the last four major finals. “So you have to be always consistent. I wasn’t.”
                                “He was the better player. In the important moments he was aggressive, hitting from both sides,” Djokovic said. “Obviously that’s what you expect when you play against Roger at the final four of a Grand Slam. I knew that.”
                                “The last couple years, he didn’t win a major, but he was in a couple of finals and [was] always [in the] semi-finals. He’s always playing close matches,” said Djokovic. “This is tennis. He was so dominant, and then you had Nadal who made a great rivalry with him. Then myself, Murray, a couple other players who were young and who started believing they can win against him. That’s what I think makes this era right now in men’s tennis very interesting.”
                                Djokovic will take a break from tennis to unwind on holiday before preparing for the Olympic Games in London.
                                “It’s been a long five, six months for me. I didn’t have much rest,” said Djokovic. “Now I’m going to take some time off and really try to keep my mind off tennis. Then of course, coming back to Olympics, which I’m looking forward to.
                                “The Olympic Games are pinnacle of all sports. I’m really looking forward to playing here and see how it looks during the Olympic Games, how the grass will look, as well. [I will] try to enjoy every single moment of it.”
                                Last edited by miloolja; 06-07-12, 19:00.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X