Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možda će vam ovo pomoći... http://www.dailypioneer.com/home/onl...s-federer.html
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Big Nole View Post
      Steta je samo sto Miljan nema meru jer njegov nastup izgleda bas cudno...

      Valjda ce se vremenom i to srediti.
      O tvom nastupu me sramota i pricati, ja nisam zaboravio ono sto si uradio niti cu. Odvratan si da nema dalje.

      Elem, dobijamo li sutra breee?
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Još pitaš!!!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Dobijamo bre!
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Samo ću reći: zvekete s' 3:0...

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              O tvom nastupu me sramota i pricati, ja nisam zaboravio ono sto si uradio niti cu. Odvratan si da nema dalje.
              Nisam ja kriv sto si ti neinteligentan da ukapiras ociglednu zafrkanciju.

              Comment


              • Ako ti je to nacin da se zafrkavas onda si stvarno bolestan.
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • E bas ste neke dosade.

                  Jedan savet za vas, ako niste u kapacitetu da ukapirate fazon onda nemojte ni da komentarisete. Cutite, mrzite i Bog da vas vidi.

                  Comment


                  • Smirite strasti ljudi,ostavite adrenalin za sutra.
                    Sutra prvi mec Novak-Fed..
                    Last edited by draza; 05-07-12, 21:07.

                    Comment


                    • Brate kolko lupas to nije normalno. Ali ajde popusticu.

                      Nole sutra do pobede!
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Miljan je mlad i uopšte me ne čudi takva oduševljenost svojim idolom u tim godinama, mene brine što su mnogo stariji ovde pobenavili i zabalavili za jednim drugim igračem. Šta ćeš, jednom će i njima svanuti

                        Comment


                        • Are you talkin' to me?

                          A ne rekao si za jednim drugim... što volim da se turam svuda

                          Jaoooo kak' sam nervozna!!!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • de si bre prijatelju, ima da gi cepamo sutra, ko čifonske gaće, a?

                            nego imam jedno nagradno pitanje: Na koji krakter (lik) vam liči Roger kad mu se kosa onako razleti pa i Plavšić mora da primeti "sa vetrom u kosi"?

                            za svaki iole elokventan odgovor dajem like patike, a za hejtere će da padne tabanje

                            Comment


                            • Originally posted by Torima View Post
                              de si bre prijatelju, ima da gi cepamo sutra, ko čifonske gaće, a?

                              nego imam jedno nagradno pitanje: Na koji krakter (lik) vam liči Roger kad mu se kosa onako razleti pa i Plavšić mora da primeti "sa vetrom u kosi"?

                              za svaki iole elokventan odgovor dajem like patike, a za hejtere će da padne tabanje
                              ..meni lici bro na MRGUDA iz strumfova..a mojoj zeni lici na ........jer mu se to i vidi kad mu nije ponajbolje..isto kao kad zabrane prajd..
                              sigpic

                              Comment


                              • Alo!
                                Dosta stvarno nema smisla... ovo je Novakova fan tema i protivnike ne ismejavamo, pogotov ne Feda. Nije to zaslužio nikako, a Novak će sutra da pokaže ko je šampion i No.1!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X