Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nole !
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • A ko je Nata?

      Inace ocekujem sapunicu sa svetskim hepi endom, klinac se popravlja, Nole krece da ga prati na tviteru, to daje boost mnogoj deci da se bolje ponasaju...

      Comment


      • Posto ne koristim fejs ni twiter moze li neko da me uputi o cemu se radi u vezi 10-og pitanja? Hvala
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Ma taj decko Mihajlo je na tviteru ruzno pisao... Psovao itd. Bar predpostavljam da je psovao posto nisam video sta je pisao ali cim ga Nole grdi znaci da je ovaj nesto ruzno pisao . Nole to vidi i lepo mu kaze da bi trebao da menja svoje ponasanje i recnik .
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Opet je odgovorio Miljanu.



            Inace, nemam rodjaka koji se zove Mihajlo, niti poznajem takvog. Cisto da se zna da taj nema veze sa mnom
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Xaxaxaxa . Slucajnostiiiii .
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                Inace, nemam rodjaka koji se zove Mihajlo, niti poznajem takvog. Cisto da se zna da taj nema veze sa mnom
                Ajde da ti verujemo
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Ja tek sad provalio da Novak prati Miljana na Twiteru jel ti u svakom delu odgovorio na pitanje?

                  Comment


                  • Steta je samo sto Miljan nema meru jer njegov nastup izgleda bas cudno...

                    Valjda ce se vremenom i to srediti.

                    Comment


                    • Aca Informacija @acainformacija

                      Humanitarni meč između Nadala i Đokovića je otkazan. Nezvanično, razlog je to što, ovo što Novak radi protivnicima više nije humano.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Big Nole View Post
                        Steta je samo sto Miljan nema meru jer njegov nastup izgleda bas cudno...

                        Valjda ce se vremenom i to srediti.
                        Pusti decka na miru. Moze da se ponasa kako hoce pa makar to tebi i svima bilo cudno. Meni nije. Decko je odusevljen zato sto mu prvi igrac sveta daje makar i sekund paznje . A Nole to i radi... I meni je to zaista super i drago mi je zbog Miljana .
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Ne voli čovek gluten..
                          http://www.blick.ch/sport/tennis/din...id1952031.html

                          Miljanče čestitam!

                          http://translate.google.rs/#de|sr|De...BB%20%28rib%29

                          Comment


                          • Федерер игра доле на целу ствар и каже: "Био сам љут зато што је погрешно против мог пријатеља Вавринка зове Пхисио. Разговарали смо о томе касније. Од тада, ствари су јасне између нас. Увек сам га поштују. Ја сам са њим већ отишли ​​вечере? Не. Али сам добро радио заједно са Ђоковићем у Спиелеррат. Ја немам проблема са њим и надам се да ми верујете "(ребра).
                            ahahahahaha, long live google translator..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Originally posted by Bonomo View Post
                              Pusti decka na miru. Moze da se ponasa kako hoce pa makar to tebi i svima bilo cudno. Meni nije. Decko je odusevljen zato sto mu prvi igrac sveta daje makar i sekund paznje . A Nole to i radi... I meni je to zaista super i drago mi je zbog Miljana .
                              I meni je to simpaticno jos od onomadasnjeg videa u kojem mu je prvi put odgovorio.

                              Ozbiljno, drago mi je ako vecina onakvo ponasanje na fejsu, jutjubu i forumima vidi kako ti vidis.

                              Comment


                              • Originally posted by jagodica View Post
                                ahahahahaha, long live google translator..
                                Ja ga zovem "bukva"lno translate..
                                Kad ne želiš da znaš dojč, dobro je i makar malo da se razume..

                                Comment

                                Working...
                                X