Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam ga prvi put gledao na AOu 2008. Tu sam i poceo da pratim tenisu
    sigpic

    Comment


    • Safin-Nole 2005 na AO...tabananje 6-0 6-2 6-1

      Comment


      • Ovo?



        I ja se sećam vrlo dobro tog meča, ali ne bih mogla da tvrdim da je bio prvi.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • pratio sam Noleta od pocekta 2007 ali prvi mec koji sam pogledao od pocetka do kraja je finale Montreala sa Federerom 2007 , i naravno pobeda

          Comment


          • Da Olja, taj mec
            Poprilicno sam siguran da prije tog meca nisam cuo za Noleta, a taj sam u cjelosti pogledao...pitao se odakle Noletu WC i bio odusevljen Safinovom igrom...AKan i ja smo nakon tog meca prognozirali da Safin mozda moze poremetiti Rogera...jer je bio stvarno fantastican

            Comment


            • Imao je on igru ali glava i zivci haos

              Zna neko gde ima da se kupi ova majica ?

              http://www.tennisidentity.com/.a/6a0...f89d970c-300wi
              Last edited by straxx90; 22-06-12, 22:28.

              Comment


              • Ovaj mec nikad necu prezaliti recimo.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Ne volim fejseve ni tvitere pa cu da odgovorim ovde:

                  Ja imam malo drugacije "upoznavanje" sa Noletom... bila je to 2004 godina,pocetak vrelog avgusta,lokacija:Aerodrom Surcin (aka. danas Beograd)
                  Na aerodromu totalni haos,mnogo putnika koji dolaze/odlaze plus putnici i neki sportisti koji imaju veze sa olimpijadom u Atini.
                  Ja putujem za Stockholm a Nole za Toronto. Sada kada vracam taj film ne mogu da se nacudim koliko je Novak i danas (posle svega sta je postigao) ostao isti, tih & povucen,nenametljiv,kulturan... ma sve najbolje.
                  Razmenili smo nekoliko reci kakav je haos na aerodromu i to je sve. Kada se god setim tog trnutka nekako se osecam SVETSKI.
                  E da, jos samo kazem da Nele nije cekao svoj let u VIP prostorijama nego kao sav normalan svet,mada danas je to nemoguce "pocepali" bi ga obozavaoci kao Bitlse histericne obozavateljke
                  A mec - sa Safinom mada ne secam se bas detalja,samo par "slicica" tog meca.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Ovaj mec nikad necu prezaliti recimo.
                    Ah, kada nisam umrla tad.
                    I kad god treba da smečuje protiv njega, uđe mu trenutno voda u uši, valjda od tog Pekinga.
                    Naravoučenije... ne smečovati protiv Rafe, nikada.

                    Dobro, mnogo važne OI, al' ček' prvo W, za DVA dana prvo Ferero.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma imam dobaj osecaj za ovaj Wimbledon, pred RG sam i rekao da Rafa osvaja. A sada.....
                      Rafa mi je mnogo pao u ocima ali mnogo. It's not sportsky da ga hebes sta je uradio.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Ajd iz tvojih usta.. u već čije uši...
                        Ja sam imala neki dobar predosećaj i u RG al' dobro, to je zbog kiše... na nju nisam računala
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment







                        • Attached Files
                          Last edited by Adin; 23-06-12, 11:25.
                          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Ma imam dobaj osecaj za ovaj Wimbledon, pred RG sam i rekao da Rafa osvaja. A sada.....
                            Rafa mi je mnogo pao u ocima ali mnogo. It's not sportsky da ga hebes sta je uradio.
                            ja sam, priznajem, u anketi za RG glasala za Rafu.. osećaj ili ne, pogodih (na žalost)..
                            za W tipujem na Noleta i brine me više Roger, nego eventualno, Rafa..

                            a od sinoć pokušavam da se setim kad sam prvi put gledala Noleta.. 2006, sigurno, da li je to bio Davis cup meč, nisam sigurna..od 2007 regularno gledam svaki meč, osim nekih noćnih u sred radne nedelje..
                            imam ceo vikend da gledam mečeve, da se podsetim..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Djokovica sam zapamtio nakon DC meca sa Belgijom 2005. Odigrao je tada dva sjajna meca, narocito onaj maraton sa Rohusom u pet setova (ne mogu da se setim s kim je igrao drugi). Oba je izgubio, ali znam da sam bio odusevljen prikazanim. Od tog momenta sam poceo pazljivo da pratim njegovu karijeru. Inace, za njega sam cuo i pre toga, kada tacno, ne bih se mogao setiti. Taj mec protiv Safina na AO recimo, zakleo bih se da sam ga gledao, ali ne mogu da se setim nijednog detalja
                              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                              Comment


                              • Vliegen i O. Rochus su tad bili, prvi ga je dobio na čistu snagu, bio je 2x veći Znao sam za njega negdje otprilike od 2000 dok niste bili ni svjesni šta će biti, a ja sam znao pojma nemate

                                Comment

                                Working...
                                X