Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da egzibicija, a za kada je beše ono kao dogovorena?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • krivo mi je sto je Novak izgubio a da nije prekinula kisa sinoc bilo bi svasta ovako ostaje zal,ali glavu gore sampione sledi W e tu ce da vide sta je prava snaga i nece biti vise one "TESKE I NATOPLJENE LOPTE"
      ja mislim da je negde ove nedelje ta egzibicija na stadionu Reala

      Comment


      • 14 juli ;)
        sigpic

        Comment


        • Ove nedelje!

          EDIT: A da 14.7. Nemam još mišljenje o tome.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Sad je jun Olja

            EDIT: nemam ni ja mišljenje da li treba da je otkaže ili ne ovako vruće glave
            Last edited by milicica; 11-06-12, 13:51.
            sigpic

            Comment


            • Melem na ranu bi mi bilo da Nole otkaze egzibiciju,valjda mu je vise jasno da to nije i ne moze da bude prijatelj!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • To treba otkazati, egzibicije se prave sa onima koji te poštuju kao protivnika, i koji se odnose prema tebi kao i ti prema njima, to su i pravi prijatelji, a ovo je sve samo ne prijateljstvo. Ni ruku mu ne bih pružio, ne zaslužuje.

                Comment


                • Ne razumem milicice.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Pih, steta za poraz, ali sta da se radi. Neka mu njegov najdrazi turnir. Nole ce mu vratiti sa kamatom na Wimbledon-u i US-u..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Tesko je bilo sta smisleno napisati posle svega, ne secam se kada sam bio tako nervozan pred neki njegov mec kao sto je to bio slucaj danas. Igra je zabrinjavajuca, mucio se dosta kroz ceo turnir, ali je i takav dogurao do prvog finala u Parizu i to je samo po sebi veliki uspeh. Medjutim, lagao bih kada bih rekao da nisam ocekivao vise u finalu. Na stranu sve, ali stvarno se ne secam kada je na teren izasao sa manje vere u trijumf. Potpuno je podlegao pritisku i odigrao losije nego sto je realno u ovom casu mogao. Mozda nije mogao pronaci i drzati nivo iz 2011. ali sam siguran da je imao u sebi daleko bolju igru od prikazane. Tek kada je bio skoro izgubljen i lisen bilo kakvog pritiska krenuo je da igra kako smo ocekivali da ce igrati od pocetka. Zvuci paradoksalno ali cini mi se da bi bilo bolje da je sinoc otisao na spavanje sa brejkom zaostatka. Najvise zalim za prvim setom, da je zadrzao servis na 3:3 i eventualno ga resio u svoju korist mislim da bi gledali potpuno drugaciji mec. Danas je Nadal izasao na teren dosta odlucnije, krenuo je agresivno, i kljucno je bilo izrzati taj prvi udar i sacuvati servis gem. Nije uspeo i time je mec prakticno odlucen. Uticace ovaj poraz na Novaka sigurno, ali se treba sto pre regrupisati i konsolidovati redove pred nastavak sezone. I prosle godine je na RG-u doziveo tezak poraz, mozda tezi nego ovaj danas, ali je ostatak godine bio iz snova. Brine losa forma kao i manjak samopouzdanja koji sa njom ide, ali treba razmisljati pozitivno. Jedan poraz nije katastrofa, bice jos meceva, najvazniji deo sezone tek sledi. Bitka nije izgubljena, tek je pocela.
                      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                      Comment


                      • 22. juna - žreb za W
                        26. juna - počinje W
                        8. jula - muško finale (Bož' pomozi)
                        28.jula - 5.avgusta takmičenje u tenisu na OI (na terenima W, naravno)

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Jedna slikica od mene za sve dobronamjrene fanove

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Bez obzira na poraz,za mene ce zauvek ostati sampion,ne mogu da zaboravim onaj poen u 2.setu!To Rafa nikada nece imati,dzaba sve titule,kada samo kuka i cmizdri!!!!

                              Comment


                              • Ma nece na Novaka uticati ovaj poraz. On je celu drugu nedelju turnira odigrao jako lose, vidi i on sam to.

                                Njega nije Nadal naterao da bude los kao sto to to radi Federeru, jednostavno nije se pogodila forma kako treba i sa tako losom formom on je bio blizu.

                                O Nadalu se pricalo kako igra najbolji RG u karijeri, samo jednom izgubio servis pa smo videli da je visio i panicio mnogo.

                                Novak ga je brejknuo 7 puta. Novak samo da je juce imao malo bolji procenat prvog servis drugaciji bi to mec bio. Ovako je morao da rudari za svaki poen.

                                Ja sam ovaj mec vec zaboravio ja gledam u buducnost.

                                Najveca razlika izmedju Nadala na sljaci i Nadala na ostalim podlogama je mesto odakle on vraca servis.

                                On na travi i betonu ne moze da stoji ovoliko pozadi i da vraca sve zive servise i da ih vrati na nacin na koji ih vraca na sljaci.

                                Mora da pridje liniji a kad pridje liniji on ne moze da vraca konstanto duboke riterne jer jednostavno nema osecaj ili talenat za to.

                                I kad vrati plitko ritern on je konstanto u defanzivi u poenu.

                                Comment

                                Working...
                                X