Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja hocu da pokida da izlomi sve sto moze ako bude izgubio... Kad Nadal moze da ide sa terena kad vidi da je prpa, ovaj moze da polomi makar jos nesto.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Tesko ce biti sjutra, ne zna se oce li se pocet' u 13h ali ce zavrsit' sjutra. Novak je imao publiku na svojoj strani, igru, nasao servis, udarao ravno i cisto, nije ispucavao, odlicno citao servise i riternirao duboko, pod noge, sad sve mora ponovo. Tesko je to, pretesko
      sigpic

      Comment


      • Vama bas zanimljivo da se igrate sa prognozama.

        Moja je da su sanse 50:50 da se osvoji prvi gem. Sta ce posle toga biti sam bog zna. A ja znam samo da ce mi biti krivo ako sutra pobedi NADAL, vise nego da se danas sve zavrsilo.
        Last edited by Big Nole; 10-06-12, 22:32.

        Comment


        • Kada budem imao više vremena, pogledaću koja je Novaku statistika kada servira, jer mi se čini da 75% počinje sa 0/15..

          Comment


          • Servis je našao tek kada više nije imao šta izgubiti, i kako očekivati da ga sutra pronađe istog trenutka, a mora ga pronaći. Nema od toga ništa, završava Rafa u 4 seta, ili če buti ubjedljiv u 5, opet će moći forsirati svoju igru bez fizičkih posledica, a svi znamo da se večeras završilo Novak bi podigao pehar, ili bi bar krenuli kod 2:2. 2x u 2 dana mora dobiti Rafu na njegovom terenu, nemoguće.

            Comment


            • Najduzi poen

              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Kada bi Novak "morao" da izgubi, treba da se preokrene sve naopačke( ribrejk) i da se završi u četiri seta..
                Nadal ima premale šanse u 5. setu..
                Siguran sam da će Novak dobro odservirati svoj prvi gem ( Nadal u prvom gemu neće rizikovati) i da će sve teći dobrim tokom..

                Comment


                • Originally posted by Navras View Post
                  Najduzi poen

                  Ovde se vidi ko igra tenis, a ko (odlično) vraća preko mreže..

                  Comment


                  • Ah taj najduži poen. Kako sam skakala i galamila.
                    Jadan komšiluk, ali navikli kada je sport u mene, šta će.


                    Pazi, pazi...zar Zdravkelja nije juče met'o Rafin avatar i pisao poruke podrške?
                    Originally posted by zdravkelja View Post
                    < Da se zna kome ide podrska Odrace ga Nadal
                    Kakav preletač, cccccccc.... i oni političari mogu da ti pozavide...
                    Last edited by miloolja; 10-06-12, 23:23.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • c/p sa Nadalove teme...

                      Originally posted by zdravkelja View Post
                      Hahahahaha

                      Pa pazi, volim ja svu trojicu, ne mozes da ne volis takve velicine.

                      Federer je ZAUVEK moj No.1. Ali posto vise nije na turniru, osecam potrebu da pruzim podrsku nekom igracu u mozda najvaznijem mecu u poslednjih 5-6 godina E sad, posto me nerviraju nerealni Novakovi navijaci, hocu da se Federer vrati na prvu poziciju, a i generalno vise volim Nadala, podrsku sam pruzio njemu. Ali me je danas toliko iznervirao sa zalbom na kisu tek kad je Novak uhvatio momentum + mi se skupilo zbog onog MTO-a od prosle godine, da moram da okrenem. A i Novak je lep gest napravio sa onim priznavanjem poena, verovatno niko to ne bi uradio, pridobio je mnogo navijaca sa tim. Mali plusic od mene
                      Naravno, cim zavrsi finale, Fed se vraca

                      Comment


                      • Originally posted by zdravkelja View Post
                        c/p sa Nadalove teme...
                        Teska si izdajica. Dva tenisera si izdao.
                        U antickoj Grckoj za ovo bi bio smrtno kaznjen.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan Piper View Post
                          Teska si izdajica. Dva tenisera si izdao.
                          U antickoj Grckoj za ovo bi bio smrtno kaznjen.
                          Izdao je mene Nadal

                          Kad sa vec nekako zavrsio ovde, da li je Djokovic planirao neki turnir na travi pre Wimbledona?

                          Comment






                          • Oooo i ja sam malo preterala. Koliko ću tek fotki postaviti kada osvoji RG.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Naravno da nisi preterala Olja
                              Ja samo postavljam fotke gde je stisnuta pesnica i gde urla jer hoću da takav bude i sutra, takvog ga najviše volem

                              Daj još jednom lepotana pa da se razilazimo

                              I najvažnije još jednom ubeđena sam da može hoće i želi - još samo dva seta
                              sigpic

                              Comment


                              • A da izvini, raspisala se ja tamo na temi, pa nisam videla.
                                A bila sam i odsutna jedno vreme...trčanje u Košutnjaku bistri glavu i tera Rafu kući sa pladnjem.

                                Potrebno je i manje od dva seta.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X