Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaboravih USO prosle godine, to je bio ponedeljak, ali Novak gore igra ponedeljkom od Nadala i ponedeljak nije dobar dan. Mada on nema sansu ni u nedelju.

    Nadal igra strasno, mnogo je vise pokazao od Novaka i apsolutni je favorit. Jos ako dodamo vjetar i nisku temperaturu jasno je da su Novakove sanse koje su i onako male sad vise nego minimalne.
    sigpic

    Comment


    • Uz ovakve prognoze,Rafa maksimalno moze dogurati do 5 gemova u nekom od 3 seta koja ce Nole da dobije u 3-0 pobjedi

      Comment


      • Vladan daje sve od sebe, ovo mu je do sada najtezi zadatak

        a ako Nadal pobedi, onda je GOAT, pobedio je Djokovica, Rida i Vladana
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Monika Seleš od 1:29 do 2:01s

          http://www.prva.rs/sr/video/info/ves...+TV/11882.html

          Comment


          • Al se ovaj Miljan izlupeta... (izvini Miljane, ja to tvom imenjaku sa Prve )
            A Monika je fantastična.... http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post792816
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Panchev9 View Post
              Super baka!!!

              http://www.rts.rs/page/magazine/ci/s...%B2%D0%B5.html

              Hvala Ti Novače što postojiš i što si takav kakav si!
              Zbog ovakvih stvari ne bih voleo da sam na Novakovom mestu. Treba istrepeti najrazlicitije ljude, prema svakome lepo se poneti, za svakog naci lepu rec.. jer on je vise od superstara, on je heroj nacije. Nisam siguran da je bilo koji sportista danas toliko obozavan kao sto je Novak kod dobrog procenta nasih ljudi.

              Koliko je sve to stresno, najbolji je primer celicnog Jurija Gagarina, koji je skroz vrdnuo sa ponasanjem kad je zaradio epitet omiljenog sovjetskog sina.

              Comment


              • Au ovaj Vladan je jinxer samo tako.

                Najjace sto ne kapiram da li se sprda ili stvarno misli ozbiljno sve sto pise.
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Najavljuje se velika kisa sjutra, a bice i vjetra. U tako teskim uslovima Novak nema sanse, ne moze on probiti Nadala. Odlaganje za ponedeljak znaci i laganu pobjedu Spanca, Novak ga nikad u ponedeljak nije pobijedio.
                  brate,kao sto ti rece Ivan,u takvim uslovima se mec i odlaze! i cemu to konstantno isticanje nadalove vrhunske forme a posebno da Novak nema sanse,sta ti to znaci to zivota ti...svi smo mi svjesni nadalove ovogodisnje forme a posebno na ovom turniru.a ti pricas kao da smo svi mi blesavi,ili kao da smo se u camcu rodili.U ni jednom postu ti nisam vidio neku suptilnost kad je o Novaku rijec,vec samo naznacavas 'Novak nema sanse,nadal ce ga ubit' da li to mozes da procitas ili cujes od bilo kog Novakovog fana,navijaca,pa i nekog objektivnog strucnjaka,a navodno si Novakov fan 'bio'...Pa tako nesto ne pisu ni navijaci Nadala,jbt ispade da si jedini najmocniji samozvani analitichar,sta ti to znaci,ili to samo zelis time da privuces paznju,nije mi jasno to 'samaranje' Novaka u tolikoj mjeri..


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Duka!!!!!!!!!!!!!! TO JE ONAKO ,ČISTO DA GA NE UREKNE.

                    Comment


                    • Biljo,nemoj mi se drat'.....ma,ne razumijem tu stalnu tendenciju za diskreditovanje Novaka.Nije u redu,a to da ga ne urekne,to se s babama tako pricha


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Možda je čovjek u godinama, pa otud takva priča. Izvini za urlanje .

                        Comment


                        • Metuzalem pa Vlado, treba vam biti čast što dijelite forum sa nekim ko je živio u vrijeme Nikole Tesle.
                          Oprobanu dobitnu taitku ne treba mijenjati, Novak danas gubi lagano, iako danas tenisa neće ni biti, sutra je finale vjerovatno.

                          Comment


                          • Ako je w2u.com tacan, ili makar delimicno tacan, onda ce se finale igrati u cetvrtak. Do tad ce suvo u toku dana biti u toku noci do nekih 10 sati ujutru. Svakog dana do cetvrtka.

                            Comment


                            • W2U je za ove krajeve prilično tačan, ali za neke malo dalje primetih da i nije baš... kada sam ranije preko njih pratila slične vremenske uslove na nekim turnirima. E sada, teši što su i njihovi prognozeri zakazivali prethodnih dana. Videćemo, 15 h se približava. Pretpostavljam da organizatori neće čekati do početka meča pa da ih obavesti odnosno otkaže, već da se eventualno i sada nešto zna.

                              Originally posted by Big Nole View Post
                              Zbog ovakvih stvari ne bih voleo da sam na Novakovom mestu. Treba istrepeti najrazlicitije ljude, prema svakome lepo se poneti, za svakog naci lepu rec.. jer on je vise od superstara, on je heroj nacije. Nisam siguran da je bilo koji sportista danas toliko obozavan kao sto je Novak kod dobrog procenta nasih ljudi.

                              Koliko je sve to stresno, najbolji je primer celicnog Jurija Gagarina, koji je skroz vrdnuo sa ponasanjem kad je zaradio epitet omiljenog sovjetskog sina.
                              U ovome, između ostalog i jeste razlika između najvećih i onih drugih. Ne bih baš poredila sa Gagarinom, koji je živeo u neko sasvim drugo vreme i drugom sistemu.
                              Last edited by miloolja; 10-06-12, 09:51. Reason: grešim zbog tastature :)
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ja se iskreno nadam da ce dobiti 5 sati suvog vremena. Vise im ne teba. Dodeljivanje pehara moze i u svlacionici...

                                Comment

                                Working...
                                X