Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    Nadam se u 3 seta
    Nema sanse da bude u 3 seta, 4 minimum. Ne mogu ni Djokovic ni Federer jedan drugog da ociste, suvise su blizu po trenutnom kvalitetu.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by Zika View Post
      из твојих уста у божије уши...
      Ma iz mojih usta u Novakove ruke i noge..

      Ova kiša baš zeza..

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post
        Ma iz mojih usta u Novakove ruke i noge..

        Ova kiša baš zeza..
        Nista od moje realnosti...

        Comment


        • Ne ide.. Iako je set na kraju lepo završen..
          Odoh napolje pa ako stignem na kraj..
          Ionako mi otišla dva vopija i rikikiki..
          Srećno!

          Comment


          • To je to, drugari čestitam nam prvo finale Pariza
            Samo je to važno i samo se to piše a u nedelju borba za jedini koji nedostaje u kolekciji

            Ideeeemo još samo jedan









            Imamo li piva kolača i svega za žurku ili da idem u nabavku
            sigpic

            Comment


            • Idemo breee, jos samo jedna pobeda i to je to!

              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                Nadam se u 3 seta


                Majstor majstorski,dovidjenja prijatno...a sad slijedi ulazak u istoriju Nole ooprastam ako ti Nadal uzme set,zato sto rafica ne igra lose na turniru,tako da samim tim jedan set nek i njemu pripadne


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Jedva se vratih na kraj meča..
                  Ubaci Nole u 6. brzinu pre vremena..
                  Čestitke Novaku za veliki uspeh!
                  U nedelju(ponedeljek, utorak ) se piše istorija..
                  Najteži meč u karijeri..

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post


                    Majstor majstorski,dovidjenja prijatno...a sad slijedi ulazak u istoriju Nole ooprastam ako ti Nadal uzme set,zato sto rafica ne igra lose na turniru,tako da samim tim jedan set nek i njemu pripadne
                    Tebro, od sad samo tebe slusam! Omasih i za broj setova i za duzinu meca.

                    Sjajna partija, moze i bolje, mora ako zeli titulu... Ipak je na kraju preovladjivalo, zajedno sa dobrim , samo fali jos !

                    Comment


                    • Vanjaaa bakero,samo mene slusaj i ne mozes pogrijesit


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • društvo, nastavljamo odbrojavanje: još jedan krug do cilja..
                        bravo Nole!
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Nema sanse da bude u 3 seta, 4 minimum. Ne mogu ni Djokovic ni Federer jedan drugog da ociste, suvise su blizu po trenutnom kvalitetu.

                          Ti bi se mogao javiti ovde sa nekim postom pred finale, recimo da napišeš kako Novak nema nikakve šanse

                          Novak je taktički odlično odigrao meč, i nema se tu šta prigovoriti. Uvijek sam se pitao zašto tako ne odigra, da ne ide tvrdoglavo na FH kao što je znao raditi, primjeni jednom Rafin recept i evo ga Bilo je opet padova u 2 setu, očigledno da bez toga ne može, ali se uvijek uzdizao još jači. Ne treba zanemariti ni vjetar, na kojem se Novak neočekivano bolje snašao, a opet se i brnaio pa je valjda i logično. Pobjeda je bitna i u borbi za 1 mjesto, jer je odaljio Goaterera 960 bodova.
                          Da i ovde ponovim da je naš maestro došao do 27 uzastopne pobjede na GS, jednu iza Laver-a, i da je 9 teniser u OE kome je pošlo za rukom da odigra bar jedno finale na svakom GS

                          Comment


                          • Nisam uopšte euforična, jer je protivnik igrao baš loše. Ali pobeda je pobeda i to ubedljiva i još protiv Feda u polufinalu RG
                            Ni naš šampion nije bio na visini zadatka međutim Nole će sigurno u nedelju podići igru i to za više nivoa, a kako će to izgledati i kako će ući u meč videćemo.
                            Svestan je da je jako blizu cilja, jako blizu sna, a u snove mi verujemo. I ostvarujemo.

                            Piiii... kako je lep...pu-pu-pu (to da ga ne ureknem) kako da ne bude njegov/naš.

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Još nekoliko fotki













                              EDIT: Olja baš sam se pitala gde si i gde nam je pehar
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Ti bi se mogao javiti ovde sa nekim postom pred finale, recimo da napišeš kako Novak nema nikakve šanse
                                Stvarno nisam verovao, pogotovo posle ona dva teska meca. A ako ce da pomogne, doci cu ja sa zdravim skepticizmom i u nedelju pa da se svi radujemo

                                Ako pobedi Rafu u nedelju to ce biti najveca pobeda u njegovoj karijeri i stvarno ce biti tesko nadmasiti takav rezultat. Stvarno Spanac deluje mnogo mocno, nije realna ovakva razlika sa Fererom danas, i ovaj se prebacio u suicide mode u nekim prelomnim momentima, ali ne pamtim da sam gledao ovako dobrog Rafu.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X