Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Htedoh da pitam vec nekoliko puta, a sta ovo znaci?
    Znaci brate da ima opasne oscilacije,krene da gazi i onda nagli pad u drugom setu.To ce Federer da iskoristi,a o Nadalu da ne pricamo.Ne hejtujem samo pricam realno zasto je toliko tesko to shvatiti.

    Comment


    • Zato spamuješ već 2x večeras, i to zbog bezveznih rasprava u fan temi, imaš opciju edit, imaš i multi-quote.

      Comment


      • Dobija Djokovic u 4 seta. Necu da argumentujem da ne duzim, odoh da spavam laku noc Novakovci nek' nam je sa srecom sutra to jest danas!
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by jagodica View Post
          a onda na našu fan stranicu dođe neko ko nije fan.. da nam po ko zna koji put objasni koliko je Goaterer veliki.. i kako ne postoji ni jedna stvar u kojoj on nije naj..
          the same old story..
          Bojana ima obraza da napise da ce neko ko bude provocirao u fan temi dobiti ban,a ona sama navrati do nas odje i tako par hvalospjeva o Goatereru....i ode...i o cemu se radi? postoji malo veci neko od bojane kome treba pisati i ukazati na njen rad na forumu.Ne moze to tako!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • ja verujem u Noleta.. i ako ništa (ili skoro ništa) ne bude išlo; ako mu ne odgovaraju uslovi; ako ritern ne bude na nivou; ako ne prođe ni plan A, ni plan B; ako određeni nivo igre ne zadrži onoliko koliko je potrebno; ako padovi u igri potraju; ako publika bude protiv njega ........................................ verujem da će naći načina..

            idemo Nole.. znaš da možeš.. znamo i mi..
            Last edited by jagodica; 08-06-12, 07:50.
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Originally posted by Vanja #66 View Post
              I reject your reality and substitute it with my own... Nema , samo i dobar a na kraju
              Ako Nole nije u formi,ti jesi.
              Ja verujem u dobar rez danas,i to bez nekih strasnih muka.Dosta je bilo teskih momenata na turniru.Vreme je za jedan lagan mec.
              Nadu mi uliva ova carolija...





              Comment


              • Jagodice, ništa dodati nemam
                I ne mogu ništa da radim, samo mislim na njega (RG )
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Rikikiki i vopi spremno za popodne..
                  Srećno Novače!!!

                  Comment


                  • Дочекасмо и данашњи дан "Д". Анализирамо ко је шта приказао у протеклих десетак дана и ко шта може да уради на данашњем мечу...

                    Ја волим Нолета, али морам да признам да не обожавам да гледам ове мученичке мечеве у којима га сви отпишемо, а он на крају некако добије.... ајде да се то догоди некоме једанпут у каријери, али тако често? једноставно ми није јасно како срце то издржи... има фанова који су смирени и кажу, ма не секирајте се људи, Ноле то добија као ништа.... и када се то на крају догоди, ја се покријем ушима и морам да ћутим иако ми мило и много сам срећан због победе иако сам у стању за лекара, а не за кафанско славље.... навикао сам да видим шампиона који када је најбољи на свету, једностано и са лакоћом маже своје муштерије, јер он је бољи и све иде као подмазано...код Новака ја видим да је ривал бољи, а Новак успева да добије бољег од себе... и шта сада ја да предвиђам? ето то се врло често догађа и човек неда прилику да му неко скине то прво место....

                    сећам се да је и као клинац исто тако добијао, дакле није све то тако случајно... то му дође као нормално у његовој каријери... изађе са терена као са ратишта и мислиш да му треба годину дана опоравка, а он сутра дан опет и опет...и тако цео живот... за некога је то херојство и пример како се треба борити, велича се ментална снага, /или инат/, а некога то и нервира па га и не мирише.

                    себи кажем, што се бре нервираш, чувај здравље, а онда се сетим да сам исти такв био... сећм се једног меча где се играло равно два сата и резултат је био свега 4/0 у гомовима за мене.... човек стао на једном поену крај терена да културно сачека један поен да се заврши, температура на терену 55 степени и поен је толико дуго трајао да се човек онесвестио на сунцу, а ми прекинули да би му указали помоћ... значи има таквих случајева, не ради се ту ни о првом месту, ни о лови, такв је то карактер, морам данас да победим па макар погинуо... не мислиш ни на повреде, ни на живот, све што желиш је тај меч, као да нема сутра...

                    наравно није Ноле увек у таквом расположењу, да гине до смрти и зато га пажљиво посматрам на самом мечу док игра.. ако му наиђе лудило, тешко онеме преко пута па ма колико бољи био... ајде разумем у боксу, свако има браду и може да падне, али да се такве ствари догађају у тенису? тешко је све то сложити.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Zika View Post
                      Дочекасмо и данашњи дан "Д". Анализирамо ко је шта приказао у протеклих десетак дана и ко шта може да уради на данашњем мечу...

                      Ја волим Нолета, али морам да признам да не обожавам да гледам ове мученичке мечеве у којима га сви отпишемо, а он на крају некако добије.... ајде да се то догоди некоме једанпут у каријери, али тако често? једноставно ми није јасно како срце то издржи... има фанова који су смирени и кажу, ма не секирајте се људи, Ноле то добија као ништа.... и када се то на крају догоди, ја се покријем ушима и морам да ћутим иако ми мило и много сам срећан због победе иако сам у стању за лекара, а не за кафанско славље.... навикао сам да видим шампиона који када је најбољи на свету, једностано и са лакоћом маже своје муштерије, јер он је бољи и све иде као подмазано...код Новака ја видим да је ривал бољи, а Новак успева да добије бољег од себе... и шта сада ја да предвиђам? ето то се врло често догађа и човек неда прилику да му неко скине то прво место....

                      сећам се да је и као клинац исто тако добијао, дакле није све то тако случајно... то му дође као нормално у његовој каријери... изађе са терена као са ратишта и мислиш да му треба годину дана опоравка, а он сутра дан опет и опет...и тако цео живот... за некога је то херојство и пример како се треба борити, велича се ментална снага, /или инат/, а некога то и нервира па га и не мирише.

                      себи кажем, што се бре нервираш, чувај здравље, а онда се сетим да сам исти такв био... сећм се једног меча где се играло равно два сата и резултат је био свега 4/0 у гомовима за мене.... човек стао на једном поену крај терена да културно сачека један поен да се заврши, температура на терену 55 степени и поен је толико дуго трајао да се човек онесвестио на сунцу, а ми прекинули да би му указали помоћ... значи има таквих случајева, не ради се ту ни о првом месту, ни о лови, такв је то карактер, морам данас да победим па макар погинуо... не мислиш ни на повреде, ни на живот, све што желиш је тај меч, као да нема сутра...

                      наравно није Ноле увек у таквом расположењу, да гине до смрти и зато га пажљиво посматрам на самом мечу док игра.. ако му наиђе лудило, тешко онеме преко пута па ма колико бољи био... ајде разумем у боксу, свако има браду и може да падне, али да се такве ствари догађају у тенису? тешко је све то сложити.
                      Druškane,
                      samo si prevideo da je ovo sezona šljake.. ;)
                      Na betonu će Novak imati manje ovih mečeva za hospitalitas..
                      Nego spremi ti za večeras "lumperajku"..

                      Comment


                      • из твојих уста у божије уши...
                        sigpic

                        Comment


                        • Panchev
                          Kud spomene pivo,taman sam mislio pametan da budem,al eto,ne da mi se..

                          Evo ovde jos nekih prognoza...prilicno su odlucni.

                          http://www.tennis.com/articles/templ...18107&zoneid=9

                          Comment




                          • одлулчује кардио!
                            sigpic

                            Comment


                            • Posle svakog osvojenog turnira kažem to je to, ne mora nikad više ništa da osvoji u karijeri ja sam zadovoljna....A onda dođe ovako blizu pa se ponovo pojačaju želje - još samo ovaj, jer lepo bi bilo imati i ovog lepotana u kolekciji

                              Može - ubeđena sam, Želi - sigurno, Hoće - daće sve od sebe u to ne sumnjam

                              Olja ne moraš ništa da radiš kupićemo kolače za večeras
                              Piva imamo, žurka je spremna a Šampion samo neka bude ovakav i biće sve kako treba





                              sigpic

                              Comment


                              • Nadam se u 3 seta


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X