Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    Bojana, jos jednom li dodjes na Noletovu temu i pocnes da spamujes sa Federerom, dovescu ti armiju trolova na njegovu temu, pa se ti iskobeljaj sa njima. Ako mislis da si sposobna...
    E ako si mi rekao
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      E ako si mi rekao
      Obavestena si... Pametnom je jedna dosta.

      Comment


      • Originally posted by Vanja #66 View Post
        Obavestena si... Pametnom je jedna dosta.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • http://kapiten.rs/rec-kapitena/brejk...vaku-dokovicu/

          Tekst je odavde, sa sajta na kojem i ja radim i napisala ga je moja drugarica/koleginica.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • E, ovako je bilo u Pekingu na otvaranju, a sada će biti malo drugačije.



            Pogledajte video... kako su svi slatki... http://tennisopolis.com/profiles/blo...logPost:161219
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by draza View Post
              Zbog cega bi svaki naredni sampion iliti prvi na svetu morao da izgleda,ponasa se po njihovim sablonima...
              Naravno da ne treba, niti postoji kodeks koji bi to odredjivao. Medjutim, teniski svet je jako konzervativan i tesko prihvata promene narocito ako odstupaju od ustaljenih stereotipa koji su uz pomoc medija svesno pravljeni i to uglavnom oko sampiona. Pa tako se zna, odnosno veruje da sampion mora biti hladan, robotizovan, bez emocija sve do poslednjeg poena, mrkog pogleda, ne sme napraviti bilo kakav gaf ili se ne daj boze nasaliti u toku meca jer ce time pokazati da je samo covek, a to se nikako ne uklapa u sliku o sampionu koja je utisnuta u glave mnogih ljubitelja tenisa. Pocelo je to dosta ranije, a kulminaciju dozivelo za vreme Fedal ere.

              Najpre je dosao Roger, sampion izrazite elegancije, finih manira, gospodin koji nikada ne psuje, ne gundja sebi u bradu tokom meca, ne pokazuje emocije, uvek krasnoreciv prema protivniku... Stvoren je ideal prema kojem treba stremiti, vestacki napravljena harizma, kada je vec prirodno nije imao, i time odredjen model savrsenog sampiona koji su fanovi sa odusevljenjem prihvatili. Potom dolazi Nadal, gladijator, ratnik vatrenog duha sa fudbalskim nacinom proslave osvojenih poena i na prvi pogled cini se potpuno suprotan od Federera. Medjutim, iako su im karakteri i igra posve razliciti u osnovnim crtama oni su jako slicni. Ne pokazuju ni malo ljudskosti niti emocija na terenu. Razlike su iskoristene da se oda njih naprave dva pola, lice i nalicje, jing i jang, stvori epsko rivalstvo koje je samo sebi svrha i zbog kojeg tenis i postoji. Na terenu ljuti protivnici, van njega ja tabi serdare ti meni vojvodo. Teniski svet je podeljen, svako je zagrabio ono sto mu pripada, mesta za druge vise nije bilo. A i ko bi mogao da trazi nesto vise od toga?

              Onda dolazi Novak, koji je sve sto pomenuti nisu i nastao je problem kako ga ukalupiti. Previse strci, a usudio se da dirne u svetinju, upao je na privatnu Fedal zurku i napravio haos. Nije dostajan sampiona, ne krase ga osobine kao pomenuti dvojac. Previse pokazuje emocije, gestikulira, voli da se nasali, previse psuje, previse je... Covek. Taj period prihvatanja novog lica i novog karaktera u pocetku ide jako tesko, novine koje unosi razbijaju stvorene predrasude. Posle mitskog doba koje karakterisu heroji bez mane i straha dolazi period obicnih ljudi, sa svim njihovim vrlinama i manama i treba vremena da se ljudi na to naviknu. Medjutim, kako vreme prolazi teniski svet ga sve vise prihvata i sve je manje primedbi na njegovo ponasanje. Novak Djokovic, sampion iz neke druge price.
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Navrasove reči na zid..
                Oko teksta.. To je samo mišljenje jedne osobe.. Evo moje iskustvo sa posla.. Nijedan kolega ne gotivi Federera( ne poštuje ga koliko bi trebalo; npr. kao ja hehe).. Jednostavno se uvek podsećaju da ga Federer niije gotivio od početka.. I prst sa prošlog RG je presudio "u njihovu korist".. To je pre svega mišljenje Novakovih navijača ( koji ne prate tenis kao sport, nego isključivo Novaka ).. Sećam se da je Federer bio mišljenja da Novak neće biti br. 1 i sl.. Čovek pogrešio.. Zato mu Novak spašava meč lopte.. Od Mareja je očekivao sve i svašta.. Meni ništa od toga ne smeta.. To su veliki rivali i samo da ne počnu da se udaraju..

                Oljice: kako je Ana "omatorila".. Po meni Španovićka raskiva..

                I jedno pitanje: ima li na Fed fan pejdžu ovoliko priče o Novaku?!
                Uzdravlje

                Comment


                • Ovaj Noletov put na RG sličan je kao vaterpolistim na SP 2009 u Rimu. Svi znamo kako je tamo završilo i čuvena rečenica Ace Stojanović: " Teže, nema teže. Slađe, nije slađe". Znači Nole je po meni apsolutni favorit za osvajanje RG i Djokoslema. Sutra sa Fedexom šanse u 60:40 za Noleta, ali mislim da bi se to moglo sve završiti u četiri seta. A finale sa Rafom je samo po sebi veličanstveno i tu je sve otvoreno. Šanse 50:50, ali nadam se da će Nole pokazati zašto je No.1....
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                  Comment


                  • Originally posted by deki94 View Post
                    Znači Nole je po meni apsolutni favorit za osvajanje Djokoslema.
                    I meni! I meni!

                    Comment


                    • Originally posted by Panchev9 View Post
                      I jedno pitanje: ima li na Fed fan pejdžu ovoliko priče o Novaku?!
                      Uzdravlje
                      Jok, druze, Fed je jedinstven... On pa niko... ;)

                      Comment


                      • Originally posted by Panchev9 View Post
                        Navrasove reči na zid..
                        Oko teksta.. To je samo mišljenje jedne osobe.. Evo moje iskustvo sa posla.. Nijedan kolega ne gotivi Federera( ne poštuje ga koliko bi trebalo; npr. kao ja hehe).. Jednostavno se uvek podsećaju da ga Federer niije gotivio od početka.. I prst sa prošlog RG je presudio "u njihovu korist".. To je pre svega mišljenje Novakovih navijača ( koji ne prate tenis kao sport, nego isključivo Novaka ).. Sećam se da je Federer bio mišljenja da Novak neće biti br. 1 i sl.. Čovek pogrešio.. Zato mu Novak spašava meč lopte.. Od Mareja je očekivao sve i svašta.. Meni ništa od toga ne smeta.. To su veliki rivali i samo da ne počnu da se udaraju..

                        Oljice: kako je Ana "omatorila".. Po meni Španovićka raskiva..

                        I jedno pitanje: ima li na Fed fan pejdžu ovoliko priče o Novaku?!
                        Uzdravlje
                        Naravno da nema... skoro se nikad i ne spomene. Nema potrebe...

                        Comment


                        • Tesko vrlo tesko ce se naredni mec zavrsiti srecno po Novaka.

                          A srecno bi bilo - pobeda sutra, bez pretakanja na naredne dane. Retardirani ORGANIZATORI i reflektori...

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Naravno da nema... skoro se nikad i ne spomene. Nema potrebe...
                            Da je do potrebe , onda ne bi trebalo ni ovde..
                            Najveći deo vremena sam na fan page, tako da bi bilo lepo da ne moram da čitam o Federeru ili bilo kom drugom igraču..

                            Vanja#66: samo da ne bude kiše( vetra će biti kako god).. A onda če biti sve Ok..

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG
                              Ovo je tema iskljucivo za fanove, ko god bude dosao i provocirao dobice ban. To vazi za sve fan teme
                              a onda na našu fan stranicu dođe neko ko nije fan.. da nam po ko zna koji put objasni koliko je Goaterer veliki.. i kako ne postoji ni jedna stvar u kojoj on nije naj..
                              the same old story..

                              Originally posted by bojanaBG View Post
                              da se makar malo razume u tenis, znao bi da je Federer jedan od najopustenijih broja 1 u istoriji, moze da nadje koliko god hoce izjava drugih igraca...
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • Da preteraste, preteraste, ali dozvoljeno vam je. Bahatost nekima nikada nije manjkala u ophođenju sa drugima, a pogotovu ovde na Novakovoj fan strani.

                                To što se Fed pominje ovde je sasvim normalno iz vizure jednog vrhunskog sportiste, najboljeg na svetu i njegovog velikog protivnika, koji je to takođe bio.
                                To što, sa druge strane, vi fedovci kažete da se Novak kod vas ne pominje, nije da vam ne verujem, ali i to dovoljno govori.
                                A naš najbolji teniser za nas najbolji u svakom smislu, pa i u odnosu na ostale.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X