Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sara Ništa ne bih dodala.

    Samo nadam se da neću kolačima na TV... greota... mada ako onaj krene da skače, dohvatiću nešto čvršće bojim se... Nego idu OI...trebaće mi novi TV

    Miljane, važi... kako god.

    Last edited by miloolja; 05-06-12, 00:59.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • i jel prepoznaje neko ovu igru sa slike? deluje zanimljivo...
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Devojke spremaju kolace,a ja moram da se kuvam na poslu i to bas kad Novak igra i sreca sto Dreamy nije ovde njene kolace niko nije probao
        Olja posalji koi kolacic brzom postom
        Nole srecno sutra

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post




          Biće Parižanima sutra još hladnije.
          Ovo baš treba da ti bude dosadno pa da sediš uz ovo..
          Fudbal osim "pravog"(veliki i mali), još eventualno i "roštilj".. Sve ostalo je bezveze..

          Ajmo Novače ljudino po još jednu pobedu i ulazak u OSMO GS 1/2f za redom!!!
          A ako bude kiše, biće jaoooj..

          Comment


          • Tako je breeeeeeee nebitno je što smo svi jedva preživeli one 4 meč lopte bitno je

            Još samo 2, ideeeeemooo









            sigpic

            Comment


            • Kako cuka ripi svaki put kad vidi tu facu...

              Btw, 8-mi uzastopni put da je pobedio u 5. setu na Grand Slamu... ;)

              Vise volim Noleta od keve i caleta!!!

              Comment


              • Novače moje, imala sam u glavi početak posta koji je trebao da zvuči skroz drugačije od ovog.
                Bravo junače i samo da znaš da će jedino ovaj lepotan da izleči sve boljke koje me sada muče zbog ovih stresova i šokova.

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Dajte ljudi neki highlights da mogu opet da pogledam, al ovog puta bez preskakanja cuke
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Nole,Nole,Nole... Danas nemam komentar.



                    Yes Djo,no Jo...
                    Last edited by draza; 05-06-12, 20:36.

                    Comment


                    • NOVACE ALE ALE ^_^. Uf sto bih voleo da ode u finale i da se ovakav mec ponovi i u finalu i on konacno uzme taj RG .
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Evo sada kad malo hladnije glave premotavam mec mislim da ga treba podeliti na 3 dela.1.dok je sijalo sunce sve je za Novaka islo idealno,servis,duboke lopte,Conga nije znao sta ga je snaslo i to traje do polovine 2.seta kada pocinje lagana kisica i to pocinje 2.deo u kojem se Novak znajuci da se uslovi menjaju povlaci u defanzivu i Conga ulazi u svoj prepoznatljivi MOD sve mu ulazi ,cisti linije ,Novak kao na streljani sve podseca na mec sa Sepijem u prva 2 seta i to traje do 2 vezane mec lopte gde pocinje 3.deo meca Novak shvata da je na rubu ambisa ,i nije mu prvi putdaje svoj max.i spasava 4.mec lopte igrajuci hrabro,sampionski i na kkraju sve zavrsava tajbrekom gde je opet u zaostatku 4-2 i sve to preokrece u svoju korist neverovatnom mentalnom snagom i tu je prici kraj jer cak pola Satrijea napusta mec znajuci da je gotovo a Conga se izduvao kao balon.Velika pobeda kakvu mogu ostvariti samo istinski sampioni,sledi mec protiv Rogera ali o tom mecu za neki dan sad malo da uzivam u pobedi

                        Comment


                        • trebala bih da se izvinim Noletu što sam na momente sumnjala u njega..

                          nastavljamo niz- 2 LAPS TO GO..


                          NOVACHE
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Što volim našeg Šampiona kad je ovakav





                            sigpic

                            Comment


                            • Novak stigao i na ITF veceru da primi Champions Award

                              Comment

                              Working...
                              X