Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bog s tobom Vanja Nidje veze


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • ja se samo nadam da Noleta neće pozvati u onaj baksuzni sponzorski auto.. sećate se prosle godine?
      a juče se Kuznjecova vozila i izgubila..

      idemo Nole-3 LAPS TO GO..
      Originally posted by gokara
      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

      Comment


      • Originally posted by jagodica View Post
        ja se samo nadam da Noleta neće pozvati u onaj baksuzni sponzorski auto.. sećate se prosle godine?
        a juče se Kuznjecova vozila i izgubila..

        idemo Nole-3 LAPS TO GO..
        kako da se ne secamo toga prosle god samo da ga ne pozovu kad bude imao mec sa Congom(ne verujem da bi Vavrinka mogao da preokrene rez u svoju korist u 5 setu,ali da vidim i to cudo)
        Last edited by ledeni 80; 04-06-12, 07:39.

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post

          a
          inače
          štos tičem pecama od tenisu
          efti
          pa pogledaj ovu







          lutajući reporter tuta bugarin
          nežno šapće sneguljici
          dok patuljci ruju
          u rudnici

          Comment


          • Originally posted by Duka View Post
            Bog s tobom Vanja Nidje veze
            Problem? Ne kontam kako vam ne lice, ko jaje jajetu su...

            Ne vidi se, ali Mr. Bean je u toj sceni takodje gurnuo ruku u dzep...

            Comment


            • Kao vanserijski poznavalac tenisa, Mats je dao jos jedno interesantno objasnjenje sinoc. Naime, prilicno je ocigledno, barem meni, da Novak ima vise problema da uhvati ritam na sljaci nego na hardu. A slozicemo se da je Novak najbolji kad je u punom ritmu. To je ono sto ga cini ekstra.

              Dakle po Matsu, posto su uslovi na hardu vise predvidljivi, u prvom redu zbog jednolikosti podloge i odskoka, Novak obicno udje u fazu kad dvadesetak minuta pogadja sve. I onda je jednostavno nepobjediv. Na sljaci je Novaku puno teze da udje u takav ritam. Otud vise gresaka i manje konsistentnosti. Naravno prica se o prosijeku. Novakov najbolji dan na sljaci je sigurno bolji od najgoreg dana na hardu.

              Comment


              • Uh kakavo ludilo od meca.Imali smo dve stvari za potvrditi.Prva je ta da se ovim ishodom meca pokazalo zasto Sepi nije bolje rangiran teniser tj.medju prvih 10,i zasto je Novak prvi na svetu i to pokazuje na razlicite nacine.Svaka cast,kapa dole.Dodao je Mats jos par pozitivnih stavki za Novaka,a pogotovo je bio inpresioniran njegovom hladnokrvnoscu i svesnosti svoje moci,a i nadmoci nad svojim protivnikom,da je u odredjenom trenutku meca rekao:danas ce mi biti potrebno 5 setova da savladam onog prekoputa mreze,i to na kraju i uradi.Ponekad izgleda nestvarno.

                Last edited by draza; 04-06-12, 14:17.

                Comment


                • Moguće ove godine i Brazil..Sa Gugom..

                  http://www.mozzartsport.com/vesti/ra...-malu-marakanu

                  Comment


                  • Lepo, lepo... Nije da su iz iste skole, ali sta skodi, malo para, malo latinki (mada ce Jelena biti tu da nadgleda ), dobar fudbal, zezancija... I sto je najvaznije - leto zimi!

                    Comment


                    • To ce biti ekstra , dvojica od cetvorice mojih omiljenih teniskih igraca jedan protiv drugog
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment




                      • Znam da ću igrati protiv izuzetno kvalitetnog protivnika. Conga je igrač za velike mečeve. Voli veliku scenu, pritisak i sve što uz to ide. U četvrtfinalu nema više velikih favorita. Žo je ljubimac domaće publike. Francuz je, a svi znamo kako Francuzi igraju na Rolan Garosu. Imaće, svakako, veliku podršku.Trenutno najviše razmišljam o svojoj igri. Na treningu ću pokušati da radim na nekim stvarima koje nisu funkcionisale protiv Sepija. Siguran sam da ću se bolje probuditi i da ću ako želim da pobedim pružiti mnogo bolju igru
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Sutra cemo videti 1.od3 (nadam se);)meca gde ocekujem podizanje kvaliteta igre a pre svega na psiholoskom planu da pokupi negativnu energiju sa tribina i to pretvori u ono najbolje da savlada nama dragog rivala na GS(posebno onog 1.) naravno zna se da put preko Conge umnogome zavisi od Novakovog riterna i kako on bude funkcionisao,zasad ga jos nismo videli u najboljem svetlu ali realno nije bilo ni potrebe,po svemu sudeci bice slicni vremenski uslovi kao protiv Sepija i verujem da je prevazisao problem sa odskokom loptice jer je teren ustvari bio vlazan i tvrdji a Novakovi udarci sa dosta spina pripremajuci se verovatno za nizi odskok bar sam ja to tako videoali protiv Conge bice to drugi tip meca ,paljevina ce da tuce iz forhenda kad god je to moguce CC dijagonale ali to Novak zna i verujem da ce ga bekhend paralelama unistavati,a ako pokusa servis volej tu je pasing pod noge ,oprobani recepti;)verujem da ce Satrije biti krcat a publika napaljena a znamo kako onda leti nas Sokokad je sam protiv svih.

                          Comment




                          • Had a relaxing evening with my team. It's quite cold here in Paris.Whoever comes tomorrow, better bring a jacket
                            Biće Parižanima sutra još hladnije.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Olja sutra ti tvoje cuvene kolace, ja cu isto nesto dobaviti pa da idemo zajedno kroz jos jednu borbu.
                              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                              Comment


                              • Olja nisi celo Nole
                                Bonsoir! Proveo sam mirno vece sa timom igrajuci jednu vrlo zanimljivu igru (jel neko ikada igrao?) Sada sam spreman za spavanje. Hladno je ovde u Parizu, ko dolazi sutra bolje nek ponese jaknu. Igram drugi mec od 2pm. Kazu kisa ce, ali ja ne verujem - pa vreme je za tenis
                                http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X