Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ga napokon taj famozni RG.Bilo je vreme da vec pocne,majku mu.Mislim da se na prstima moze nabrojati kada su glavni favoriti bili ovako motivisani za osvajanje titule.Pa da vidimo da li je ovaj nas samuraj cuvao ono najbolje za pisanje istorije.Srce mi kaze da jeste,ali glava kaze...mnogo bi lakse bilo da se osvojio Rim.U svakom slucaju forma je blizu proslogodisnjem nivou,ali jos to nije ono sto je potrebno da bi se savladao raspolozeni Rafa.Sest meceva je do finala i tu je sansa da se koriguju stvari i podigne samopouzdanje...pogotovo taj sesti mec je od velikog znacaja...sto zbog proslogodisnjeg poraza,a i prekoputa ce najverovatnije biti Fed,pa treba li vece motivacije.Srecno.



    Last edited by draza; 27-05-12, 22:12.

    Comment


    • Nole
      Jeste li spremni za sutra?! Ja sam spreman i uzbuđen što ponovo igram na Rolan Garosu! Čestitam Janku, Viktoru, Nenadu i Mikiju na sjajnim rezultatima i Miloradu Čaviću na osvojenom Evropskom zlatu u Debrecinu! Divan sportski vikend za moju zemlju, divan vikend za mene! Bravo momci! Vidimo se sutra
      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

      Comment


      • Danas je taj dan..
        Početak trijumfalnog pohoda..

        Comment


        • Danas pocinju potencijano najvaznijih 105 dana Novakove karijere od pocetka RG do kraja USO. Znam da mu je cilj samo jedan - Zlatni Slem. To je najvisi cilj u tenisu! Jako se tesko ostvaruje. Novak treba da osvoji RG, Uimbldon, Olimpijadu i USO.

          Prva prepreka je najteza. Ne samo zato sto je kralj sljake na putu, nego i zato sto bi sa RG-om imao 4 uzastopna slema. Pa je RG na odredjeni nacin je i zadnja prepreka. GS-ovi ne bi bili u istoj godini ali svejedno i to bi bio strasan podvig. Ne bi bio 'pravi' Gren Slem ali bi bio 'obicni'.

          Ne vjerujem da ce Novak uspjeti da osvoji Zlatni slem ali neka da sve od sebe pa sto bude.

          Sretno Nole!
          Last edited by NI; 29-05-12, 11:58.

          Comment


          • Srecno kralju nas!Pregaziti raficu,navodnog kralja sljake..i uci u istoriju!jeste on bio nedodirljiv,ali zvati se i dalje kraljem sljake je odvratno i potpuno pogresno!;) Novak je najbolji teniser na svijetu,najkorektniji sportista ikada i to se mora nagraditi i isplatiti odnosno zaokruziti zlatnim slemom!Srecno brate!


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Sasvim dobro za početak..
              "Box" je i dalje ST?!

              Comment


              • Rutinski, stabilno, lagano... Ukratko - odlicno!

                Fine nove patike, nadam se da ce krenuti malo da "osvaja" internacionalu time sto nece prenaglasava patriotizam vise nego zastavicom. Oprema super, nenametljiva i ne landara na sve strane (kao Adi sorcevi )... Samo cekam da inkorporiraju negde novi logo.

                Comment


                • Meni se čini da ima logo na lijevom rukavu, ali se nekako slabo vidi, a možda mi se i priviđa
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne znam za vas,ali se meni mnogo svidelo kako je Novak igrao prvi mec.OK imao par kikseva tu i tamo ali moram da pohvalim izvrsno serviranje Staracea koji me je odusevi i sa igrom u polju.Udarci su bili tako jaki i kvalitetni da je bio jedan od boljih meceva prvog kola.Oprema je super,iz dve boje jednostavo i elegantno.Sve u svemu odlicna igra za prvi mec 40 vinera i 19 neiznudjenih je odlicno.Kavic sledeci protivnik i nije nimalo naivan,odlican je na sljaci.Novak ce mnogo lakse da vraca njegove serve jer je Potitov servis odlican.Bice malo borbe sa osnovne linije i to je sve....POzzz svima :-)))))

                    Comment


                    • Meni se cini da se vidi logo na ovoj slici.
                      logo.jpg

                      Comment


                      • Dobar početak našeg Šampiona, idemo korak po korak do titule

                        Meni baš nedostaje Tacchini mada mi je ovaj šorts baš onako po meri











                        sigpic

                        Comment


                        • NI je sve lepo rekao u ovom uvodnom danu i prvom u nizu veoma značajnog ciklusa, te da se ne ponavljam... mogu samo kratak osvrt na današnji meč.

                          Pored lepih, novih patika, koje sam odmah uočila (neko od komentatora reče... ne mogu da tvrdim koji, jer mi ni Boškovićevo komentarisanje, pogotovu, pa ni sa ES baš ne odgovara, te sam šetala tamo-vamo...kako mu je to najbolji par patika do sada...Panchev9 se sigurno ne bi složio sa ovom konstatacijom ), u novom kompletu (odlična kombinacija belo-teget sa diskretnim crvenim detaljima ), novog sponzora opreme, ka novom trofeju...ma ihaaaa... biće ovo veoma lep period.
                          Prvi meč, protivnik, naravno, igrao kao da je 5. a ne tamo neki i dobro je što je tako. Odmah malo jači trening, nema opuštanja, moraju nišanske sprave da se podese i štošta popravi (sitno je sve to), tako da sam i više nego zadovoljna.

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Danas pocinju potencijano najvaznijih 104 dana Novakove karijere od pocetka RG do kraja USO. Znam da mu je cilj samo jedan - Zlatni Slem. To je najvisi cilj u tenisu! Jako se tesko ostvaruje. Novak treba da osvoji RG, Uimbldon, Olimpijadu i USO. Prva prepreka je najteza. Ne samo zato sto je kralj sljake na putu, nego i zato sto bi sa RG-om imao 4 uzastopna slema. Pa je RG na odredjeni nacin je i zadnja prepreka. GS-ovi bi bili u istoj godini ali svejedno i to bi bio strasan podvig. Ne vjerujem da ce Novak uspjeti da osvoji Zlatni slem ali neka da sve od sebe pa sto bude.

                            Sretno Nole!

                            Ne znam sad da li sam te shvatio pogrešno ili ne, ali za Golden Slam mu treba još RG i OI, sve ostalo ima, znači da mu je RG 1 od 2 prepreke do tog cilja. Nisam gledao današnji meč, vidim da ste uglavnom svi zadovoljni, vjerovaću vam

                            Comment


                            • Moram pohvaliti novu opremu, po meni ST je bio ocajan, mislio sam i za ovu da je isto to, ali sam se prevario Boja je izvadila situaciju
                              A u ovim patikama trenira jos od Madrida, ali danas je odigrao prvi mec u njima.
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment

                              Working...
                              X