Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Logo.. pa jeste jednostavan, ali jednostavnost i jeste savršenstvo ukusa.
    Ko te je to slagao? Salim se, ali nije jednostavno isto u 1960toj i 2012 ;) Meni se ni ST isto uglavnom nije svidjao, nekad manje, nekad vise, ali retko kad da mi se bas svidelo, a i ne vodim se tom politikom "dobro je ima i gore" ali mi se ova trenerka npr bas svidela na Bojaninoj slici, i bas mi se svidja ta kombinacija sa maslinasto zelenom (tamno teget, svetlo siva, bela i maslinasta)
    IMG_3427.jpg
    Last edited by altlosta; 23-05-12, 14:22.

    Comment


    • Originally posted by altlosta View Post
      Meni je logo tu najmanji problem jednostavno preozbiljno, dedasto, prevazidjeno, outdated.. nista strasno ruzno, ali skroz nezanimljivo i nemladalacko ali kao sto neko rece, najmanje je bitno kako ce se obuci
      Da bi bio pravi deda, morao bi da obuce dzemper ispod trenerke...

      Samo se nadam da nocni kompleti nece ukljucivati i crne carape, jer ama bas nikao ne idu sa patikama koje nosi...

      Comment


      • @ Olja
        Sta znaci ovo? O ukusima se ne raspravlja?
        Ili da ja nemam dobar ukus?
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Pa sto se odijela ne mijenjaju? Kao i prije 40 godina tako i danas. I to nose ljudi sa stilom. Ne treba praviti klovna od sebe. Sjecamo se svi ocajnih Novakovih oprema u Adidasu. Sjecamo se one odvratne maslinasto zelene, kad su ga dizali na sprdnju svi. Sjecamo se i onih narandzastih, pa kad je Verdasco nosio leoparda. ST takve ispade nije imao. I nekako su bili svilenkasti, padali lijepo, pravi gospodski materijal. Ovo mu bas fino pada i bas je lijepo za vidjet'. Jednostavno, a lijepo. Ne moze bolja kombinacija.
          Sad bi trebalo da se glupira i da po 10 boja stavlja na opreme. Bijela, svi bi mi nosili bijele. Ocekivao sam i sad neke kerefeke ali ih srecom nema.
          Inace od RGa vec, bar tako pise u saopstenju UniQloa, ovo ce da nosi na RG
          sigpic

          Comment


          • Da ne pricam kakav mu je soko bio u Adidasu. Pa najgori moguci materijal, kao da su se sprdali sa njim. Izgledalo je kao neki trag od gume. Ovi samo logo da promijene i da budu sto vise jednostavni i super.
            sigpic

            Comment


            • Ljudi pa za te para dao bi da me j.b. citav stadion.
              Nemoj, bice guzva.
              Neka imam ja vremena.

              -----------------
              U profi sportu kratko i jasno svako nosi ono sto mu odgovara ili koliko mu plate. Amin
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                @ Olja
                Sta znaci ovo? O ukusima se ne raspravlja?
                Ili da ja nemam dobar ukus?
                Pa po onome što si napisao i jedno i drugo
                Šalim se.
                O ukusima se ne raspravlja. Mogu da kažem da li se meni nešto sviđa ili ne, ali da pobijam tuđe zamerke i pohvale... a ne, ne.

                Jedino mi je važno da je šorc uži i duži (samo da nisu one odvratne široke gaće koje mnogi nose) i volim što je polo-majca...sve ostalo kako šampion izvoljeva.
                A ono, doduše belo-crveno (nije obrnuto), mom oku baš prija.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Odela ista, koji vic. Pa nikad nisu ista, i sve sto se cini da je ponovo doslo u modu uvek je nesto promenjeno, adaptirano. Najbolje da vodeci svetski dizajneri izbacuju ista odela svake godine, to mozda nije primetno i treba znati skontati dobro odelo, ali def se menjaju, pogotovo krojevi. Sa adidasom je tek imao ispada, ali oni znaju napraviti i bas dobre stvari, Tsongina sad za RG nije losa, za OI su im dobre, imaju lepe zenske haljine.. Stvarno se ne vodim time, dobro je kako je moglo biti..

                  Comment


                  • Mnogo me bre zabole sta ce da nosi on je najbolji i najlepsi kako god se obukao Ako treba ja cu kod Kineza da mu kupim onaj najgori sinteticki sorc a Boga mi i majcu samo neka dobija i uziva u novim uspesima Neko nema 'leba da jede a sad cu da vodim raspravu o tome koja mu je oprema bolja Pa nije on blesav da ne zna sta radi.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Pa po onome što si napisao i jedno i drugo
                      Šalim se.
                      O ukusima se ne raspravlja. Mogu da kažem da li se meni nešto sviđa ili ne, ali da pobijam tuđe zamerke i pohvale... a ne, ne.

                      Jedino mi je važno da je šorc uži i duži (samo da nisu one odvratne široke gaće koje mnogi nose) i volim što je polo-majca...sve ostalo kako šampion izvoljeva.
                      A ono, doduše belo-crveno (nije obrnuto), mom oku baš prija.
                      A nisam to mislioo
                      Postujem tudje misljenje. Meni licno se ne svidja, ostalima se svidja i to je to.
                      Eto, slazem se za sorc, bas zbog toga sto je uzi, jer ja ne volim siroke
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • @Condition, naravno da si u pravu, bitno je da se on dobro oseca u njoj, ne valja ono ako je dobro preneseno sto je rekao da mu nije odgovarao kvalitet STa. Ovo je manje vise samo nebitna diskusija kome se sta svidja, sigurno se nikad ne bi svima sve svidelo, tako da je u sustini stvarno nevazno sta ce nositi, ako ce dobro da igra

                        Comment


                        • Ja o krojevima nista ne znam niti me to zanima, moze samo nesto da mi se svidi ili ne. Ali kad vidim ovako laicki pa i ne vidim neku razliku izmedju onih nekad i sad. Ponavljam ja sam laik. Karirana, prugasta i slicna su mi preruzna, to nikad sebi ne bih dozvolio da obucem. Murray je pretprosle godine imao kao Lendl svojevremeno, pa nisu ni tada bili bas preozbiljni kao sto se moglo vidjet', to nije bilo lijepo ni tada, a ni sada, bar su komentari bili prilicno losi.
                          Svakako bolje ovako nego da kombinuje deset boja i da prave budalu od njega.
                          Za Tsongu je ovih dana drugi naziv papagaj, eto koliko su njegove dobre
                          sigpic

                          Comment


                          • Imao je najljepsu opremu, a onda je otisao u Adidas





                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Nadam se da je ovo za RG, uopste nije lose. Da se sto pitam svi bi nosili uglavnom bijele, ovo je bijeli sport. Samo je logo preruzan

                              Dobra mu je ova kombinacija, jednostavna i nema nikakvih zmajeva i kojekakvih cuda.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                                Ili da ja nemam dobar ukus?
                                Ti?? Ni slucajno nije to mislila, pa to bi bila uvreda i za mene

                                Comment

                                Working...
                                X