Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A evo i cijeli meč

    sigpic

    Comment


    • Sad nesto racunam,ispravite me ako gresim,ali mislim da ne...Nole je jucerasnjom pobedom obezbedio prvo mesto do Wimledona.Ako ne osvoji vise nista do tada,imace 11080,Rafa ako danas pobedi(a nece),pa na RG i Hale-u,imace 10265..Fed ako osvoji RG i Hale,bice na 10840.To upravo znaci da ce Nole sigurno biti NO1 52 uzastopne nedelje sto ga stavlja na isto mesto na kom je Agasi.Mekenro ima 58,Nadal 56,Borg 46...Malo li je..

      Comment


      • Nadal 102, koliko se secam...

        Mislim da si dobro izracunao, a necu da Lajkujem jer si Rafu osakatio!

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Nadal 102, koliko se secam...

          Mislim da si dobro izracunao, a necu da Lajkujem jer si Rafu osakatio!
          Moraces...Uzastopne druze,uzastopne...

          Comment


          • Originally posted by draza View Post
            Moraces...Uzastopne druze,uzastopne...
            Numem! Numem, pa to ti je, numem da citam...

            Comment


            • Nole od pre neki dan

              Comment


              • Zbog posla nisam bio u mogućnosti da pratim ceo meč 1/2f između Novaka i Feda..
                Posle odgledanog snimka, mogu samo da kažem da je Novak vrhunski odradio meč..
                Finale sa Nadalom.. Ako me nešto demotiviše, to su ova odlaganja zbog kiše.. Nikad to sutašnje finale koje će se nastavljati ko zna koliko puta, ne može biti na tom nivou kao da je bilo večeras kao kruna dobre igre dva igrača tokom nedelje.. Protiv vremena se ne može..
                Bilo bi lepo da Novak bude u elementu..
                A onda sledi glavna stvar ove godine .. RG MOMENTUM !!!

                Comment


                • "Novak Djokovic: The GQ most stylish player"




                  Danas sam verovatno postavila rekord na forumu u postavljanju slika, na raznim temama. Alal mi ćufte!!
                  Last edited by miloolja; 20-05-12, 23:56.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ah. RG momentum . Voleo bih da Nole osvoji RG. To bi bilo savrseno . Ali Nadal nece tek tako izgubiti taj trofej. Nole ce morati da igra vrhunski tenis. Sledi period gde ce on morati da se bori za tri najvaznija trofeja u njegovoj karijeri. RG WB i olimpijada .
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • miloolja
                      Alal Ti i prijatno!
                      Od "viška" slika glava ne boli.. "Boli" od jednog drugog "Viška", ali ajde de nema veze..

                      Bonomo
                      Novak je za to spreman(godinama)..A da li će i ispuniti, to ćemo da vidimo..
                      RG: svaka čast ako neko može da mu "ugrozi" 3 seta..

                      Comment


                      • Znam ja da je on spreman . Ali ove sezone je imao i uspone i padove. Ali znajuci naseg Noleta znam da ce biti najbolji kada je to najpotrebnije .
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Originally posted by Bonomo View Post
                          Znam ja da je on spreman . Ali ove sezone je imao i uspone i padove. Ali znajuci naseg Noleta znam da ce biti najbolji kada je to najpotrebnije .
                          Imaš dobar poster, ali da napišem koju.. Očekujem da i na ovim OI ima tako lepu sliku..
                          Novak i "padovi" u 2012g.....
                          Osvojio je AO, igrao polufinale Dubaija(već sam rekao o tome "porke"), Isner ga dobio u 1/2f IW( nije više ponovio takav dan), osvojio Majami, imao neverovatnu nedelju u Monaku( privatna stvar ) i dobio ga Janko u Madridu( gde se nije dobro osećao i gde ga nečemo više viđati)..
                          I sada došao do finala Rima..
                          Za moje kriterijume predobra sezona..
                          Jedina žal ostaje za situaciju koja se izdešavala u MC.. Ide život dalje.. Ostali rezultati su odlični..
                          Biće Novak natempiran za RG.. A ako Bog da i sreće, biće ludnica..

                          I na kraju parola: S' verom u Novaka , za Kralja i otadžbinu! Ili "civilnija" varijanta: S' verom u Boga, za Novaka i otadžbinu!

                          Comment


                          • Nole necu da te kritikujem,necu da te psujem,necu da se ljutim samo cu raci bravo i opet bravo za proslost i buducnost.
                            Posle prve recenice dozvolicu sebi samo da kazem da je Rafa danas apsolutno bio bolji.
                            Nole moras pronaci put ka jos boljoj formi...
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Max form at RG for sure, vise ni ne sumnjam u to. Njega sada zanimaju samo Majori.
                              Ogroman napredak u odnosu na pocetak nedelje, gotovo nezamisliv.
                              Ovaj poraz je dobar poraz ma kako god to zvucalo, bice motivisaniji da ga pobedi sledeci put i gledacemo sigurno sjajan tenis.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Da se razumemo,
                                kada bi neko sad ponudio da potpišem ugovor po kome Novak dobija sve mečeve u narednih pet godina, rekla bih "ne, hvala"...

                                Jer čemu onda sve to? Pobede ne mogu biti slatke, ako ne osetiš gorčinu poraza.
                                I da si sam na svetu, da li bi u bilo čemu bio najbolji?
                                Ne, jer važni su oni uz koje se boriš, oni na čijim ramenima se uzdižeš, oni iz čijih udaraca učiš. Ništa nije bolje od kvalitetnog rivala!
                                Živimo u eri mnogih izuzetnih tenisera i tri vanserijska. A svaki od njih trojice postao je to što jeste dobrim delom zbog ona druga dva.
                                Izgubiti meč od nekog prosečnog tenisera je kiks. Izgubiti od vrhunskog je škola. I to je dobro.

                                Treba osetiti i poraz nekad. I izvući iz toga korist. A Nole to ume.
                                Ja ne brinem za njega. Uživam.
                                Ne samo u njegovim izuzetnim karakteristikama, uživam i u svemu drugom što ga čini takvim kakav jeste.
                                Volim njegove trapave voleje i dropšotove kojima nam kida živce,volim blesave uglove koje pogadja,
                                volim ga i kad se nervira i kad mu se sve vidi na licu,
                                volim što ume, brate, da polomi reket, volim i kad se prodere i kad opsuje, sočno, srpski...Jer sve to je ono što ga čini čovekom.

                                A ja sam strašno srećna što živim u vreme tog čoveka.
                                Jer kad budem stara, ne želim da se sećam ni Borisa ni Tome, pamtiću samo da su ovo bila Novakova vremena.

                                Comment

                                Working...
                                X