Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    Ja sam gledao kako je opusten,nemogu zamislit nadala i federera onako................

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      Koja emisija i gde ??
      Mozda ce biti reprize :-\

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        [quote author=angelnfs4 link=topic=478.msg40048#msg40048 date=1228311735]
        Koja emisija i gde ??
        Mozda ce biti reprize :-\
        [/quote]

        Sumnjam, to je neki show sto vodi onaj ciko iz grupe flamingosi..... ;D

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          [quote author=fc nadal link=topic=478.msg40049#msg40049 date=1228311883]
          [quote author=angelnfs4 link=topic=478.msg40048#msg40048 date=1228311735]
          Koja emisija i gde ??
          Mozda ce biti reprize :-\
          [/quote]

          Sumnjam, to je neki show sto vodi onaj ciko iz grupe flamingosi..... ;D
          [/quote]

          da,mislim da nema reprize ali mozda se pojavi na you tube ili negde vec...

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            Imam jedno pitanje u vezi bodovanja-ako npr djokovic osvoji australian open hoce li on dobiti 1000 bodova.............. ???

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              e ja bio juce u emisiji u amig show...bio sam jedan metar od ognjena amidzica i dva metra od noleta ;D ...bio sam u prvom redu ali nisu kamere prikazivale cesto publiku sa bocne strane ali su me svakako videli na tv-u...bilo je bas amazing...evo slke sa noletom...ja sam onaj gore levo ;D
              http://img505.imageshack.us/my.php?i...mg6102akw0.jpg

              "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                "Ma ne volim ni jednog, ni drugog..." E volim kad je iskren

                Novak dobro igra
                Rafa u haljini ??? Mis Venecuele ? Blesa jedna

                Snimak je haos, hvala na linkovima PAT
                Nadam se da ce biti jos delova

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  idemo nole.daj boze da bude no1

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    Mislim da Novak nece ni pokusati u Brizbejnu da postane #2

                    Logicnije bi bilo da namerno ostane na #3 za AO jer bi kao 2. nosilac u SF morao da dobije ili Feda ili Murr. koji su na HC odlicni.
                    Lakse bi mu bilo da odbrani titulu ako bi imao varijantu Fed ili Rafa za SF :-\
                    (Sem ako Rafa nije naprasno postao najbolji na HC za vreme pauze (nije da to ne bih volela, ali ne verujem :-[ )

                    Eto ... tako da ja ocekujem ranije Novakovo ispadanje u Brizbejnu iz gore navedenih razloga, ne zbog forme :-[


                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      Ih sto nisam otisla u kladionicu. > ;D

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        uuuu.sta bi sa dokerom?????zao mi je sto nisam gledao mec.........

                        Comment


                        • [/quote]

                          izgleda da se tvoj post pokazao istinitim

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            djoka ofuco mathieu..cetitam novaku na prvoj pobjedi........... ;) jedva cekam mec protiv ancica............ ;) ;)

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              [quote author=fc nadal link=topic=478.msg44197#msg44197 date=1231936754]
                              djoka ofuco mathieu..cetitam novaku na prvoj pobjedi........... ;) jedva cekam mec protiv ancica............ ;) ;)
                              [/quote]

                              To Matjea je ofucao i Verdasko nedavno,u mnogo je losoj formi.Samo da se Nole potpuno skoncentrise na AO. ;)

                              Comment

                              Working...
                              X