Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma svi smo ponosni na Novaka,samo sto je izasao protiv Dolga uradio je masu.Dobio je taj mec i jos dva nakon toga,to je ogromna stvar za nekog kome tenis u tom trenutku nije ni na kraj pameti i ne moze biti.
    Najtezi turnir za Novaka u karijeri i odlicno se izborio,jos jednom pokazao koliko je mentalno jak.
    sigpic

    Comment


    • Ne samo ponosna na njega... nego... stvarno nemam adekvatnu reč, a da ne ispadnem frik
      Evo jedne situacije, koje ću se sigurno dugo sećati....
      Čitala sam pre nekog vremena, možda 10ak dana, dnevne jedne novine, gde su sportske rubrike na poslednjim stranama. I uvek čitam od pozadi, a izuzetno pređem na neke sledeće teme.
      Ovoga puta krenula sam od naslovne, ne znam zašto, ali koliko se sećam, bila je gomila nekog sran.a kod nas i oko nas. I tako listam, uglavnom čitam naslove, po neki podnaslov, možda neku rečenicu tu i tamo i sve vreme mučan, čudan osećaj, negativan... ma grozno. Pa i u sportski vestima sve neke gluposti i onda, odjednom, neočekivano... pretposlednje dve strane, tekst o Vajdi i Novaku. Taj osećaj olakšanja, pa i sreće, koji je izazvao njegov lik i ime, koji mi ni jedan trenutak u životu nije učinio mučnim (ona nerviranja zaboravim brzo ), koji izaziva čiste... e da možda prava asocijacija... čiste emocije... Kako mi je to sve tog trenutka bilo čudno i neobično ...dugo sam o tome razmišljala...
      A ima nepunih 25 godina.
      Last edited by miloolja; 22-04-12, 23:39.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        A sad reagujes, a kad neki ovde pljuju odredjene igrace i navijace istih, onda kuliras
        Cemu ovo?

        'Ajmo realno, cemu ovo?

        Cemu ovo od admina? Nema potrebe za tim... maja je krenula sa pricom koja apsolutno nikakve veze nema sa Noletom, ja sam krenuo i zaustavio se na jednom paragrafu. Svi koji su "pokrenuli" (iako je to vise bilo konstatovanje) tu pricu su ovde duze vremena i potpuno su upoznati sa situacijom... Zar nije vredjanje inteligencije kad se sad majabl pojavi i podseti na to? Zasto ne bi moglo tako da se posmatra? Da je u pitanju neko nov, OK, mada sam siguran da bi mnogo ljudi Novakovaca pre nje to napomenulo...

        I evo, spamuje se... Zeljeni efekat? Ne bih rekao...

        Comment


        • Samo ti nastavi da se pravis lud i naivan i nevin u celoj prici, necu da ti pruzim to zadovoljstvo da ulazim sa tobom u raspravu.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by majabl View Post
            Uuu, opet zanimljiva diskusija, koja se ponavlja svakog mjeseca.

            Prvo, nisu svi ovdje iz Srbije... ;)
            Drugo, za koga bi vi koji pratite npr F1 navijali kad bi se pojavo neki decko iz Srbije i postao uspjesan? I koji vam je uz to jos antipatican? Prestali bi odjednom navijati za one za koje navijate godinama samo zato sto je taj neko iz Srbije?
            I trece, je l' vi na Evroviziji navijate za Srbiju, pa sve i da je Dara Bubamara predstavlja?
            Ne znam da li se ovaj post delom odnosi na mene ali znam da sam vise puta naglasavao ,,Srbi''
            Ok je navijati za bio koga i sve ja to postujem ali mi je apsurd ako u medjusobnom duelu Novaka i Mareja (bilo koji drugi igrac) navijam protiv coveka iz svoje zemlje. To je moj licni stav koji je za mene ispravan i za koji smatram da je zdravo razmisljanje (to neko moze da prihvati a neko razmislja na svoj nacin sto je naravno ok)
            Da, navijao bih za Daru Bubamaru na Eurosongu ako je moj narod nju izabrao i ona predstavlja Srbiju. Glup je primer al' ajde Sigurno ne bih navijao za Azerbejdzan.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Samo ti nastavi da se pravis lud i naivan i nevin u celoj prici, necu da ti pruzim to zadovoljstvo da ulazim sa tobom u raspravu.
              Jao, NE!!! Moj zivot gubi smisao... AAAAAAA!!!

              Fore iz obdanista Bokice... Odgovaras preko reputacije. Mojne tako, nasi smo...
              Last edited by Vanja #66; 22-04-12, 17:53.

              Comment


              • ma kao sto kaze Miloolja i jos par njih da treba biti prezadovoljan igrama koju je nas Novak pruzio nakon sto je primio tuznu vest o smrti osobe koju je veoma postovao i voleo,a svi mi dobro znamo kad bi se nasli na Noletom mestu da bi bili uzasni na terenu,ali on je dokazao svima nam koliko je mentalno i psihicki napredovao,a ovo sto je izgubio finale ok desilo se idemo dalje ima prilike za revans

                Comment


                • Ovaj, sumnjam da bih Novak i ovako uzeo Monte Karlo, ipak je ovaj nenormalan tu i to je dokazao, cak i da nije ovih skorasnjih dogadjaja.

                  Ali jedno je sigurno, pored svih problema covek (Nole) dodje do finala, respect.

                  Comment


                  • Eto ti sad nevolje..Kazem lakse malo,bice fight-a,ali dzabe...Ja bih navijao za Daru-Bubamaru,ali samo,ako peva "kosava sa Dunava" i pod uslovom da je bradonja bubnjar tu...



                    Izgleda da Novaku treba jedan ovakav poraz da bi ponovo krenuo da maltretira Rafu.Ako ce to da radi svaki osmi put,nemam nista protiv..

                    Pozitivna stvar iz svega ovoga je da su sad skinuti svi pritisci.Oreol nepobedivosti vise nije pristan,kao i Rafin niz.Sad moze to hladne glave..
                    Last edited by draza; 22-04-12, 19:28.

                    Comment


                    • Djokovic Interview (Monte-Carlo Final) http://www.tennistv.com/video/clip/1973326 Emisija je fantasticna,ali cela traje negde oko 40 min ili vise.Ako neko nadje neka postavi obavezno,ja sam malo zakasnio gledao sam negde oko 30 min
                      Last edited by MiljanVR; 22-04-12, 19:31.
                      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                      Comment


                      • Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • Originally posted by majabl View Post
                          Uuu, opet zanimljiva diskusija, koja se ponavlja svakog mjeseca.

                          Prvo, nisu svi ovdje iz Srbije... ;)
                          Drugo, za koga bi vi koji pratite npr F1 navijali kad bi se pojavo neki decko iz Srbije i postao uspjesan? I koji vam je uz to jos antipatican? Prestali bi odjednom navijati za one za koje navijate godinama samo zato sto je taj neko iz Srbije?
                          I trece, je l' vi na Evroviziji navijate za Srbiju, pa sve i da je Dara Bubamara predstavlja?
                          Majo i ti se ponavljaš.. svaki put se potrudis da nam ponovo objasnis kako nisu svi iz Srbije.. itd.. itd
                          ni to nije preterano zanimljivo..

                          a Nole šarmirao i princezu..
                          ma čudo je on..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Evo ko hoce da pogleda.

                            Last edited by draza; 22-04-12, 21:52.

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • ma svaka cast noletu
                                on ovim turnirom nista nije izgubio vec je dobio
                                jer prosle sezone nije igrao ovde

                                Comment

                                Working...
                                X