Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Još Nadal i sutra spektakl u najavi.. Ako ne bude vetra..
    Čestitke Novaku i timu na još jednom finalu..

    Comment


    • Au kako težak turnir za gledanje, emotivno, sigurno jedan od najtežih ;)

      Kapa dole za sve što je uradio i čestitke za još jedno masters finale

      Svaka čast majstore!



      Last edited by milicica; 21-04-12, 15:40. Reason: ssmile
      sigpic

      Comment


      • Auu Rafa,sta da ti kazem.. Bravo Nole za ovu tesku pobedu,a sutra prava poslastica za nedeljno popodne..Cestitke..smile_029.gifsmile_029.gifsmile_029.gif

        Last edited by draza; 21-04-12, 19:45.

        Comment


        • Uh teska pobeda kao i cela nedelja,bas.Jos jednom je nas Nole pokazao koliko srce ima,i siguran sam da ce sutra imati ogromnu zelju da pobedi Nadala u MC i da posveti trofej svom pokojnom dedi.Zato svi verujemo da moze to nas majstor!
          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

          Comment


          • Da ne ponavljam ono što sam već na temi napisala odmah posle meča http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post752260 (a moram tamo ponekad da svi vide )..želim samo da dodam... da mi je puno srce što imamo takvog šampiona i čoveka za idola i primer kako treba raditi i kako se boriti u životu. Kao što je rekao i Novakov otac, ono kada su snimali trofeje na Dorćolu, "Srbija ni ne zna šta ima". Stvarno sam presrećna što sam njegov savremenik i što imam tu čast da uživam u svemu ovome. I već više puta ponovljeno sa moje strane, a mislim da je to i najvžanije, sve ostalo će lako...da ga zdravlje posluži.


            -Zajedno su proslavljali Novakove sportske uspehe. Žao mi je što Novakova baka nije dočekala da vidi njegove sportske pobede. Siguran sam da Novak i u ovom momentu, dok igra u Monte Karlu ima motivaciju da učini svoju porodicu ponosnom na njega, bez obzira na to što je ovo za sve nas izuzetno težak dan - rekao je Noletov otac, Srđan..
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Vladan
              Idealno bi bilo da preskoci Madrid,nema tu sljake,prava priprema za RG je Rim,jer ce tesko preskociti Beograd.4 turnira na sljaci prije RGa je glupost
              I ja sam mislio pre mesec dana da je bolje da preskoci Madrid ako zabelezi dobar rezultat u MC. Gledajuci listu igraca u Beogradu ove godine to je u rangu celendzera.

              Tako da verujem i da ne igra Beograd da bi Novak trenirao te nedelje uoci Madrida. Beograd mu moze biti to, umesto treninga moze da igra Beograd i da se sprema za Madrid.

              U pravu si za ovo da Madrid nije sljaka i nije nikakva priprema za RG ali treba sacuvati Pitov rekord, starac Foco se opasno naostrio na to prvo mesto

              Comment


              • Voli Miloolja da mi maltene kopira citate tekstove kako god

                Novak pokazao ko je najveci sampion ikada u nekom sportu Idemo sjutra do novih nabijanja kompleksa


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • I nešto malo drugačije

                  At the Monaco player party, @DjokerNole & David Ekerot dressed up as @CaroWozniacki & @McIlroyRory.
                  Last edited by D na kvadrat; 22-04-12, 13:16.
                  sigpic

                  Comment


                  • 8 Broj,nadam se nece biti,"te nosam" vec sreca za nas...U svakom slucaju verujem u Novaka i njegovu veru u pobedu danas,jer je svestan kakav je ulog u pitanju i da pored trofeja,moze da se stekne dodatno samopouzdanje za naredni period sljake...Idemo legendo..
                    Last edited by draza; 22-04-12, 11:49.

                    Comment


                    • Zasluzena pobeda Nadala. Za navijace Nadala i razumem sto su zadovoljni jer je prekinut niz i zadovoljni su igrom, ali je ne mogu da verujem sta su Djokovicevi navijaci napisali za vreme meca. Ponekad se pitam da li vi gledate mec.

                      Prvo Djokovic nije glavom bio u ovom mecu. On jednostavno nije igrao svoju igru, tj tu kontrolisanu agresiju. On je mlatio po loptici kao nenormalan i otuda ovolike greske, nema to veze sa Nadalom i njegovim udarcima.

                      Ovaj mec nije nikakvo merilo. Novak zna kako se igra sa Nadalom na sljaci, strpljivo i cekanje prave lopte za napad. Protiv Nadala na sljaci mora da se rilja za svaki poen.

                      Novak od kada je dosao na Nadalov nivo fizicke spremnosti ne mora uopste da forsira protiv Nadala.

                      I manite te price da ce Nadal dobiti samopozdanje ovim mecom. Zna to Nadal a zna i Novak da ovaj mec nista ne znaci.

                      Za Novaka je dobro da se pred RG podigne halabuka oko Nadala i njegove dominacije na sljaci i da bude malo u drugom planu.

                      Isto mislim da je za Novaka bolje da Nadal do RG sacuva to 2.mesto jer mu ne treba Nadal u polufinalu RG.

                      Comment


                      • Joj koliko kompleksa na ovom forumu sad citam postove na komentarima uzivo i krstim se... Kad bih sve citirao trebalo bi mi bas dosta vremena... Mogu da omalovazavaju do sutra.
                        Svaka cast za Novaka skidam kapu sto je uopste stigao do finala. Idemo dalje.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Ma Novak je veliki sampion,svi znamo kako je odigrao i u kakvim okolnostima ovaj turnir!Novak je ono sto Federer nikad nece biti niti je ikada bio!;)


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Hvala bogu...idemo dalje,nista novo se nije desilo.Nadal osvojio MC kao i predhodnih osam god.Kao sto sam i rekao za vreme meca,Novak van ritma,sebe,udarca.Sportski je gubiti,ne moze se vecno dizati trofej.Idemo dalje,sezona tek pocela.

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Ma Novak je veliki sampion,svi znamo kako je odigrao i u kakvim okolnostima ovaj turnir!Novak je ono sto Federer nikad nece biti niti je ikada bio!;)
                              Nemoj to da ponovo pises, neko ce te citirati i napisati "Veliki Sampion?".

                              Meni je najvise drago zbog meca protiv Dolgopolova, svi ostali su manje vazni... Vec od Madrida ce biti mnogo bolje finale za njega, ali zna se sta je prioritet u narednih dva meseca: Roland Garos!

                              Comment

                              Working...
                              X