Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    ali verovatno posle Novakovog meča, ne verujem da se zadržavao u svalčionici više nego što je morao.
    Upravo zbog ovoga pitam
    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

    Comment


    • Lep gest Rafaela koji je i očekivan..
      E sad kako je tenis ponekad "neljudski" sport i profesija, mogli smo danas da vidimo..
      Interesuje me kakav će pogled na ovaj meč imati Novak kroz nekoliko meseci..
      Ne mogu ni da zamislim da se sve dogodilo nekoliko sati kasnije(tokom meča)..

      Comment


      • Danas je sport jako surov i prosla su vremena kada je sportista "video sveta"...
        sve se svodi na prevozno sredstvo <--> hotel <--> trening + mec <--> prevozno sredstvo <--> hotel <--> trening + mec.
        Novaku je jako tesko,to on zna najbolje i sada bi bio super neki vrhunski psiholog,psihijatar koji ovu bol moze kanalisati na pozitivnu stranu ka uspehu.
        Pricam iz licnog iskustva.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment




        • Comment


          • A publika kakvi su ljudi ej,koliko su samo bili nadahnuti kad poen osvoji dolgopolov..jbt nimalo osjecaja da se pokaze juce!Sramotna publika,cak i juce!


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Nije me dugo bilo,ali sada moram nesto da napisem.Svaka cast Rafi, jos jednom je pokazao koliko je veliki covek!!

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                A publika kakvi su ljudi ej,koliko su samo bili nadahnuti kad poen osvoji dolgopolov..jbt nimalo osjecaja da se pokaze juce!Sramotna publika,cak i juce!
                Publika uvek navija za autsajdera, dobre su sanse da vecina nije ni cula sta se Novaku desilo.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Dan posle smrti dede Vladimira, sa kojim je imao posebno blizak odnos, Novak je nastavio da dominira na terenu, a Robin Hase mu nije predstavljao veliku prepreku.

                  Uprkos sigurnom trijumfu, upadljivo je bilo da prvi teniser sveta nije bio stoprocentno koncentrisan na meč. Đoković je utiske o svemu što se događa u ova dva dana preneo našem izveštaču sa turnira u Kneževini.

                  „S obzirom na okolnosti koje su me zatekle prethodna dva dana moram da budem zadovoljan samim plasmanom u polufinale, srećan sam samim tim što sam izašao na teren, do samog početka meča nisam ni sam znao da li ću moći da izađem“, izjavio je Đoković za naš sajt.

                  Tužne vesti srpskog asa su stigle dok se zagrevao za jučerašnji duel sa Dolgopolovim.

                  „Kada primite takve vesti nijedan trenutak nije dobar trenutak, pogotovo za vreme ovako bitnog turnira, ali život ide dalje ja se sećam svog dede i za njega me vežu najlepša sećanja. Znam da je on i dalje ovde duhom i da bi hteo da nastavim da igram. Tako da ću dati sve od sebe da nastavim u dobrom ritmu i dam sve od sebe u polufinalu“.

                  U takvoj psihološkoj situaciji oscilacije su logična stvar, a na osnovu igre lako je primetiti kada je Đoković potpuno koncentrisan na meč, jer gemovi tada praktično sami dolaze.

                  „Pa da, to je za mene najveći zadatak sutra. Moram da ostanem jak psihički, da prevaziđem to u glavi i da gledam da održim kontinuitet i koncentraciju, i da oscilacije svedem na minimum jer je i juče i danas bilo više nego očigledno da sam imao svoje uspone i padove u igri.Ali opet kažem to je pored okolnosti i normalno. Daću sve od sebe sutra da do toga ne dođe i da bude drugačije“.

                  Podrška za srpskog asa sve je veća u Monte Karlu, stigla su mu oba brata.

                  „To mi puno znači, zaista puno znači i njima da budu ovde, da budemo svi zajedno u ovako teškim trenucima, kada izgubite nekog tako bliskog čoveka koji je igrao veliku ulogu u vašim životima. To ni malo nije prijatno saznati i doživeti. Ali opet kažem život ide dalje“, zaključio je Đoković u razgovoru sa našim Milanom Boškovićem.
                  http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=602353
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Steta, ne vidi se na tom klipu, ali nakon potpisivanja na kameru, izvinio se ekipi za juce...

                      Lepo su rekli na b92, kad je u mecu, gemovi sami dolaze... Delovao je dosta bolje danas nego juce, nadam se da ce sutra dodatno stabilizovati situaciju, jer Berdych nije naivan protivnik.

                      Comment


                      • Vanja
                        Dobro si primetio "Sorry".. ;)
                        Meč je bio sasvim očekivan.. Hase bez vere da može nešto ozbiljnije.. Novak igra koliko može, obzirom na emocionalnu situaciju..
                        Sutra je dobar test.. Ako Berdih ne bude "sraćkao" s' servisi, biće Ok..

                        Comment


                        • Sa konferencije za štampu
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Novak Djokovic fights through grief

                            Djokovic was able to pull that off partly because, although Vladimir had left him, some of the things he taught his grandson, the No. 1 player in the world, had not. As Djokovic has said, "He always told me to fight." The boy learned well. And Thursday, he fought, battling a volatile, talented opponent as well as his own distracting melancholia.
                            Tu lekciju je najbolje naucio...

                            Deka ce da bude inspiracija vise,u to sam sam 100% siguran.

                            http://espn.go.com/tennis/blog/_/nam...c-fights-grief

                            Comment


                            • Znaci, Nole od ponedeljka pravi dodatnu razliku od 1.400 poena u odnosu na Nadala... Skace na 13.670, Nadal pada na 8.815, Fed na 8.700, Murray na okruglo 7.500. Opa Djurdjo, moz' Feki i na 2. da dodje do RGa...

                              Comment

                              Working...
                              X