Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • veliki naklon za noleta
    u ovakvom trenutku je smogao snage i dokusurio dolgopolova

    Comment





    • Tignor
      There was a somber quality inside the center court that, by the end, had built into a deep and conflicted set of emotions for everyone involved. The match wasn’t about forehands and backhands, or even about struggling against adversity in the normal, feel-good way we think about it in sports—there was no easy, joyful release for the winner this time. It was a match that had to be played, and credit Djokovic for playing it, and for finding a way to compete for the fans there and fight the way his grandfather had taught him.
      http://blogs.tennis.com/racquet_reac...olgopolov.html
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
        Ako si mi objasnio, posto meni niko nije umro a ni poginuo od veoma dragih osoba. I ne interesuje me tvoje licno misljenje uopste. Ako je stvarno neprimerno i ako ljudi tako misle, prijavis post adminu pa neka odluce.
        Originally posted by Condition23 View Post
        Daj bre pa nije decko nista lose napisao...nije sigurno mislio na foru da uvredi nekog...nego cinjenica je da je deka bio mator i bolje da ide redom nego ne daj Boze da mu je umro otac...Sve je to zivot i normalne prirodne stvari. Glupo je da sada o tome raspravljamo verujem da niko nije lud da u takvim momentima omalovazava neciju smrt. ;)
        Nisam rekao da te treba prijaviti niti bilo sta nego samo hocu da kazem da je svakome neko vazan - nadam se da me razumete.
        Znam,nisi mislio nista lose ali pisana rec moze da bude nekada surova zato treba malo paziti sta i kako se pise - nadam se da me razumete.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Novak Djokovic vs Alexandr Dolgopolov - ATP Monte Carlo 2012. Highlights

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Novak je dobio dozvolu od ATPa da se ne pojavi na konferenciji za štampu posle meča.

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Velika pobeda protiv ne tako malog Dolgopolova... Profesionalno uprkos tuznoj realnosti.

              Krik na 0-1 u setovima i 2-0 u gemovima u drugom setu je bio zastrasujuc... Najezio sam se!

              Neka deda Vlada pociva u miru, verujem da je na boljem mestu...

              Comment


              • Samo ne razumem profil osobe koja (pogotovu posle ovoga danas) moze da mrzi Novaka??? Tu pre svega mislim na Srbe... Postujem svaciji stav najiskrenije ali neko da mi kaze ,,ja mrzim Djokovica'' ne mogu da shvatim ni da mislim da mi je to rekao neko zdravog razuma...ti ljudi su bolesni a nazalost znam ih dosta.


                @Airborne: Opusteno ;) bitno je da se kontamo
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • A zasto mislis da ce ovo danas da bude presudno?
                  Hocu da kazem da osoba koja je u stanju da mrzi Djokovica ili bilo koju drugu osobu iz javnog zivota, a ni ne poznaje je, u startu treba da se zapita da li je sve ok sa njim ili njom?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    A zasto mislis da ce ovo danas da bude presudno?
                    Hocu da kazem da osoba koja je u stanju da mrzi Djokovica ili bilo koju drugu osobu iz javnog zivota, a ni ne poznaje je, u startu treba da se zapita da li je sve ok sa njim ili njom?
                    Nisam mislio da je presudno nego da je jos jedan veliki + za sve sto je do sada prosao i postigao u karijeri. Mislio sam da ja ovo danas jos jedna velika stvar kojom pokazuje kolika je velicina a i do sada se ne secam da je radio bilo sta lose da bi neko stvorio negativnu sliku o njemu...Doduse zavisi i ko kako vrednuje stvari i nije za svakoga sve u istoj meri dobro ili u istoj meri lose.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Ne mislim da je ovaj dogadjaj danas presudan, jer ne bi njegovu velicinu nista umanjilo ni da je odlucio da se pokupi i ode u Bg, da bude sa porodicom i sahrani svog deku. Ako me razumes, i to bilo isto tako ljudski i plemenito. Ovo je samo dokaz koliki je profesionalac, a u ovakvim okolnostima i u ovakvoj tragediji, i jedan i drugi izbor, i da ode i da ostane, je sasvim u redu i nema se sta tu zameriti.
                      One and only - Rafael Nadal

                      Dream it, and then make it happen!

                      Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                      Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                      Comment




                      • Ukoliko sutra izađe na teren, ne bi trebalo da ima većih problema protiv Hasea.

                        Rafa went in Novak's locker room today after his match to hug him and said he's sorry for his loss.
                        Last edited by miloolja; 19-04-12, 23:16.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post


                          Ukoliko sutra izađe na teren, ne bi trebalo da ima većih problema protiv Hasea.
                          Da li je Nadal dosao u svlacionicu posle Novakovog meca ili njegovog?
                          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                          Comment


                          • Ne znam taj detalj, ali verovatno posle Novakovog meča, ne verujem da se zadržavao u svalčionici više nego što je morao.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Miljane, a zasto pitas posle cijeg meca? Mislim, bas me zanima zasto ti je to bitno

                              Inace, lepo od Rafe.
                              One and only - Rafael Nadal

                              Dream it, and then make it happen!

                              Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                              Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                              Comment

                              Working...
                              X