Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MiljanVR View Post
    Ma da,ja ne razmisljam da pijem alkohol nikad!
    e to ti je greska

    Comment


    • Originally posted by MiljanVR View Post
      Ma da,ja ne razmisljam da pijem alkohol nikad!
      I ja sam tako mislio... Pa sam urastio!

      2-3 puta mesecno sa drustvom, 2-3 piva - nista bolje! A padne i poneka dunja...

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by MiljanVR View Post
          Nije,nije...
          ja sam se zarazio sa viljamovkom

          Comment


          • Originally posted by MiljanVR View Post
            Ma da,ja ne razmisljam da pijem alkohol nikad!
            I ja sam razmisljao, al' se onda napijes kao zmaj sa drustvom, nista bolje.

            A i odlicno je i za ubijanje tuge.

            Comment


            • Alooo, da li moram da izigravam ovde stalno policajca?
              Imate Chat, aman.

              Nole je 13. na Tajmsovoj listi "100 najuticajnijih ljudi na svetu", a konačna izlazi 17. aprila.
              Last edited by miloolja; 07-04-12, 21:59.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Sta mislite , da li ce Djokovic zaista ucestvovati na SO , kao sto je i najavljeno, ili je to (kao sto ja mislim da jeste) marketinski potez da bi se privuklo sto vise publike na turnir , koji bi (realno gledano) bez njega imao duplo ako ne i troduplo manju posecenost? Jer interesantna je i Goranova izjava gde kaze da ce igrati ukoliko bude spreman ( znaci nigde direktno , kao sto su nasi mediji odmah preneli ne potvrdjuje da ce igrati) , sto ostavlja Novaku dovoljan prostor da se kasnije ogradi .
                  Naravno ovaj post nije u negativnom kontekstu za Novaka , da se i ja ogradim od negativnih komentara njegovih navijaca (kojima i sam pripadam )
                  Last edited by Sandugp; 10-04-12, 12:40.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Po meni je to cist markentinski potez, a i glupo je da vec sad kaze da nece igrati na svom turniru.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Najiskrenije se nadam da nece igrati,i mislim da je tako kad vec ne igra DC,nece ni SO.Krajnje je nepotrebno
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Nznm sta su tacno nasi mediji rekli, ali ja sam to uzela kao da je prijavio turnir najnormalnije, i samo to.

                        Comment


                        • Ukoliko se dobro odradi MC onda bolje da propusti Madrid.Jeste da su veliki bodovi u pitanju ali finale MCa i tih 400 bodova ne bi napravili neku veliku razliku,a ostaje prostora za sledecu godinu.Sljaka u Beogradu je svakako masu bliza onoj na RGu,dok Madrid to nije i nikad nece biti.
                          sigpic

                          Comment


                          • U sustini oni su kao i obicno stavljali bombasticne naslove tipa : "NOVAK POTVRDIO DA CE IGRATI NA SO" , da bi kasnije u tekstu preneli izajve Gorana Djokovica , da ce igrati ukoliko bude spreman. Naravno da je prijavio turnir to je on uradio pre nekoliko nedelja ako se ne varam, s tim sto ja mislim da organizatori u ovom trenutnu cine sve da bi privukli sto veci broj publike , sto je naravno i ocekivano , ali sam morao malo da prokomentarisem jer me interesuje i misljenje drugih forumasa .
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment

                            Working...
                            X