Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    Rob Dougan - Clubbed to death
    Hvala Stephen.. ;)
    Opet zamalo titula.. Piter posle 100 godina..


    NI
    Alal Ti ćufte za analize!

    Comment


    • Djokovic Still The Man To Beat
      sigpic

      Comment





      • Cao drugari. Nisam bio pri internetu par dana jer sam odmah posle turnira otisao na kratak odmor. Zeleo sam svima da se zahvalim na podrsci tokom poslednjih par nedelja. Takodje bih zeleo da posvetim ovaj osvojeni turnir svom djedu Vladi koji mi sve ove godine salje beskrajnu podrsku i pozitivnu energiju. Uvek nasmejan i spreman za salu, moj junak i borac koji se nikad ne predaje. Tako je i mene naucio. Pozdrav svima!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nole ostani nam uvek kakav i jesi NASMEJAN I RASPOLOZEN

          Comment


          • Deka je deka!!!

            Sad se malo podsećam AO.. Koliko ljudi je Novak obradovao sa svojim potpisom posle onog maratona! Neverovatan čovek!!! Ma ljudina!

            http://www.youtube.com/watch?v=IFxm0...eature=related

            Comment


            • Dobar Bodov tekst

              http://blogs.tennis.com/tennisworld/2012/04/nole.html

              A secate li se ovog od pre tacno godinu dana

              http://www.b92.net/sport/teme/b92.ph...&nav_id=505288
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Evo nove produkcije namucio sam se propast i ako nije problem da svi pogledate i kazete sta mislite :-)Hvala unapred drugovi forumasi:-)

                Comment


                • Bravo Zile!

                  Prije tacno pet godina
                  Novak,Rafa,Andy,Canas,Visko









                  sigpic

                  Comment


                  • TheZIX90 Svaka cast na uradjenom, veoma kvalitetno. Snimci van terena su fantasticni, svidja mi se sto si prikazao Noletove poraze i na kraju trofeje. Ne svidja mi se jedino sto su neki delovi preglasni(barem mi se tako ucinilo, ali generalno odabir muzike je na nivou

                    kako se bese zove pesma koja krece od 2:25?

                    edit: sad gledam Vladanove snimke - kako se samo Nadal branio, kad se setim najezim se...koliko me je samo nervirao
                    Last edited by prskaj; 04-04-12, 15:40.
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      TheZIX90 Svaka cast na uradjenom, veoma kvalitetno. Snimci van terena su fantasticni, svidja mi se sto si prikazao Noletove poraze i na kraju trofeje. Ne svidja mi se jedino sto su neki delovi preglasni(barem mi se tako ucinilo, ali generalno odabir muzike je na nivou

                      kako se bese zove pesma koja krece od 2:25?

                      edit: sad gledam Vladanove snimke - kako se samo Nadal branio, kad se setim najezim se...koliko me je samo nervirao
                      Brate zove se ,,Fable'' od Roberta Milesa . Jeste malo preglasna,ali jbg ;-)Mnogo sam se trudio kao ludak,radio sam ga 20-ak sati.

                      Comment


                      • Zile ne znas ni da igras fudbal a ni da pravis klipove.

                        Salim se, ok je klipic.

                        Comment


                        • TheZIX90
                          Vel dan..
                          Ja mislio 20 dana, a ono samo 20 sati..

                          Đoković & Miami 2007: Jači servis imao.. Tu je promena..

                          Comment


                          • Originally posted by Navras View Post
                            Bodo je morao da se izvadi. Ipak je on preveliki poznavalac tenisa. Poslije pobjede Djokovica nad Marijem njegov tekst je bio u stilu: "Zar nema nikoga da pobijedi ovogodisnjeg Djokovica, koji je ocigledno slabiji od proslogodisnjeg." Mozda je prije pocetka turnira izgledalo da je Djokovic zreo da bude pobijedjen. U prvom redu od Federera. Medjutim na kraju turnira je bilo jasno da je Novak ne samo najbolji, nego da i najmanje oscilira i sto je jos vaznije da dozira svoju igru. Ali ko god da je drugi igrac, prvi iza Novaka, je losiji od proslogodisnjeg Nadala. To opet znaci da je Djokovic jednako sigurno na prvo mjestu kao i prosle godine. Bodo je uvidio gresku i ispravio se. U principu je na zaobilazan nacin, kao lagano kritikujuci Novakove navijace, napisao ono sto svi strucnjaci misle, iako iz opreza nece da kazu - ako se nesto krupno ne desi Novak ce ove godine uci u 5-10 najboljih igraca svih vremena.

                            Comment


                            • Evo one koje ne mrzi da ponovo pogledaju,promenio sam pesmu jednu i ubacio dve nove,jer nije mogao klip da se gleda u Americi.Mada ko da Amerikance zanima tenis i Djokovic :-)

                              Comment


                              • Lukicu ti me samo izazivaj,ne sledecem fudbalu cu samo tebe da cuvam :-))))

                                Comment

                                Working...
                                X