Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MiljanVR View Post
    Nick Vujicic
    Boze dragi koliko lepa fotografija i u istom smislu toliko tuzana da ti malo srce stane. Ovaj osmeh Nick-a i njihov zagrljaj govori milijardu reci.
    Poruka je jasna, svi smo jednaki bez obzira na izgled,bitno je ziveti zivot najbolje i najpostenije sto mozes - nadu za bilo sta uvek moras imati.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Prvi set: zvekete.. Odustajanje ikakve želje protivnika za tenisom, trčanjem i vere u mogućnost dobijanja poena( a kamoli gema i meča )..
      Drugi set: dostojan 1/2f Masters serije.. Monako dobar.. Ali , Novak opet bolji kad je bilo najpotrebnije.. Za publiku je bio "odlučujući" prvi gem drugog seta kada je Monako odbranio brejk loptu.. Inače bi bio dupli kaš( i u nulama i u novčanicima amerikanjskim )..

      Još jedno finale.. Pravo vreme da se pokaže..

      Comment


      • Endijeva igra je streptomicin za Novakovu,stvarno ne vidim kako Novak moze da dobije Endija,a da to nije GS.Endi je u finalima mastersa neporazen i samo je preko Novaka osvojio 3 titule u kojim mu Djokovic ni set nije uzeo.Nadam se da ce Novak izaci na teren kao pravi br 1,a ne kao u Majamiju 2009 kada je izasao tako smoren i mrzovoljan da je bilo smesno finale...

        Comment


        • Ne znam cemu "navlacenje" crnih oblaka?

          Originally posted by TheZIX90 View Post
          Endijeva igra je streptomicin za Novakovu,stvarno ne vidim kako Novak moze da dobije Endija,a da to nije GS.Endi je u finalima mastersa neporazen i samo je preko Novaka osvojio 3 titule u kojim mu Djokovic ni set nije uzeo.Nadam se da ce Novak izaci na teren kao pravi br 1,a ne kao u Majamiju 2009 kada je izasao tako smoren i mrzovoljan da je bilo smesno finale...
          Nemoj samo poceti otrcanom frazom ja nisam pesimista-ja sam realan.
          Pa i ako je sve ovo tacno (a nije) Novaka nikada nije poraz od Mareja bacio u sestomesecnu psihicku provaliju kao Andy-a poraz na AO.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Very happy to be through to the finals here in Miami. Looking forward to have another exciting match vs Andy. Finals is scheduled for Sunday 1pm EST. Wish you a lovely day! Sutra igram protiv Mareja, novo finale, novi izazov. Siguran sam da ce biti vrlo interesantan mec i bas se radujem. Igra se u 1pm EST. Ja sad idem da treniram a vama zelim lep dan!
            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

            Comment


            • Originally posted by MiljanVR View Post
              Budi Nole vedar tako i sutra u 1pm EST ili ti 7pm CET i nema zime. SRECNO
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                Ne znam cemu "navlacenje" crnih oblaka?



                Nemoj samo poceti otrcanom frazom ja nisam pesimista-ja sam realan.
                Pa i ako je sve ovo tacno (a nije) Novaka nikada nije poraz od Mareja bacio u sestomesecnu psihicku provaliju kao Andy-a poraz na AO.
                E brate ja samo kazem ono sto je istina,ja nisam rekao da je Endi bolji igrac od Novaka,to nikako.Ali istina je da u finalima mastersa Endi igra kao lud i da njegova igra najmanje odg Novakovoj.Ne znam sta se ljutis...

                Comment


                • Originally posted by AIRBORNE View Post
                  Ne znam cemu "navlacenje" crnih oblaka?



                  Nemoj samo poceti otrcanom frazom ja nisam pesimista-ja sam realan.
                  Pa i ako je sve ovo tacno (a nije) Novaka nikada nije poraz od Mareja bacio u sestomesecnu psihicku provaliju kao Andy-a poraz na AO.
                  Baš tako..

                  Samo da momci završe ovu "sezonu" igranja na ljubičastim terenima..

                  Želim da pohvalim sudiju na meču 1/2f.. Uvek je bio u pravu za loptice koje su bile guste.. Svaka čast..
                  Kontra primer je onaj Stiv Ulrih.. Čovek za badava dobija novac.. Katastrofa..

                  Comment


                  • Ne ljutim se,sve je OK nego napises kako je Endi streptomicin,pa onda da ne vidis kako,pa Miami `09...
                    Danas je 2012,Novak nije isti igrac a i sigurno ce zeleti ovu pobedu zbog raznoraznih motiva (kao sto ce i Andy) i nema razloga u napred sa totalnim minusom razmisljati.
                    Evo ja cu da spomenem Roma 2011 Masters,polufinale gde je Novak dobio Mareja-sta cemo sa tim podatkom...
                    Bilo kako bilo,jedva cekamo mec i ti i ja i nadamo se. Nema razloga da se prepiremo,samo smo eto malo prodiskutovali.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Zile ima ovde ljudi da pomisle da sam te ubacio kod njih da ih trolujes. Nemoj to da mi radis.


                      Inace, slazem se sa Airborne-om, drugi igrac je Novak od prosle godine, tako da i ako nikad ne mozes racunati da imas dobijen mec protiv Mareja bez mnogo muke, ipak mislim da ce Novak, sa ne toliko muke ipak dobiti, ne znam sto, ali imam taj osecaj da ce ga pobediti a da nece morati da ubacuje u 5tu...mada zavisi koliko ce obojica da grese, ja samo hocu zanimljiv mec, sto sumnjam da cu dobiti, al' dobro.

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        Ne ljutim se,sve je OK nego napises kako je Endi streptomicin,pa onda da ne vidis kako,pa Miami `09...
                        Danas je 2012,Novak nije isti igrac a i sigurno ce zeleti ovu pobedu zbog raznoraznih motiva (kao sto ce i Andy) i nema razloga u napred sa totalnim minusom razmisljati.
                        Evo ja cu da spomenem Roma 2011 Masters,polufinale gde je Novak dobio Mareja-sta cemo sa tim podatkom...
                        Bilo kako bilo,jedva cekamo mec i ti i ja i nadamo se. Nema razloga da se prepiremo,samo smo eto malo prodiskutovali.
                        Ma brate ja zelim Novakovu pobedu najvise da zaokruzi br titula na 30 :-)Ali ne volim pustog Mareja jer vraca sve zivo i to vraca neke mrtve lopte,zato me brine Novak protiv njega,ne znam sto ali on mi je najneugodniji.Mada ni Endi nije bio Sjajan,ako Novak ne bude imao padove onda nema problema,samo da mu bekend paralela radi da otvara teren sto vise i nema zime :-)

                        Comment


                        • Originally posted by TheZIX90 View Post
                          Ma brate ja zelim Novakovu pobedu najvise da zaokruzi br titula na 30 :-)
                          Eh od mene vise zelis da pobedi?
                          Last edited by MiljanVR; 31-03-12, 22:56.
                          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                          Comment


                          • Originally posted by TheZIX90 View Post
                            Endijeva igra je streptomicin za Novakovu,stvarno ne vidim kako Novak moze da dobije Endija,a da to nije GS.Endi je u finalima mastersa neporazen i samo je preko Novaka osvojio 3 titule u kojim mu Djokovic ni set nije uzeo.Nadam se da ce Novak izaci na teren kao pravi br 1,a ne kao u Majamiju 2009 kada je izasao tako smoren i mrzovoljan da je bilo smesno finale...
                            Andi je igrac koji najmanje odgovara Novaku. Ali reci da je streptomicin, koji doduse ne djeluje kad je najvaznije na GS-ovima, je pretjerano. Sto je onda Nadal za Federera ili Novak za Nadala?

                            Sutra su sanse 55%:45% za Novaka. Doduse kaldionice daju 70:30. Zavisice mnogo kako Novak servira i nesto malo manje kako Andi servira.

                            Comment


                            • Originally posted by MiljanVR View Post
                              Eh od mene vise zelis da pobedi?
                              Ne znas ti Zileta.

                              Comment


                              • Eto kako smo svi ipak slozni. Mora da ovaj forum nema veze sa Srbijom hahahaa
                                Zile ne sekiraj se,bice sve dobro. Marej je teniser koji je onako igracki pasivan i nije "faca sam po sebi" ali jbg. igra sjajno i to igra bas onako kako Noletu ne prija
                                ali i Novak nije bilo ko nego teniser koji pored Federera najbolje menja igru kao i kameleon boje.Retki su teniseri koji tokom meceva imaju pored svoje igre plan B,pa cak i planove D i E.
                                Zaista zelim da osvoji titulu ali i ako izgubi nece biti propast sveta,igrace se tenis i od ponedeljka a i na novoj Ranking listi Nele ce biti No.1.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X