Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ni sumnjala da ce se njemu svideti tako jedna master piece pesma , naucio je i koreografiju, a verujem i da je narucio od dja

    Comment


    • Ovo nikad necu da mu zaboravim
      395617_338611539494058_100000356432337_1197494_1099507539_n.jpg
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Ekspresni Miljan...To sam ja video,tj bolje reci nisam...U svakom slucaju,opalim ja tako ponekad corak.

        Comment


        • Čiča Dražo,
          nisam hteo da Ti kažem, ali dečače Miljanče ne da na "istinu"..
          Tu pesmu sam čuo na terasi kada su došli vaterpolisti (to im je pesma za zez)..
          Karte za SO rezervisane.. 200 dindži.. Ono što nije podeljeno sponzorima..

          Comment


          • Ziv on nama bio sto godina,uvek tacne informacije... Pesmu prvi put cujem,pa ne obratih paznju.Znaci kad cujem Nalby,Nalby to je drug Pancev...Ziv bio,mozda i pivo popijemo...



            Last edited by draza; 27-03-12, 18:43.

            Comment


            • Jesj, jes Čiča Dražo, biće vikanja Nalbi, Nalbi..
              Ma svašta će da bude ako se popije.. ;)
              Živeo!

              Đoković rutinski protiv Rišara.. Kako zna da pogodi udarce i uglove ovaj Rišar.. Svaka mu čast.. Jedino što ih nema dovoljno za pobedu..

              Comment




              • Last edited by miloolja; 27-03-12, 23:09.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Još će neko da pomisli da sam fanatik
                  Di ste?



                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Treba mi Duel...

                    Comment


                    • Originally posted by majabl View Post
                      Treba mi Duel...
                      e nisi rekla koi ces duel

                      Comment


                      • Ali kako rece dobro,onako nervozno, u smislu dobro Raso brate ne smaraj sad mi daj pastete
                        sigpic

                        Comment


                        • mogu da kazem da je Rasa drugarcina, kako pazi na Noleta i uzima mu baby sensitive Duel
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Iskreno i realno.

                            Comment


                            • Realnije bi bilo da je trazio jafu, plazmu, eurokrem, smoki i ostalo.
                              Ali dzaba kad on to ne smije da jede ako ne smije gluten... Ali duel je pobijedio. Trebalo je jos nesto za pranje sudja da naruci...

                              Comment

                              Working...
                              X