Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Suludo je očekivati indentičnu Novakovu sezonu kao što je bila prošla. A ova se razlikuje po mnogo čemu, pa i po prioritetima, tako da će sigurno biti mnogo kalkulacija i taktika na više nivoa, da se zadrži prvo mesto, osvoji što veći i značajniji broj turnira (u okviru te kalkulacije), sa akcentom na RG i Oplimpijske igre, pa i između ova dva W.

    Sportista je odavno (sa akcentom na veliko S), a Gospodin..? Pa to valjda ide sa ovim da je Veliki čovek.
    Naš Veliki čovek.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ja definitivno verujem u osvajanje RG-a i kako god da igra srce kao sto ima on nema niko. Tako je osvojio AO ove godine tako ce i da osvetla obraz na OI kad je mogao da bude 3. sada moze da donese zlato i izginuce za to. Samo napred Nole pusti ih malo da se istripuju da mogu da te skinu sa trona pa daj gas kad zatreba
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Da li se neko seća da je broj jedan ATP liste igrao sva 4 meča na jednom turniru u terminu koji podrazumeva igru po najvišoj temperaturi?

        Nije da kukam, daleko bilo, čak sam se i raspravljao sa ljudima koji su upirali prstom na faktor vreme ako je Nole izgubio. Nema tu faktor vreme, i onaj što te pobedio ima isto vreme.

        Pitanje je da li jedan No 1, treba da ima takav tretman?

        Comment


        • To su idealni uslovi za igru,nemoj molim te teorije zavjere opet ...
          SignaturE se cheka ...sigpic

          Comment


          • Originally posted by shpageti View Post
            To su idealni uslovi za igru,nemoj molim te teorije zavjere opet ...


            Hahahahahahahah!!!

            Comment


            • Ma nemojte opet, molim vas....

              Comment


              • Originally posted by Torima View Post
                Da li se neko seća da je broj jedan ATP liste igrao sva 4 meča na jednom turniru u terminu koji podrazumeva igru po najvišoj temperaturi?

                Nije da kukam, daleko bilo, čak sam se i raspravljao sa ljudima koji su upirali prstom na faktor vreme ako je Nole izgubio. Nema tu faktor vreme, i onaj što te pobedio ima isto vreme.

                Pitanje je da li jedan No 1, treba da ima takav tretman?


                to tije mirka zamolila larija dajoj ga sredi
                preko veze
                toes večernji termit
                jar nemore zeka digra pre pet pospodne
                on tek u pet pospodne popije čaj toes kamilicu
                izede kutiju jadro kexa spetit beurre toes sapetitom
                ondak poslen toga pola sata dremke na kauču ispre terevizora
                pa doklen se razbudi
                pa doklen ovo ono
                i
                more digra tek naveče
                pa kaće pre




                lutajući reporter tuta bugarin
                nežno šapće sneguljici
                dok patuljci ruju
                u rudnici

                Comment


                • Koliko sam ja cuo, on je negde rekao da mu odgovara taj termin, a i odgovara mu sto igra meceve pre Nadala ili Federera. A i finale se igra u slicnom terminu tako da ce mu najmanje prilagodjavanja trebati..

                  Comment


                  • sve dok Nole pobeđuje, a termin je takav da ga mi u Evropi možemo gledati u prihvatljivo vreme, ja se neću buniti..
                    evo, i danas igra u prvom terminu od 11h po lokalnom vremenu..
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Rusedski: "Vajda je sjajan trener"
                      Nekadašnji britanski teniser Greg Rusedski smatra da Marjan Vajda, trener Novaka Đokovića, zaslužuje veće poštovanje nego što mu se ukazuje.
                      "Treneri ne dobijaju uvek toliko priznanja za rad jer nisu ’superzvezde’. Svi na Turu znaju da je Vajda sjajan trener. On je veoma pametan i ostao je malo u pozadini“, kaže Rusedski, koji sada radi za Evrosport, a tokom karijere je bio poznat po topovskom servisu.

                      „Divim se načinu na koji se Marjan izborio sa dolaskom Toda Martina u Novakov tim. Đokovićev servis bio je užasan, promenio je reket, razne stvari su se događale... Jednostavno, Marjan zna da se izbori sa ličnošću tenisera i to je veoma važno za trenera“, dodao je Rusedski.

                      Britanac kanadskog porekla kaže da je Novak uz Vajdu popravio servis i forhend i dodaje:

                      „Sa psihološke strane, zna kada treba pustiti Novaka da se zabavlja, a onda mu traži da prione na posao kada je vreme za to. Potrebno je naći pravu ravnotežu. Sve je u komunikaciji. Vajda ima izvrsnu reputaciju na Turu, ali mislim da zaslužuje da mu se više oda priznanje“.
                      Vajda,covek iz senke... Mislim da on i Novak imaju jedan poseban odnos koji se moze razviti izmedju trenera i igraca.
                      Last edited by draza; 17-03-12, 10:12.

                      Comment


                      • One of the biggest servers on tour will be on the other side of the net today.How do I practice return?;-)

                        http://www.whosay.com/novakdjokovic/...7?code=AlC1ANq


                        O budale

                        Comment




                        • Nadam se da mi zdravkelja nećeš zameriti što sam postavila sliku, ali prosto sam morala...
                          Ludaci.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • E, tako se igra da se pobedi Novak. Baš ovako kao Izner, sa velikim srcem i srećom, naravno uz znanje koje ima.
                            Novaku apsolutno ništa ne zameram. Možda ipak malo prekratke lopte povremeno i možda onaj prvi set, koji je morao da uzme, ali ona "greška" kada je na brejk loptu protivnika tražio čelindž bila je refleksna reakcija i da rezultat tada nije bio takav, to se ne bi ni spominjalo. U svakom slučaju, protiv najboljeg će se mnogi truditi da daju svoj maksimum maksimuma, kao što je sada izvukao iz sebe Amerikanac, ali neće im baš to uvek polaziti za rukom.
                            Biće naš šampion sasvim ok.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • ma, meni je krivo, kad se samo setim da smo mislili da mu se otvorio žreb ispadanjem Murray-a, a Andy-ja bi sa ovakvom igrom od večeras bez problema pobedio..
                              a toliki izgubljeni bodovi, uh..
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • Sve će to Nole da vrati pobedom na RG.

                                EDIT: A krivo je i meni... došlo mi da puknem. Lakše bi mi bilo da je bio loš...ali, eto...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X