Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    Ja bih te samo zamolio da iskuliras ubuduce kad se budu uzivo komentarisali mecevi, jer ono sto si bio pisao je bio uzas i na granici trolovanja. Pogotovo sam se zbunio jer sam znao da radis onolike video klipove a ovamo si najgori baksuz. Tesko je samo preskociti necije postove, barem ja ne zelim da bojazljivo citam ime postera pa kazem sebi "aha evo ga ovaj ovo cu da preskocim" .
    Shvati ovo kao pozitivnu kritiku nije mi namera da napadam ili da se raspravljam. Svaka cast na video klipovima sto si radio do sada samo tako nastavi

    Izvinjavam se za spam u fan temi
    Pozdravio te The Rocket!

    Novak sleteo u Beograd. Zeli da bude nekoliko dana u Beogradu, pa je neizvesno da li ce ici u Nis..
    Opet, ako Mrka ocisti auto-put, sve je moguce..

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Bravo Nole
      Ovo je velika stvar.Jedno je biti najbolji teniser na svijetu,a nesto sasvim drugo najbolji sportista.To je stvarno ogromno,masivno dostignuce.Novak rusi sve granice i samo neka nastavi.
      Iskreno malo mi je cudno ovo sve,toliko je valjda bio treci pa sad ne mogu da se naviknem kakva je velicina postao,a postao je.Legenda je vec sad.
      Jos sta su ostale sportske velicine rekle ovih dana o njemu,pa to je sjajno
      Mislio sam da ce Fetel uzeti Laureusa,zbog te dominacije u F1 ali sam i prije rekao Novak nema 10% bolji reket od ostalih i to ne bi bilo fer.



      Slusajte sta kaze Boris 2007. posle finala IWa



      Novak je car,kakava izjava



      Meni to otac stalno prica
      Tokom ovog poslednjeg finala mi je rekao da moram da posjetim psihijatra jer to ponasanje nije normalno


      A evo i sjajnih highlightsa sa polufinala,ovo stvarno vrijedi gledati

      Nema veze mozemo i psihijatra da posetimo ali samo ako bude djokovic na tv-u da bi doca postavio najbolju dijagnozu
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Oko zdravlja, bolesti, psihijatra i sl..
        Ovo sam ozbiljan: lepo je sto nam Novak priredjuje svojim pobedama momente da slavimo i da se radujemo, ali sam siguran da ce omladina ( u zavisnosti od svoga doba), za 10-20g. obitavati kod kardiologa i drugih specijalista ( zbog nerviranja tokom meceva).. Ipak, Novace , samo napred!!!

        Comment


        • daklen da rezimiramo:


          O
          SAM
          NAJSTE
          O
          SAM
          NAJSTE





          lutajući reporter tuta bugarin
          nežno šapće sneguljici
          dok patuljci ruju
          u rudnici

          Comment


          • Novakov sportski 'OSKAR'..znaci,kao jagodica na torti...najbolji za sva vremena!



            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Postoji mogucnost da Novak ne igra Serbia Open..
              Hvala mu sto na vreme misli na moj novcanik..
              Ipak, dok ne bude potvrde..
              Malo je cudno jer je prethodnih godina prodaja karata pocinjala vec u januaru..

              Comment


              • Originally posted by Panchev9 View Post
                Postoji mogucnost da Novak ne igra Serbia Open..
                Hvala mu sto na vreme misli na moj novcanik..
                Ipak, dok ne bude potvrde..
                Malo je cudno jer je prethodnih godina prodaja karata pocinjala vec u januaru..
                Ovo ni Dostojevski ne bi bolje rekao!

                Comment


                • Uuuu covece ubi me ovaj posao,nikako da stignem coveku da cestitam i da to proslavim sa pravim ljudima...Jbg, nekom je zivot majka,nekom Gasprom...Da predjemo mi na ovog naseg istoricara...pa bravo Novace legendo,sve titule su mi podjednako drage,ali ova predstavlja nesto veliko,ogromno tj borbu izmedju samog vrha svetskog sporta.Ni sekunde nisam pomislio da nece dobiti...videlo se i pre dodele nagrada da je covek dosao po svoje...
                  Recicu samo da sam pocastvovan da mogu sve ovo da pratim,gledam i uzivam u dominaciji naseg asa...Kapa dole majstore,meni reci lagano nestaju....

                  Comment


                  • Originally posted by Panchev9 View Post
                    Postoji mogucnost da Novak ne igra Serbia Open..
                    Hvala mu sto na vreme misli na moj novcanik..
                    Ipak, dok ne bude potvrde..
                    Malo je cudno jer je prethodnih godina prodaja karata pocinjala vec u januaru..
                    Nije isla prodaja karata tako rano, pa cak ni prve godine.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Bese februar..
                      Prijava za registraciju , pa su pozvali da se potvrdi itd..

                      Comment


                      • Ne znam, ja uvek kupim kasnije karte i uvek ih je bilo koliko god hoces, posto sam ja uvek kupovala dnevni termin, kad ne igra Djokovic
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ako ne igra SO bice izvanredno,taman bi mogao i MC da igra,naravno zavisi od razvoja situacije u Majamiju i Indian Velsu.Ali onda ce turnir da propadne,i od jednog kvalitetnog 250 turnira postace prosecan,jedino da organizatori ne privuku neke bas dobre igrace,ali tesko je s obzirom na termin i novcanu nagradu
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Novak - I can win the 'golden slam'


                            Novak u Beogradu








                            Last edited by miloolja; 09-02-12, 09:51.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment

                            Working...
                            X