Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by TheZIX90 View Post
    Slusaj ja kao prvo ne kukam za coveka koji mi nije clan porodice ili moja devojka.Ja jedino mogu da se nerviram za njega kao sto se nerviram za svakog Srbina pa u afektu lupam gluposti.A ako te ja nerviram ili gusim slobodno zaobidji sta napisem pa ce tvoja dusica biti mirna...
    Stvarno si uporan mora se priznati, ok voliš Fekija, ali nemoj ljudima kvariti ugođaj.

    Zašto neko nije reagovao, i opomenuo člana foruma za provociranje

    Comment


    • Bravo Nole
      Ovo je velika stvar.Jedno je biti najbolji teniser na svijetu,a nesto sasvim drugo najbolji sportista.To je stvarno ogromno,masivno dostignuce.Novak rusi sve granice i samo neka nastavi.
      Iskreno malo mi je cudno ovo sve,toliko je valjda bio treci pa sad ne mogu da se naviknem kakva je velicina postao,a postao je.Legenda je vec sad.
      Jos sta su ostale sportske velicine rekle ovih dana o njemu,pa to je sjajno
      Mislio sam da ce Fetel uzeti Laureusa,zbog te dominacije u F1 ali sam i prije rekao Novak nema 10% bolji reket od ostalih i to ne bi bilo fer.



      Slusajte sta kaze Boris 2007. posle finala IWa



      Novak je car,kakava izjava

      Originally posted by Condition23 View Post
      Hvala mu za svo moje nerviranje kad sam ga gledao, hvala mu za udaranja pesnicom o zid, hvala mu za celu sobu polivenu sprite-om,hvala mu za dranje na majku kad mi udje u sobu i kaze ,,sta se ti tu nerviras kad on igra za pare boli njega uvo sto ti tu vices'', hvala mu za forhend na Federerovih 40:15, hvala mu za sve titule, hvala mu za sve sto radi za Srbiju i hvala mu za jos puno toga!

      Meni to otac stalno prica
      Tokom ovog poslednjeg finala mi je rekao da moram da posjetim psihijatra jer to ponasanje nije normalno


      A evo i sjajnih highlightsa sa polufinala,ovo stvarno vrijedi gledati

      sigpic

      Comment


      • Bila kvota 1.12 na Novaka, znalo se da uzima. Nije mogao Fetel da ga ugrozi jer bolid tu nosi prevagu, a ovaj igra sa istim reketom kao ostali i metla ih kao cistoca i zelenilo.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • ma kralj je nole,al kako igra po mnogima je glavni konkurent da uzme sva 4 gren slema u jednoj kalendarskoj godini,a tako bi voleo da na rolan garosu opet bude kao prosle godine u polufinalu DJokovic-Federer,al ovaj put da bude 3:1 za noleta

          Comment


          • Vile ce se grabit' u vjekove da mu v'jenac dovoljan sapletu!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Torima View Post
              Stvarno si uporan mora se priznati, ok voliš Fekija, ali nemoj ljudima kvariti ugođaj.

              Zašto neko nije reagovao, i opomenuo člana foruma za provociranje
              Koliko ja znam TheZIX90 je ogroman Noletov fan i ne znam zasto da ga neko opominje.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Torima View Post
                Stvarno si uporan mora se priznati, ok voliš Fekija, ali nemoj ljudima kvariti ugođaj.

                Zašto neko nije reagovao, i opomenuo člana foruma za provociranje
                Zato sto taj Zix, nenormalno voli Djokovica (vise nego 99% ljudi koje znam on ili off line), samo svasta pise/govori kad je nervozan. To sto ti mislis da on provocira i samim tim sto si rekao da voli Feki-a, govori o vasoj apsolutnoj zaludjenosti da ovde ljudi koji gotive Feda, ne vole Novaka.

                Zato, zadnji put vas molim, da prestanete prvo sa sirenjem apsolutnih dezinformacija, a zatim vas molim isto zadnji put, da prestanete da se raspravljate u fan temi, u fan temi samo pisite sve naj i nikakvu raspravu necu da vidim tu. To je mesto za fanove da velicaju svog tenisera u nebesa i da prave od njega sta god zele, i to im niko ne moze zabraniti na fan temi, a raspravom je nece niko ni kvariti.

                Svaki post koji bude nastavio tu pricu, dobice warn. Naravno, Miloolja i Miljane, posto ste vas dvoje najaktivniji fanovi Novaka, ako mislite da vam neko ugrozava temu, posaljite mi pm, da ne bude da ja sam odlucujem kad jeste a kad nije, vec sam bio napadnut za to. ;)Eto, napisano crvenim slovima, vise odaje utisak da je zvanicno i zaista zadnja molba.

                Comment


                • Cestitke

                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Koliko ja znam TheZIX90 je ogroman Noletov fan i ne znam zasto da ga neko opominje.
                    Izvinjavam se ZIX , kao Noletovom navijaču

                    Comment


                    • http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=580703

                      BITCH PLEASE - NO 1 SPORTSMAN IN THE WORLD... a ti idi vodi decu u mensu pa tamo dominirajte
                      boze kako sam srecan sto imamo tako dominantnog,svetski priznatog sportistu kome niko nista ne moze da oduzme od uspeha niti da prigovori. uzaludni trolovi i provokacije samo se odbijaju od njegovih velicanstvenih uspeha. hvala mu puno sto mi je doneo ovoliko srece zadnjih godina i sto ce mi tek donositi

                      p.s. prestajem da citam balkanske internet portale, ne vredi samo truju
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=580703

                        BITCH PLEASE - NO 1 SPORTSMAN IN THE WORLD... a ti idi vodi decu u mensu pa tamo dominirajte
                        boze kako sam srecan sto imamo tako dominantnog,svetski priznatog sportistu kome niko nista ne moze da oduzme od uspeha niti da prigovori. uzaludni trolovi i provokacije samo se odbijaju od njegovih velicanstvenih uspeha. hvala mu puno sto mi je doneo ovoliko srece zadnjih godina i sto ce mi tek donositi

                        p.s. prestajem da citam balkanske internet portale, ne vredi samo truju
                        Koga briga sta kaze otac Kostelica i sl.. Sijo mi ga Djuro.. Da to kaze Ivica pa bi se moglo reci da je to njegovo misljenje i tako to(hocu da kazem da Ivica zna koliko je rada, napora i jos mnogo toga potrebnog da bi bio najbolji).. Niko ne treba Novaku da govori sta je sve bilo potrebno da bio bio ono sto sada jeste..
                        Bezvezno je porediti tenis koji ima planetarnu popularnost i skijanje koje je IN samo u zemljama sa velikom skijaskom i "planinskom" tradicijom.. Inace ne propustam najveca takmicenja jer je uzbudljivo pratiti "borbu stotinki"..

                        Novaku jos jednom cestitke za nagradu!!!

                        Comment


                        • A u žiriju su bili, od kojih smo mnoge i videli:

                          Edvin Mozes (predsedavajući), Đakomo Agostini, Markus Alen, Franc Bekenbauer, Boris Beker, Jan Botam, Sergej Bubka, Bobi Čarlton, Sebastijan Kou, Nađa Komaneči, Japnig Deng, Marsel Desai, Kapil Dev, Mik Duhan, Dejvid Duile, Emerson Fitipaldi, Šon Ficpatrik, Don Frejzer, Kejti Frimen, Teni Grej-Tompson, Marvelus Marvin Hagler, Mika Hakinen, Toni Houk, Majk Horn, Miguel Indurain, Majkl Džonson, Kip Keino, Franc Klamer, Den Marino, Džon Mekinro, Naval el Mutavakel, Robi Neiš, Ilie Nastase, Martina Navratilova, Aleksej Nemov, Džek Niklaus, Geri Plejer, Morne Plejer, Morn di Plesi, Hugo Porta, Stiv Redgrejv, Vivijan Ričards, Monika Seleš, Mark Špic, Dejli Tompson, Alberto Tomba, Stiv Vou i Katarina Vit.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • http://sport.blic.rs/Tenis/209865/No...legende-sporta

                            Comment


                            • Originally posted by Torima View Post
                              Izvinjavam se ZIX , kao Noletovom navijaču
                              Brate nemas sta da se izvinjavas nisi me uvredio nista,ali ispada kao da sam provokator.Nikoga ne pokusavam da uvredim niti da provociram,samo kazem da treba ljudi da shavte Novaka kao sportistu,a ne da napuse nekoga ako slucajno nesto kaze .Pa covece ne igra Novak za njih nego za sebe.Ja sam samo tezak zivac kada gledam pa umem da lupam nebuloze :-))))

                              Comment


                              • Originally posted by TheZIX90 View Post
                                .Ja sam samo tezak zivac kada gledam pa umem da lupam nebuloze :-))))
                                Ja bih te samo zamolio da iskuliras ubuduce kad se budu uzivo komentarisali mecevi, jer ono sto si bio pisao je bio uzas i na granici trolovanja. Pogotovo sam se zbunio jer sam znao da radis onolike video klipove a ovamo si najgori baksuz. Tesko je samo preskociti necije postove, barem ja ne zelim da bojazljivo citam ime postera pa kazem sebi "aha evo ga ovaj ovo cu da preskocim" .
                                Shvati ovo kao pozitivnu kritiku nije mi namera da napadam ili da se raspravljam. Svaka cast na video klipovima sto si radio do sada samo tako nastavi

                                Izvinjavam se za spam u fan temi
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X