Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Noka macko!

    Comment


    • sve cestitke noletu

      Comment


      • Ipak ću ja da čekam zvaničnu potvrdu.Treba maksimalno da se fokusira kao i do sada na predstojeće turnire, pre svega na Rolan Garos, pa da brani Vimbldon onda Olimpijske igre i da dokaže da je bolji nego što je Federer svojevremeno bio!
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • http://www.atpworldtour.com/News/Ten...n-Of-Year.aspx
          ;)

          Comment


          • Novak Djokovic je proglasen za najboljeg sportistu na planeti....


            BRAVO NOLE CARE!!!! nnnn.jpg
            Attached Files

            Comment


            • Cestitke Novaku, apsolutno zasluzeno !!!
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • I sa moje strane cestitke (iako sam se nadala (ili zeljela) da to bude Vettel ) !
                Mistakes make us who we are.

                Comment


                • Naš ponos i dika!




                  "Hvala vam za ovu sjajnu nagradu.

                  Ne postoje reči kojima bih opisao kako se osećam večeras. Deliti isti prostor sa najvećim sportistima sveta, koje ću dozvoliti sebi da nazovem legendama sporta, je velika čast i privilegija.

                  Onda možete da zamislite koliko se počastvovano osećam u ovom trenutku dok držim nagradu za najboljeg svetskog sportistu godine. Ova nagrada mnogo znači meni, mom timu, mojoj porodici i mojim fanovima širom sveta.

                  Iskoristiću ovu priliku da se zahvalim Laureus Fondaciji za odličan posao koji rade širom sveta. Sport je zaista inspiracija i motivacija mnogima od nas, jezik koji svi mi razumemo i volimo.

                  Nadam se da će moj primer poslati snažnu poruku deci širom sveta. Ja sam takođe bio klinac koji je odrastao u divnoj, ali zemlji u kojoj je bio rat i mladi nisu mogli da očekuju pomoć i teško su ostvarivali svoje snove. Klinac koji se usudio da sanja da postane najbolji sportista sveta. I evo sada stojim ispred vas večeras sa ovom posebnom i dragom nagradom i nadam se da se svako dete usuđuje da sanja i bira put koji sam ja izabrao. Sport je nešto što svako društvo treba da neguje i to je ono za šta se zalaže Laureus. Siguran sam da će se ova poruka preneti i da će sport ostati čiast kao što je danas.

                  Hvala vam što ste me uzeli u obzir za ovu nagradu, a za mene je čast što ću je poneti sa sobom kući večeras."
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • napred nole delijo





                    lutajući reporter tuta bugarin
                    nežno šapće sneguljici
                    dok patuljci ruju
                    u rudnici

                    Comment


                    • E pa ako je neko zasluzio to je Novak! ;)

                      Comment


                      • nešta računam
                        sad kad jeon najbolji na planetu
                        ondak muje i unjegamu njegovamu devojka avanzovala do položaja
                        mis uniferzum
                        jaltako
                        jalda




                        lutajući reporter tuta bugarin
                        nežno šapće sneguljici
                        dok patuljci ruju
                        u rudnici

                        Comment


                        • Jos jedna recka..
                          Cestitke ljudino i samo napred..
                          Bog te cuvao i ziveo!

                          Kako je lepo rekao -country-.. Hvala legendo!

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Ovo je fan tema, ali 2010.godine Nadal je takodje osvojio 3 GS.
                            Eh sta da ti kazem Bojana ako mozes da uporedis tu 2010 godinu Nadala i 2011 Novaka onda svaka tebi cast
                            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                            Comment


                            • Originally posted by MiljanVR View Post
                              Eh sta da ti kazem Bojana ako mozes da uporedis tu 2010 godinu Nadala i 2011 Novaka onda svaka tebi cast
                              Ne zelim prepucavanje, uzivaj u ovom danu
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment





                              • Usain Bolt

                                Congratulations to Novak Djokovic and Vivian Cheruiyat (my PACE Sports Management colleague) on winning the Laureus Sports Awards for 2011. I wish you best of luck in the upcoming year. One Love!
                                Esther Vergeer

                                Congrats on winning the Laureus Award. Lots of respect for all you do, and all you are.

                                Me and one of the woman in tennis i admire the most, Esther Vergeer. She never lost a match since 2003
                                Last edited by miloolja; 06-02-12, 22:54.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X