Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Panchev9 View Post
    Neka neko postavi ovo..
    Meni je prozor "star"..

    http://www.youtube.com/watch?v=HhCzX...eature=related
    Ovo sam propustio, cuo sam da su seli, ali videti je mnogo bolje... WAAAAAAAAAAAAUUUUUUU!!!

    Opis uploader-a je na nivou:

    After six hours of grueling tennis this speech is the last thing they need. Pay close attention to Rafa "discreetly" making sure he did not just lose his manhood to Djokovic (min: 2:07), as well as a simultaneous exhibition of true grace (min: 1:17)

    Comment


    • Originally posted by MiljanVR View Post
      Tako je Miljanche.. Taman sam mislio da ti odbijem neki procenat od primanja, jer si mi u zadnje vreme previse o(t)pusten.. Nemoj da (t) bude realizovano..

      Na ovom klipu Novaku samo krmelji fale.. Nije se ljudina ni naspavala kako valja..

      Inace, ono sto mene cudi jeste Novakova mrsavost(gledajuci klip sa japankama).. Kad sam uzivo stajao blizu njega na proslom Serbia Open-u, nisam mogao da se nacudim koliko je mrsav.. Nije mi jasno odakle mu onolika snaga.. "Plocice" su izgleda opasne..


      Vanja: mogli su jos malo dok su bili zagrejani, ali kako su se oladili, bilo je samo TURN OFF.. Jednostavno ciao, nema vise..

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post
        Tako je Miljanche.. Taman sam mislio da ti odbijem neki procenat od primanja, jer si mi u zadnje vreme previse o(t)pusten.. Nemoj da (t) bude realizovano..

        Na ovom klipu Novaku samo krmelji fale.. Nije se ljudina ni naspavala kako valja..

        Inace, ono sto mene cudi jeste Novakova mrsavost(gledajuci klip sa japankama).. Kad sam uzivo stajao blizu njega na proslom Serbia Open-u, nisam mogao da se nacudim koliko je mrsav.. Nije mi jasno odakle mu onolika snaga.. "Plocice" su izgleda opasne..


        Vanja: mogli su jos malo dok su bili zagrejani, ali kako su se oladili, bilo je samo TURN OFF.. Jednostavno ciao, nema vise..
        Ma supermen je juce pokazao da puca od misica
        supermen-400.jpg

        Comment


        • bravo NOLE ponosni smo na tebe...cijela SRBIJA i SRBI u Crnoj Gori su ponosni na tebe.....juce je bio nezaboravan dan .....Nole,pa vaterpolisti,pa rukometasi..

          jeaaaaaaaaaaaaaaa

          BRAVOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!
          www.balkansimracing.com/forum

          Real cars. Real racing. Dobrodosli

          Comment


          • Ja sam Crnogorac (zemlja u kojoj zivim), pa mi je izuzetno drago sto je osvojio o.O

            Comment


            • ja govorim za srbe u crnoj gori....ja sam iz cg..ali necu da spamuj ovde...
              www.balkansimracing.com/forum

              Real cars. Real racing. Dobrodosli

              Comment


              • Шта се оће - то се може





                из личнoг иcкycтвa
                cтape cpпcкe народнe мудрости шалe поcкoчице доcкoчице и тaкoтo
                ay нoвoм cпopcкoм pyxy бeceду зaвac
                вaш oмиљeти cпopcки peмпopтep
                aизa жeнe иcтo
                тутa бугapин

                Comment


                • Originally posted by Panchev9 View Post
                  Tako je Miljanche.. Taman sam mislio da ti odbijem neki procenat od primanja, jer si mi u zadnje vreme previse o(t)pusten.. Nemoj da (t) bude realizovano..

                  Na ovom klipu Novaku samo krmelji fale.. Nije se ljudina ni naspavala kako valja..

                  Inace, ono sto mene cudi jeste Novakova mrsavost(gledajuci klip sa japankama).. Kad sam uzivo stajao blizu njega na proslom Serbia Open-u, nisam mogao da se nacudim koliko je mrsav.. Nije mi jasno odakle mu onolika snaga.. "Plocice" su izgleda opasne..


                  Vanja: mogli su jos malo dok su bili zagrejani, ali kako su se oladili, bilo je samo TURN OFF.. Jednostavno ciao, nema vise..
                  Total System Shutdown... Ono bi stvarno samo robot izdrzao i mogao da stoji nakon toga...

                  Comment


                  • Bravo kralju, bravo Nole

                    Nisam nesto mnogo zapamtio savete koje su mi davali, ali mi je jos iz detinjstva ostala urezana jedna odlicna recenica, koju je moj otac imao obicaj da govori: kad jedes *****, jedi ih do kraja.
                    Ili-ili.
                    Budi musko.

                    Pre ne znam koliko godina, “pamtim to kao da je bilo danas”, trpio sam svakakva pisanija, vrhunske teorije, analize … tone gluposti. Te jedna lasta ne cini prolece, te jedna iskra se i ne racuna. Sve ce to pojesti dani koji dolaze. Nije jednostavno taj kapacitet … zivi bili pa videli … pise knjigu oko jednog uspeha …. ha ha ha smesan je …

                    … i tako …


                    A onda je Nole Srbin i treci put osvojio AO.
                    Kao ubedljivo prvi i jos ubedljivije najbolji.
                    I time meni dao moralno pokrice i licnu satisfakciju za sve sto sam ga branio, sto sam verovao u njega.


                    A ovi sto su pisali gluposti, a jos su na forumu, pozdravio vas moj otac.

                    Ziv bio ti nama Nole i svaki Srbin i Srpkinja navijali za tebe.
                    Jer si nas, a najbolji si



                    Comment


                    • Najveca gledanost RTSa u istoriji.Novaka gledalo 3.5 miliona,vaterpoliste 2.7,a rukometase 3.1
                      Last edited by Vladan; 30-01-12, 18:35.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Najveca gledanost RTSa u istoriji.Novaka gledalo 3.5 miliona,vaterpoliste 2.7,a rukometase 3.1
                        Mislim se ja sinoć, nek se usudi neko da otvori tv program za Srbiju a da nema sporta XD
                        Biće nama još 29-ih Januara!
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • Negde sam procitao da je mec sa Nadalom pratilo 845 000 000 ljudi juce, tj. TVa. To je najveca gledanost za pojedinacni sportski dogadjaj... Jos kad bih se setio gde sam procitao...

                          Comment


                          • Majstor na 1:17s je Supermen..
                            Originalan "paint work"..

                            http://www.youtube.com/watch?v=yj2OuvAc1FI

                            Prosle godine je ES radio intervju posle finala sa neke montazne kabine.. Ove godine toga nema>
                            Ili je dovoljno da repriziraju proslogodisnji intervju? Isti covek, ista prica..

                            Comment


                            • Ove godine je još manje bilo potrebno.Šta teniseri da kažu kad su sve misli iskazali na terenu u vidu fenomenalnog tenisa u trajanju 5 sati i 54 minuta.

                              A ovo je sad stvarno smešno XD
                              http://www.njuz.net/novakov-navijac-...-doping-testu/
                              Last edited by MarkedOne8; 30-01-12, 20:57.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • nebi nija bijo baš tolko lep pametan i dobar
                                da drugi okolo mene nisu tolko ružni glupi i zli





                                lutajući reporter tuta bugarin
                                nežno šapće sneguljici
                                dok patuljci ruju
                                u rudnici

                                Comment

                                Working...
                                X