Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vanja..postovi sve bolji i bolji..Jos malo i Visko ce ti pozavideti na izvestajima..

    Sto se tice meca...uh tog meca,ludila,magije od tenisa..Nisam disao nekoliko minuta.Stvarno strasan mec...Privilegija mi je ziveti u ovom trenutku i pratiti ove teniske magove.Iz svega ovoga najvise mi zao Murray-a...Covek je ucestvovao u epskom polufinalu pre dva dana,svi bili skoro sigurni da je to najbolji mec koji smo gledali u 2012-oj,britanac koliko-toliko ponosan na uradjenom u tom mecu,kad ono prc...ko je bre Murray,koje polufinale,sve je nestalo za samo 48 sati kasnije.
    21 uzastopna GS pobeda,7 nad Nadalom...Ja to vise ne bih zvao rivalstvom,slobodno koristite izraz dominacija...klasicna.Svaka cast legendo...
    Last edited by draza; 29-01-12, 18:22.

    Comment


    • Ja ću sad nešto uopšteno da kažem o Noletu, jer za ono danas nema komenatara.Pružio nam je maksimalni mogući užitak na kraju.

      Kao i mnogi pravi Srbi, jako podržavam Noleta.Kad bi se merila ona stvar na ATP-u, ona stvar koju nema svaki muškarac (hrabrost), prvi bi bio Nole pa jedno 3-4 mesta prazno.Hrabrost, zatim psihološka stabilnost.I u stabilnosti je najbolji.Nije prava stabilnost kao Federer što samo ćuti onim gumenim pogledom a ona kosa samo što mu ne otpadne od nervoze.Nole je tokom ovog turnira u više navrata pokazao da je i u tome broj 1 jer on čisto kontroliše emocije i nikad ih ne sakriva.Zna tačno kad treba da se raduje, a Nadal se danas i previše radovao i bodrio i to ume ta jako izmori sportistu i to ne sme da se koristi toliko često ali ako se pametno koristi puno pomaže.Nikad nisam trenirao tenis, niti sam teniski stručnjak tako da igru nemam pravo da komentarišem niti hoću ali ja uživam dok gledam igru Noleta.Tenis inače uopšte ne pratim, a gledam isključivo mečeve Noleta jer to što on igra, to je tenis kakav ja jako volim da gledam.

      Do 2007. sam i ja navijao za Federera.Tada se Nole tek popeo u brh ATP-a.Za Federera sam navijao samo zato što je najbolji, i tako mnogi sportisti dobijaju najviše fanova i navijača i priznajem da sam bio jedan od njih.Za Noleta navijam pre svega zato što je naš.Nije on naš samo na papiru, on pokazuje prave odlike srpskog naroda.Nadam se da vam ne zvučim kao neki pisac koji troši mastilo i hartiju, ali to najozbiljnije mislim.Jeste da je ovaj turnir osvojio na malo teži način ako je suditi prema rezultatima u polufinalu i finalu, ali ovo je veliki psihološki udarac za protivnike a pogotovo za Nadala.

      Noletov najbolji rezultat na Rolan Garosu je polufinale.Neki misle da su mu zato umanjene šanse da ga osvoji ove godine.Ne treba zaboraviti da ni na Vimbldonu nije nikad igrao dalje od polufinala pa ga je osvojio prošle godine.Neću da prognoziram ni jedan turnir jer se radi o sportu, a više puta sam imao priliku u životu da naučim da se u sportu ne treba kladiti ni na koga nego samo verovati u uspeh i istrajati do kraja.Imamo mesec dana da se odmorimo do sledećeg turnira.Uželećemo se Noletovog tenisa XD
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • Novaku hvala za sve... Prosto i jednostavno najbolji je na svetu .

        Comment


        • Uh, tesko je doci do daha posle ovakvog tenisa!!Prvo svaka cast obojicu tenisera, ovakav atomski tenis jos nisam gledao, a pratim ga odavno.Nemam reci i neznam sta da kazem,osim da ono sto Nole radi za sve nas,,,to je neprocenjivo!!Zaista se ne secam kada sam bio toliko srecan zbog neke pobede,kakve pobede!!!Posle 6 sati gledanja, nekoliko glavica kiselog kupusa i kuvane rakije....neznam, srecan sam sto sam mogao da gledam ovako nesto.Nole,za mene si BOG!!

          Comment


          • Nole, čestitam nam svima


            Champion.jpg
            sigpic

            Comment


            • Evo sta je Rafa rekao posle meca za Novakov ritern,svaka cast koliko je decko korektan:
              Njegov ritern je prosto neverovatan, zar ne? Ritern mu je možda najbolji u istoriji. To je moje mišljenje. Nikad nisam igrao protiv tenisera koji može tako da vraća lopte, i to skoro uvek".

              Comment


              • Originally posted by draza View Post
                Vanja..postovi sve bolji i bolji..Jos malo i Visko ce ti pozavideti na izvestajima..
                Dajte onda obavestite coveka, da mogu da ga odmenim koji put... Moze i za rucak po textu, meni ne treba mnogo.

                Originally posted by MarkedOne8 View Post
                Ja ću sad nešto uopšteno da kažem o Noletu, jer za ono danas nema komenatara.Pružio nam je maksimalni mogući užitak na kraju.

                Kao i mnogi pravi Srbi, jako podržavam Noleta.
                Trebao si da kazes: Kao i mnogim pametnim ljudima... Ko je pametan, taj ce da navija za najboljeg, da se ne nervira kad ostali izgube... Salim se naravno.

                Razmisljam dosta o jednom: Kako opisati ono Noletovo cepanje majice nakon meca? Nije to sreca, kako da budes "samo" srecan posle ovakvog meca... Da kazemo da je to toliko uticalo na njegov mozak da je otvorilo "kapije" onim iskonskim, primalnim nagonima, nakon borbe za poziciju alfa-muzijaka, pokazivanje totalne dominacije u smislu: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, POCEPAO SAM VAS, MOJI STE, NE MOZETE MI NISTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

                Kako god, kad bismo mogli da vidimo svet kao i Neo u Matrix Revolutions, u trenutku cepanja majice, stadion (kao i svaki predmet - crn) i publika bi se osvetleli i bilo bi jasno kao da je dan! Toliko o energiji...

                Comment


                • Vanja...Ok druze,ja cu baciti glas za tebe pa makar se sa Pralicom tukao za mesto..I on je jos zelen u poslu,imaces svoju sansu..

                  A sad slika koja kaze sve...

                  401534_10150626893644282_268743249281_10951289_495908827_n.jpg

                  Comment


                  • Originally posted by draza View Post
                    Vanja...Ok druze,ja cu baciti glas za tebe pa makar se sa Pralicom tukao za mesto..I on je jos zelen u poslu,imaces svoju sansu..

                    A sad slika koja kaze sve...

                    [ATTACH=CONFIG]4031[/ATTACH]
                    Sjajan fotosop, drazo, druze, prevazilazis samog sebe! Gde ih nadjes (ako ih pravis, onda... no comment required)... I one lepe curice, ih sad ce biti mnogo lepotica - fanova!

                    Comment


                    • Nesto su skrti sa konferencijama?

                      Dodatak na prosli post: linijske sudije su bile katastrofalne.. Mala sreca je da postoji "izazov" , ali su 5 puta prekinuli inicijativu u poenu.. Paskal Maria je samo sedeo i boleo ga kuk.. Ako hoces trazi "video" i cao djaci..Ovo nema veze sa Nadalom..

                      Jedino kad je trazio sebi "izazov" da je promasio servis?! Budi Bog s' nama.. I naravno da to nema u propisima, ali koja je logika da trazis sudiji da ti potvrdi da je out, jer ti tako odgovara?!i sve to naravno zbog jednog remek dela iz ruku Novaka Djokovica zvano: RITERN.. Kako uzivam gledajuci ga da uzvraca servise kao nikad do sada..

                      Gde je Zika da broji?

                      Comment


                      • Kako sam ja skočila poslije Noletovog servisa misleći da će biti as, pa se sledila kad je Rafa vratio, ali onda forhend

                        sigpic

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment



                          • Comment




                            • http://uk.eurosport.yahoo.com/video/...pride-win.html

                              http://uk.eurosport.yahoo.com/video/...-best-win.html

                              Last edited by miloolja; 29-01-12, 23:29.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X