Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    nole oko 4 ujutru, ali sve zavisi od duzine trajanja 2 zenska meca pre njegovog ..... ako se oba zavrse u dva seta (da im damo oko 1,5h po mecu) to je onda oko 4, mada verovatnije da ce oko pola pet-pet
    E jebeš ga, stvarno su stoka.To je najgori mogući termin.Da barem igra prvi to je od 1 pa do pola 3 to je još ok, ali ovo nit' veče nit' jutro.Stavljaju ga u gluvo doba.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • pa je li to moguce OPET!!!! PI BRE PI!!! NEMA VECERNJEG TERMINA ZA NJEGA I DALJE A!!!! FUJ BRE PI!KAKO IH NIJE SRAMOTA!!!!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Zar ste zaista ocekivali da Djokovic dobije udarni termin pored Hjuita?

        i to jos, Djokovic-Mahut, a ovde igraju Hjuit-Raonic...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Organizator se ove godine trudio da maksimalno realno isplanira termine. Ne moze se zamjeriti sto nece igrati u vecernjem, zbog Hjuita, ali sigurno je da ce do kraja biti rezervisani samo odlicni termini, za aktuelnog sampiona... To su im neki glavni parametri kad planiraju. Vidjeli smo da se, sad vec legendarni sampioni, Nadal i Federer, prze po onom najvecem suncu. Dobre su im one fore s povezom na čelo, ali posto se vise niko ne lozi na to, mislim da bi im pametnije bilo da stave kackete i namazu se nekom kremom faktor 20.

          Hvala lepo <3

          Comment


          • I da nije imao problema, Mahut ne bi drugacije prosao... 60 61 61, za sat i 12 min, 3 peciva u jednom mecu, fino se skupljaju. Sad ih je vec 6! Nisam bas razumeo sta je tacno sa Nicolasom, Britanci su samo cekali da preda, ali videlo se da ne ide po dosta lopti, cim se zatrci - stane, tako da je moguce da je neki problem sa donjim delom ledja...

            Mec koji ne pokazuje puno, meni je Mats bio zanimljiviji... Wilander je rekao da Djokovic moze do SF na svezinu, gde ocekuje da ce ga Murray pobediti. To mi je bio najzanimljiviji deo meca...

            Comment


            • cuveni Wilander , on je i prosle godine posle finala izjavio da je Marej bolji igrac , njihovi rezultati od tada su bas potvrdili njegovu izjavu
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • No mercy!

                Mućkaj, mućkaj.




                Last edited by miloolja; 21-01-12, 09:13.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Tignor o Noletu i Ani ( i malo o Rafi )- BlogTENNIS.com s - Concrete Elbow by Steve Tignor - Three Scenes in the Park
                  Nole & Ana
                  I don't give a damn how it's supposed to be
                  That might work for you, it don't work for me
                  You write your truth and I'll write mine One man's ceiling's another man's sky high


                  ~ Nolerules ~

                  Comment


                  • cudoviste koje melje,guta! ;)


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • ja mislim da andy Murray nece ni doci do polufinala,vec ce ga conga zaustaviti u cetvrfinalu, finale djokovic-nadal
                      dal takve stvari sto wilander prica o noletu sme da mu kaze u njegovoj emisiji

                      Comment


                      • Originally posted by ledeni 80 View Post
                        ja mislim da andy Murray nece ni doci do polufinala,vec ce ga conga zaustaviti u cetvrfinalu, finale djokovic-nadal
                        dal takve stvari sto wilander prica o noletu sme da mu kaze u njegovoj emisiji
                        Slažem se.Conga zadnjih par godina posebno ima uspeha upravo na Australian Openu.2008. je igrao Finale sa Noletom i imao je ako se ne varam par polufinala.Ovo je tek reće kolo i dug je put i do polufinala za Novaka ali isto tako je i za Nadala i Federera.Kad je Nole postao u Julu broj 1, tada je razlika bila oko 2200 ATP bodova.Sad je to 4100 bodova.Nole igra sve bolje i bolje i ja stvarno ne vidim način na koji bi Marej mogao da pobedi Noleta.Po mom mišljenju, Federer je precenjen na ovom turniru.Mnogi govore (pa čak i na ovom forumu) kako melje, igra savršeno, ubija itd. a gubi skoro 12 gemova po meču u prva tri kola dok Nole svega 3,33.Nadal ima još najbolje šanse iako je ovo tvrda i brza podloga, ali opet kako da očekujemo da dobije Noleta na prvom Grend Slemu kad prošle godine nije mogao niti jednom da ga pobedi ni na manjim turnirima?!

                        Moj zaključak: Opet se sve svodi na to da Nole upravlja.Ako sa njime psiho-fizički bude bilo sve ok, biće to terorisanje na sve strane i jedva čekam da ga prebace u bolje termine.Eto noćas sam prvi put propustio njegov meč na AO.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • Jos jedan u nizu (od 0-6 gemova)..

                          Comment


                          • Originally posted by Panchev9 View Post
                            Jos jedan u nizu (od 0-6 gemova)..
                            Ja mislim da to na ovom turniru nema niko osim Noleta.Znam da Federer i Nadal nemaju sigurno.

                            Kukuškin, Nišikori, Anduharu, Pećšner, Kolškrejber, Has i Raonić imaju po jedan iz prvog kola i Nole

                            Drugo kolo: Kolškrejber, Monfils, Del Potro, Marej,

                            Treće kolo: Niko osim Noleta.

                            Eto, to je popis svih 6-0 setova u pojedinačnim konkurencijama kod muškaraca.
                            Neka prezimena ne znam kako se izgovaraju.
                            Last edited by MarkedOne8; 21-01-12, 12:54.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • Rekoh ja lepo da ćemo šampiona gledati u 4. kolu u večernjem terminu.
                              No mercy, a i naplata nekih dugova!
                              Last edited by miloolja; 21-01-12, 14:07.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                                Ja mislim da to na ovom turniru nema niko osim Noleta.Znam da Federer i Nadal nemaju sigurno.

                                Kukuškin, Nišikori, Anduharu, Pećšner, Kolškrejber, Has i Raonić imaju po jedan iz prvog kola i Nole

                                Drugo kolo: Kolškrejber, Monfils, Del Potro, Marej,

                                Treće kolo: Niko osim Noleta.

                                Eto, to je popis svih 6-0 setova u pojedinačnim konkurencijama kod muškaraca.
                                Neka prezimena ne znam kako se izgovaraju.

                                Druskane ,
                                ovo sto stavljam od 0-6 gemova, kod mene znaci za ceo mec. ;)
                                Za mene je brutalnije 6-1, 6-1, 6-0(ili 6-1), nego 6-0, 6-0 i 6-4.
                                Dakle, nova kvota za Novakove meceve je da li ce izgubiti od 0-6 gemova po mecu( stavio bih i od 0-4).
                                Prestoji druga, tj ozbiljnija nedelja turnira.

                                Comment

                                Working...
                                X