Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • image.pngDa nije bilo olimpijskog zlata uvek bi se nasao neko da to koristi kao argument, ovako svi priznaju da je Novak GOAT.

    Comment


    • Ovogodišnji US Open potpuno nevažan turnir. Završnica turnira je bila kategorija ATP500. Nema razloga da se to prati, sa Novakom i bez njega.

      Iskreno, mislim da jeste se isplatilo da žrtvuje sve zbog Olimpijskih igara.

      Sledi veliki pad na rang listi. Cut off za Nitto se malo smanjio ali svejedno Novak praktično nema nikakvih šansi.

      Bar će moći da se odmori lepo i spremi za novu sezonu. Trenera mora da ima. Neko mora da dođe. Ta priča da može bez trenera, to nema veze. Mora neko da te vuče za uši. Naročito sa 37 godina, kad si sve osvojio i nemaš motivaciju kao mlad.

      Comment


      • Nole izjavio da do kraja karijere samo ga interesuju Slemovi i reprezentacija.

        Šta mislite kakav kalendar bi bio njemu izvodljiv?

        Bersi i Nitto definitivno otpadaju. Dakle sezona se završava u oktobru. Ako bude svake godine bude bio King Slam, tu će biti kraj sezone. Morao bi postojati pripremni turnir za Australiju. I posle Australije ne vidim prostora da se igra dalje do šljake. Potom za šljaku, to je Evropa, to mu je prihvatljivo, da krene sa Monte Karlom, zatim, Rim, Roland Garos i Wimbledon. Onda pauza i samo US Open, potom Dejvis Kup i onda ponovo Šangaj i King Slam.

        Comment


        • девети и десети иду као резерве и ако неко одустане ето Новака на завршном турниру да им помрси конце, онако зезања ради, ха ха ха...
          sigpic

          Comment


          • Zavisi kako ce Novak proci u Kini, tamo ne brani nista.

            Comment


            • Nole je trenirao prošle nedelje u Beogradu. Bio sam u četvrtak da gledam i ispunila mi se možda i životna želja da konačno dobijem sliku sa njim .

              Ali treninzi su kilavi. Sparingovao je sa klincima nekim. Dosta je to tanko za pripremu. Mislim da će Šangaj samo malo da ga zagreje za Six King Slam i posle toga je kraj sezone.

              Comment


              • On ako ne može da se kvalifikuje za završni i da mu dođu Alki, Siner, Meda u R4 slemova, neka ne računa na slemove!

                Comment


                • Mislim da Novak ne planira da više uopšte igra Nitto do kraja karijere. To je starteški dobar potez. Sezona će se završavati vrlo rano za njega zavisno od rezultata, povreda, ambicija itd. Igraće sve više nekih egzibicija.

                  Ova godina je pokazala određene stvari. Prva, Novak je potpuno istrošen došao na AO i stigao do SF. Druga, sa malo pripreme čak i na šljaci može do polufinala. Treća, čak i sa povredom i na 50% može do finala Wimbledona. Sledeća sezona ne može biti puno drugačija nego ova u smislu onoga što jeste moguće.

                  Novak ima mesta gde može do još nekog Slema ali treba i sreće, videćemo šta će biti sa Sinnerom. Do kraja karijere Novak može da osvoji još 2 Slema sigurno.

                  Comment

                  Working...
                  X